id: 8gy86d

Na sprzęt szachowy dla naszej ełckiej społeczności

Na sprzęt szachowy dla naszej ełckiej społeczności

Nasi użytkownicy założyli 1 065 224 zrzutki i zebrali 1 158 984 368 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam bardzo serdecznie.

Nazywam się Damian Kosmala, mam 27 lat i mieszkam w Ełku. Moją wielką pasją są szachy - jestem aktywnym szachistą oraz właśnie zdałem test na Sędziego III klasy Polskiego Związku Szachowego. Kiedyś bardzo aktywnie włączałem się w akcje charytatywne - Wolontariacki Ośrodek Wsparcia, Caritas czy wolontariat przy Salezjanach dlatego też pomyślałem, żeby zrobić coś fajnego na rzecz rozwoju szachowego wśród ełckiej społeczności.

Jakiś czas temu, przed wakacjami, nieśmiało wrzuciłem post na Facebooku z pomysłem zorganizowania akcji "szachy pod chmurką". Odzew przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - regularnie, co niedzielę, zaczęło przychodzić coraz to więcej osób. Dziś spotykamy się w dość pokaźnej grupie, ciągle przychodzą nowe osoby, ostatnio zabrakło nam miejsca na kolejne szachownice :)


j1045a31a120abed.jpeg


ve0792670104f4cc.jpeg


f450e5cf9eca8851.jpeg


Jednak zaczął pojawiać się problem związany z brakiem sprzętu szachowego. Nie mamy zegarów i szachownic w rozmiarze turniejowym przez co nie możemy organizować żadnych turniejów a nasza cotygodniowa gra jest bardzo utrudniona.


ta681f0a5d3076ab.jpeg


Póki co spotykamy się w każdą pogodną niedzielę o 13:00 na ełckiej promenadzie (serdecznie wszystkich zapraszam!!!) jednak w dość niedalekiej przyszłości będziemy mieli salę do gry - przecież lato nie trwa wiecznie a zapał przyszłych arcymistrzów jest z dnia na dzień coraz większy ;) Nasze spotkania są otwarte oraz bezpłatne dla każdego bez wyjątku - liczy się dobra zabawa i chęć do gry!

Cel na przyszłość - założenie stowarzyszenia szachowego (dokumenty mamy złożone także powinno stać się to dość szybko), powołanie drużyny szachowej juniorskiej oraz seniorskiej a przede wszystkim rozwój i propagowanie tego pięknego sportu w naszym ukochanym Ełku!

Docelowa kwota zbiórki to 1700 zł - 10 x zegary DGT Easy Plus (1300 zł według http://sklep.caissa.pl/ oraz 10 x zestaw szachownica + figury 400zł według http://sklep.caissa.pl/). Za każdą złotówkę ponad cel chciałbym zrobić otwarty turniej szachowy z nagrodami oraz dokupić więcej szachowych kompletów. Zakupiony sprzęt będzie wykorzystywany przez nas wszystkich, również przez Ciebie jeśli tylko nas odwiedzisz - gorąco namawiam do przyłączenia się :) Całość zebranej kwoty zostanie publicznie rozliczona wraz z niezbędnymi paragonami na profilu facebook Ełk Szachuje oraz grupie facebook Szachy Ełk - na tych profilach można też zobaczyć naszą bieżącą działalność, przeczytać najnowsze szachowe informacje z Ełku i okolic oraz zobaczyć zdjęcia z naszych wcześniejszych spotkań.

Wspólnymi siłami możemy więcej!!!

Kontakt do mnie: [email protected]

a561e4f7224165e1.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 45

FE
FALA Ełk
500 zł
JW
Joanna Wyborowska
100 zł
CZ
Czarny
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
MA
Cinek
100 zł
BN
Bartek Napiórkowski
100 zł
PI
Piotrek
 
Dane ukryte
70 zł
KR
Królik
70 zł
JS
Joanna Sawicka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków