id: 8fmus9

Rak...

Rak...

2 201 zł
z 10 000
22%
zakończona
30.06.2020r
56
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 933 zrzutki i zebrali 1 061 580 353 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam.. wiele z was może mnie zna, i wie że jazda konna to nie tylko moja pasja ale również coś co kocham. Jedną osobą, a dokładnie zwierzęciem poświęcam się w 200% jest to Alfred 18 letni, duży i gniady wałach. Pomimo swojego wieku wogóle nie daje się po nim poznać że to staruszek. Na padoku bryka, a konie straszny. Normalny, zdrowy koń.( Nasze przygody do tej pory mogliście oglądać na instagramie @equi_lg gdzie znajduje się wiele zdjęć wałaszka, i nie to nie promo :) ) Do czasu. Kiedy podczas lonży zauwarzyłam dziwną wydzieline wydobywającą się z jego przyrodzenia. Stan jego miejsca intymnego jest fatalny.( Po zdjęcia udowadniające rzeczywisty stan jego przyrodzenia zapraszam do kontaktu prywatnie) Alfred ma 

Raka płaskonabłonkowego żołędzia prącia, w bardzo zaawansowanym stadium.

 Potrzebna jest natychmiastowa AMPUTACJA jego prącia... transport, postój, jedzenie,leki, leczenie i opieka... są to niewybrażalne kwoty. O natychmiastowej operacji dowiedziałam się z dnia na dzień. Operacja nie tylko ratuję jego życie ale daję szanse na normalne funkcjonowanie konia . Gdyby nie amputacja, Alfred nie będzie miał możliwości wypróżniania się.. Każda złotówka się liczy. Czasu jest przerażająco mało operacja ma się odbyć 1/2 czerwca.. Myślę że ratunek najukochańszej istoty w moim życiu a zarazem najlepszego przyjaciela to najlepszy prezent jaki ktokolwiek mógłby mi zaoferować... Z góry dziękuję..


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 56

 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KR
Krzysztof
200 zł
DP
Dominika Pytko
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MA
Madzia
100 zł
IG
Iga
100 zł
AF
Aleksandra Falińska
70 zł
AJ
Ania Jaworucka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!