Wpłać na zrzutkę: Książka "Rysunkowa Podróż po Australii i Nowej Zelandii" z rodzinnej 6-mies. wyprawy

BG
Barbara Grzegorzewska
Niezweryfikowany

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • PDF Rysunkowa Podróż po Australii i Nowej Zelandii

  Wirtualny produkt - Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii w wersji PDF - poczytaj przygody ekipy 3dzieciaki2plecaki na Twoim urządzeniu, zainspiruj sie, przeżyj przygodę rodzinnej podróży. Zapraszam!

  rozwiń
  PDF Rysunkowa Podróż po Australii i Nowej Zelandii
 • Magnes na lodówkę z wybraną ilustrają z książki "Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii"

  Wesprzyj symbolicznie! Za to otrzymasz magnes na lodówkę z wybraną z kilku ilustracją z książki "Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii" wraz z inspirującym cytatem.

  Zawsze, kiedy spojrzysz na lodówkę zainspirujesz się do podróży i odkrywania świata!


  rozwiń
  Magnes na lodówkę z wybraną ilustrają z książki "Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii"
 • Książka z dedykacją "Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii"

  Po prostu kup naszą książkę! Wpłacając zaledwie 35zł (kwota pokrywa koszty przesyłki!) otrzymasz 1 egzemplarz książki "Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii" z wybraną przez Ciebie dedykacją i mini rysunkiem :)

  Będziesz jednym z pierwszych osób, która otrzyma książę. W dodatku pozycja z dedykacją nie traci na cenie, kto wie, może za 50 lat ta dedykacja będzie warta 10 razy więcej?

  rozwiń
  Książka z dedykacją "Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii"
 • Pakiet książek: Rysunkowa Podróż po Ameryce Południowej + Australii i Nowej Zelandii z dedykacją

  A może chcesz odbyć dwie podróże? Jedna po Ameryce Południowej, druga po Australii? Wpłać i dostań w nagrodę obie książki: Rysunkowa Podróż po Ameryce Południowej + Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii (obie z dedykacją). Czytaj, inspiruj się, a potem spakuj rodzinę i w drogę!!!

  rozwiń
  Pakiet książek: Rysunkowa Podróż po Ameryce Południowej + Australii i Nowej Zelandii z dedykacją
 • 2 książki z dedykacją "Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii"

  Kup naszą książkę nie tylko dla siebie, ale również dla zaprzyjaźnionej rodziny!

  Obie książki będą opatrzone wybraną przez Ciebie dedykacją (na każdej książce inna dedykacja).

  W ten sposób nie tylko Ty, ale i Twoi przyjaciele lub bliscy zyskają coś wyjątkowego - ciekawą książkę z osobistą dedykacją. Być może zyskają również apetyt na podróże oraz odwagę, aby je realizować!

  Gratulacje!

  rozwiń
  2 książki z dedykacją "Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii"
 • Kubek z ilustracją i inspirujacym cytatem (do wyboru)

  Zamów kubek z wybraną przez Ciebie kompozycją - ilustracja z książki  "Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii" oraz inspirujący cytat.

  Teraz robiąc herbatę czy kawę wrócisz myślami do tematu podróżowania i odkrywania świata. Być może przyjdzie Ci pomysł na następną wyprawę!

  rozwiń
  Kubek z ilustracją i inspirujacym cytatem (do wyboru)
 • Ilustracja akwarelowa z książki "Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii" (format A5)

  Zamów oryginalną ilustrację akwarelową z podpisem oraz dedykacją na odwrocie.

  Ilustrację możesz oprawić i powiesić w Twojej przestrzeni aby cieszyc oko w wolnych chwilach i inspirować się do własnych podróży.

  Zapraszam!

  rozwiń
  Ilustracja akwarelowa z książki "Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii" (format A5)
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.