id: 8h38xx

Organizacja VII Festivalu BODY w Szydłowcu

Organizacja VII Festivalu BODY w Szydłowcu

Nasi użytkownicy założyli 980 182 zrzutki i zebrali 1 001 544 586 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od siedmiu lat, corocznie w wieczór Bożego Ciała, organizujemy w Szydłowcu wydarzenie, które gromadzi wielu ludzi wokół Pana Jezusa. Początkowo było ono zrywem po Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie i zostało skierowane głównie do ludzi młodych. Dziś, wraz z rozwojem naszych prywatnych historii, organizujemy je z myślą dotarcia do całych rodzin. Najważniejsze w tym, żeby być razem!

Każda edycja Festivalu jest również początkiem kolejnego, bowiem na zakończenie wydarzenia wspólnie się modlimy i wybieramy hasło na kolejny rok. W tym roku Duch Święty i my obraliśmy hasło młodych w Kościele oraz pochylenia się nad historią bogatego młodzieńca w Ewangelii, która również dziś jest bardzo aktualna. To również idealnie wpisuje się w przygotowania do tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie.

Codziennie uświadamiamy się, że Pan Bóg chce tego dzieła. Wielokrotnie słyszymy, że przynosi ono bogate owoce w życiu uczestników, jak również sami widzimy w sobie, jak Pan Bóg przez to wydarzenie działa w nas.

Dlatego zapraszamy Was do współorganizacji tego wydarzenia przez wsparcie finansowe! Mamy dla Was nagrody i nie lada gratki!

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Aktywne organizatora:
Wyjątkowe spotkania
Spotkanie z Gościem Specjalnym
W ramach przekazanej kwoty pragniemy zorganizować dla Państwa tradycyjnie już spotkanie z Gościem Specjalnym. Będzie wtedy możliwość do indywidualnej ...
1000 zł
Koniec za 6 dni!

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!