id: 8fv4jm

Nagranie i wydanie płyty

Nagranie i wydanie płyty

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 150 zrzutek i zebrali 1 162 875 211 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

TOMEK TRUST & ANNIE – NAGRANIE I WYDANIE PŁYTY

 

Kochani! Wspominaliśmy wcześniej, że będziemy mieli dla Was pewną niespodziankę… Dla nas to jednocześnie bardzo poważne wyzwanie. Czas na podsumowanie wszystkich naszych piosenek, które graliśmy dla Was od ponad roku na koncertach i transmisjach internetowych. Sporo ich się nazbierało, a część z nich to nasze nowe, autorskie utwory. Często pytacie nas „kiedy płyta?” więc postanowiliśmy zmierzyć się z jej nagraniem. Nie jesteśmy w stanie sami sfinansować tego kosztownego przedsięwzięcia ale wierzymy, że wspólnymi siłami się to uda!”. Dlatego prosimy Was o pomoc i wsparcie w dążeniu do realizacji naszego marzenia - nagrania i wydania studyjnej płyty. Zostańcie naszymi Aniołami, dodajcie nam skrzydeł, abyśmy mogli wzlecieć! Każda kwota, przekazana na ten cel, będzie dla nas olbrzymią pomocą.

 

O nas..

Duet Tomek Trust & Annie powstał 5 lat temu. Poznaliśmy się w Chórze Akademickim Politechniki Koszalińskiej, straciliśmy dla siebie głowę i szybko staliśmy się nierozłączni. Różniło nas niewiele, a ogromna miłość do muzyki i siebie nawzajem połączyła węzłem małżeńskim J

Tomek gra i śpiewa od ponad 30 lat, swoją przygodę z muzyką zaczął od repertuaru o tematyce żeglarskiej (szanty i ballady). Obecnie śpiewamy piosenki z Krainy łagodności, pieśni Bardów rosyjskich (Okudżawa, Wysocki), czeskich (Nohavica, Kryl) oraz piosenkę poetycką. Muzyka jest nieodłącznym towarzyszem naszego życia. Nie tylko wspólnie śpiewamy, ale również zaczęliśmy komponować własne utwory, zamykając w nich najważniejsze dla nas emocje. Nieustająco rozwijamy się muzycznie.

Na co konkretnie zbieramy?

Zbieramy na pokrycie kosztów realizacji nagrań, mix i mastering, poligrafię, tłocznię i opłaty ZAiKS. Jeśli uda nam się zebrać całą kwotę pokryjemy też koszty promocji albumu w mediach. 

Skąd taka kwota? 

Mamy już, niewielkie ale jednak, doświadczenie po wydaniu pierwszej płyty - wiemy ile kosztuje czas w studio, wynajęcie muzyków, poligrafia, tłoczenie płyt, obsługa sklepu internetowego czy strony www, artykuły sponsorowane, bannery reklamowe promujące album itp.

 

Z góry Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wszystkie wpłaty. Mamy nadzieję, że niebawem znów będziemy mogli się spotkać w realnej rzeczywistości.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego kanału na YT, oraz profilu na FB, gdzie możecie posłuchać naszych i wykonywanych przez nas pieśni.

Tomek Trust & Annie


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 156

preloader