id: 8h4nst

Program wyjścia z bezdomności

Program wyjścia z bezdomności

20 zł
z 20 000
0%
zakończona
31.12.2017r
2
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 107 zrzutek i zebrali 1 158 795 500 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć

Bez ogródek i ściemy.Zbieramy na indyidualny program wyjścia z bezdomności.Od paru miesięcy widuje coraz to nowe osoby bezdomne w moim mieście. Niestety instytucje publiczne często sobie nie radzą z tego typu zjawiskiem. Pomoc przez nie oferwowana jest doraźna i tylko utrwala osobę bezdomną w jej sytuacji. Osoby te są odrzucone przez swoją rodzine albo często jej w ogóle nie mają. Trafiły na ulice przez różne błędy życiowe jak i przez niesprzyjający zbieg okoliczności. Im dłużej tkwią w bezdomności tym trudniej będzie im z tego wyjść. Nie pozwólmy by były za to karane do końca swoich dni !

story_12394_1488270921.jpeg

To osoby z krwi i kości. To czyjaś siostra, brat, ojciec czy matka. To ludzie tacy jak my zepchnięci na margines życia. Jak byś się czuł w ich sytuacji ?

story_12394_1488270824.jpeg

Niestety sam nie jestem w stanie im pomóc. Liczę więc na moc internetu. Na Was !Na czym polega program?Z racji braku wystarczającej liczby lokali socjalnych i malego budżetu MOPS-u chcemy wynająć lokale mieszkalne na terenie gminy. Na początek jeden lokal. Docelowo ma się tam znajdować 2 podopiecznych ( bez problemów z alkoholem ). Gdy uzbieramy więcej funduszy wynajmiemy kolejny i dołączymy kolejne osoby wymagające pomocy. -Chcemy im zapewnić dach nad głową - ale nie w przytulisku lecz w normalnym mieszkaniu. By zaczeły wracać do normalności stopniowo się do niej przyzwyczajając.-Będziemy monitorować indywidualne postępy w powrocie na rynek pracy-Pomoc w sprawach urzędowych, wyrobienie dowodu, zaświadczenia itd.-Opłacimy mieszkanie na 12m z góry.-Opłacimy wymagane media typu gaz, prąd.-Zakupimy zywność dla naszych podopiecznych-Zakupimy nową odzież-Pomożemy znaleźć pracę-Ułatwimy kontakt z lekarzami-Pomożemy nawiązać utracony kontakt z bliskimi.-Będziemy je wspierać na każdym etapie by nie czuły sie same.-Chcemy by odzyskały swoją GODNOŚĆPozwólmy im wrócić do normalnego życiastory_12394_1488270803.jpeg

Prośba o udostępnianie. Im Nas więcej tym lepiej !

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
11 zł
 
Dane ukryte
11 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!