id: 8h38xx

Organizacja VII Festivalu BODY w Szydłowcu

Organizacja VII Festivalu BODY w Szydłowcu

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 147 439 zrzutek i zebrali 1 195 232 932 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od siedmiu lat, corocznie w wieczór Bożego Ciała, organizujemy w Szydłowcu wydarzenie, które gromadzi wielu ludzi wokół Pana Jezusa. Początkowo było ono zrywem po Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie i zostało skierowane głównie do ludzi młodych. Dziś, wraz z rozwojem naszych prywatnych historii, organizujemy je z myślą dotarcia do całych rodzin. Najważniejsze w tym, żeby być razem!

Każda edycja Festivalu jest również początkiem kolejnego, bowiem na zakończenie wydarzenia wspólnie się modlimy i wybieramy hasło na kolejny rok. W tym roku Duch Święty i my obraliśmy hasło młodych w Kościele oraz pochylenia się nad historią bogatego młodzieńca w Ewangelii, która również dziś jest bardzo aktualna. To również idealnie wpisuje się w przygotowania do tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie.

Codziennie uświadamiamy się, że Pan Bóg chce tego dzieła. Wielokrotnie słyszymy, że przynosi ono bogate owoce w życiu uczestników, jak również sami widzimy w sobie, jak Pan Bóg przez to wydarzenie działa w nas.

Dlatego zapraszamy Was do współorganizacji tego wydarzenia przez wsparcie finansowe! Mamy dla Was nagrody i nie lada gratki!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Wyjątkowe spotkania
Spotkanie z Gościem Specjalnym
W ramach przekazanej kwoty pragniemy zorganizować dla Państwa tradycyjnie już spotkanie z Gościem Specjalnym. Będzie wtedy możliwość do indywidualnej ...
1000 zł
Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!