id: 8gtmuz

Cudze chwalicie, swego nie znacie - czyli #StadJestem

Cudze chwalicie, swego nie znacie - czyli #StadJestem

50 zł 
z 10 000
0%
zakończona 31.12.2020r
wspierający
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

#StadJestem - jest to projekt grupy studentów polegający na promocji tego, co jest w Polsce najlepsze. Chcielibyśmy, aby obiekty architektoniczne i pomniki natury kojarzyły się nie tylko z przewodnikami czy szkolnymi wycieczkami, ale żeby wyznaczały pewien trend zgodnie z nurtem #StadJestem. Od teraz każdy będzie mógł w subtelny sposób podkreślić swoją przynależność do "małej ojczyzny" lub po prostu kolekcjonować odzież z minimalistycznym przedstawieniem obiektów symbolizujących największe polskie miasta.

Wybieramy charakterystyczne obiekty, które najbardziej kojarzą się mieszkańcom danego miasta i przestawiamy je w  minimalistycznej, monochromatycznej formie ręcznie rysowanego  logotypu. Naszą przygodę z projektami zaczynamy od Trójmiasta, bo #StadJestem, ale mamy ogromną nadzieję, że z Twoją pomocą w krótkim czasie rozwiniemy się i projekt obejmie także inne polskie miasta. Naszym marzeniem jest zobaczyć na ulicach w całym kraju osoby noszące koszulki z logo związanym z ich miejscowością. Nie chcemy jednak, aby rysunki rzucały się w oczy z daleka - ma to być jedynie subtelny symbol, który wpisze się w każdą casualową stylizację i nie będzie jej dominował. 


Pomysł narodził się na początku sierpnia. Początkowo ilustracje były rysowane długopisem na skrawku papieru, ale po krótkim namyśle przelaliśmy ten pomysł w programie graficznym na ekran komputera, snując przy tym wielkie plany na nową markę. Chcielibyśmy, aby finalny produkt był dopracowany w każdym calu, dlatego nasza koszulka po zamówieniu dotrze do Ciebie w elegancko zapakowanym pudełku, żebyś mógł cieszyć się nią już od pierwszej chwili, jeszcze zanim ją na siebie włożysz. 


Konieczne to przeczytaj!

#1

W kwocie 50 zł zawiera się [koszt produkcji koszulki opakowania wraz z wysyłką] = 45 zł  oraz rozwój wyznaczonych przez nas celów [5 zł] - (analogicznie wpłacając 60 złotych na główny cel przechodzi 15 złotych).

#2

10 000 złotych zostaną przeznaczone na:

 • Stworzenie strony internetowej wraz ze sklepem, w którym będzie można zapłacić za koszulki przy pomocy karty, payU, blika  lub tradycjonalnego przelewu bankowego (8 000 zł) 
 • Profesjonalną sesję zdjęciową wraz z koszulkami na tle obiektów przedstawionych na koszulkach (2 000 zł)

#3

Nagrody wysyłane są do miesiąca po zaksięgowaniu płatności. (Dbamy nie tylko o promocję dobytku kulturowego, ale także o środowisko, dlatego koszulka zostanie wyprodukowana specjalnie na Twoje zamówienie zgodnie z podanym przez Ciebie rozmiarem i preferowanym kolorem, żeby nie marnować zasobów - stąd taki czas oczekiwania na przesyłkę.) 

#4

Chcemy, aby cała ta inicjatywa nie zakończyła się tylko na gdańskiej społeczności, dlatego co każde 100 sztuk zamówionych koszulek będziemy dodawać kolejne miasta! Czy damy radę zebrać je wszystkie? 

fcc6afa9e685a4e8.jpegoe6c3478aa1fd4f0.jpeg

TYLKO OD WAS ZALEŻY ILE MIAST UDA NAM SIĘ UMIEŚCIĆ NA KOSZULKACH!

#5

Koszulki są typu unisex o specyfikacji:

 • Single Jersey, 100 % bawełna, 
 • 180 g/m²
 • krój slim-fit ze szwami bocznymi
 • wąska lamówka z dzianiny ściągaczowej 1:1 z dodatkiem 5 % elastanu
 • szew wzmacniający na ramionach
 • wykończenie silikonowe

i dostępne są w standardowym kroju jak i z serkiem!

q8e81ebf38268c73.jpeg

w9be571e41190b94.jpeg


Postęp:


 1. Gdańsk (100 zakupionych koszulek)
 2. Gdynia (100 kolejnych zakupionych koszulek, 200 łącznie)
 3. Sopot (100 kolejnych zakupionych koszulek, 300 łącznie)
 4. Głosowanie na kolejny wzór (100 kolejnych zakupionych koszulek, 400 łącznie)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

891 506 zrzutek

i zebrali

832 059 552 zł

A ty na co dziś zbierasz?