id: 8h7c69

POMÓŻMY WSPÓLNIE OFIAROM WOJNY NA UKRAINIE

POMÓŻMY WSPÓLNIE OFIAROM WOJNY NA UKRAINIE

Nasi użytkownicy założyli 911 875 zrzutek i zebrali 873 505 982 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W związku z zaostrzającą się sytuacją na Ukrainie, wiele osób przekracza granice z Polską, w poszukiwaniu schronienia wśród nich są bhaktowie a właściwie bhaktinki z dziećmi. 


Wrocławska świątynia Hare Kryszna stara się wspierać tych wielbicieli na wiele sposobów. Niektóre z tych osób potrzebują przenocować, zjeść ciepły posiłek, wykąpać się, odpocząć. Zmęczenie po wielu dniach podróży jest ogromne. Tutaj mogą chwilę ochłonąć i pomyśleć, gdzie chcą budować swoją przyszłość. Niektórzy decydują się pojechać do innych krajów w Europie. Pozostali na początek zamieszkają ze znajomymi, krewnymi lub chcą szukać pracy i zostać w Polsce na stałe. Zdarza się, że nie znają tu nikogo oprócz bhaktów, to są duże dylematy.


Dodatkowo świątynia wrocławska pragnie uruchomić program Food for Life. Dostaliśmy informację od Urzędu Miasta, że istnieje cały czas potrzeba rozdawania, na wrocławskim dworcu, ciepłych posiłków. Działa tam wiele grup humanitarnych, prywatnych osób, a zapotrzebowanie rośnie.


Świątynia nie ma stałego źródła finansowania, utrzymywana jest z dobrowolnych dotacji. Mimo, iż nawet na ten moment ma duże deficyty finansowe, cały czas wypełnia pragnie Śrila Prabhupada, aby opiekować się osobami, które tej pomocy potrzebują. Obecny czas jest czasem próby i odpowiedzi na pytanie, na ile jesteśmy wszyscy wstanie być dla innych prawdziwym wsparciem?


 Śrila Prabhupada często powtarzał "Jeśli chcecie mi okazać swoja miłość to współpracujcie". Wszyscy razem mamy ogromny potencjał, możemy naprawdę dużo co już niejednokrotnie pokazaliśmy.


Zwracamy się do wszystkich czytających te słowa o pomoc. Potrzebujemy wsparcia finansowego, które zostanie użyte:


 -na zakup produktów spożywczych (gotowanie w świątyni dla bhaktów z Ukrainy zatrzymujących się tymczasowego w tym miejscu)


- na program Food for Life (wydawanie ciepłych posiłków dla Dworcu Głównym), 


-na podstawowe potrzeby, przybyłych gości 


Każda kwota jest dla nas ogromna pomocą. Mocno wierzymy w to, że dzięki Waszemu wsparciu uda się nam pomagać tak dużej liczbie osób jak to możliwe.


Wszystkie ewentualne wpłaty/wydatki zostaną zaksięgowane i będą dostępne do wglądu u prezydenta wrocławskiej świątyni.


Z wyrazami szacunku 

Wasz sługa

Prezydent wrocławskiej świątyni

Hare Kryszna


Dvarakacyuta das

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!