Wpłać na zrzutkę: Prosimy o pomoc w wydaniu katalogu/albumu 9. Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej - OFFO (Polish Festival of Pinhole Photography – OFFO).

WE
Witold Englender
Zweryfikowany przelewem

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • pakiet super minimum

  Wpłać 15 zł i więcej

  pakiet super minimum

  katalog w formacie .pdf oraz umieszczenie na liście wspierających na stronie i w katalogu (za zgodą wspierającego)

  rozwiń
 • pakiet minimum

  Wpłać 30 zł i więcej

  pakiet minimum

  pocztówka OFFO-wa lub zdjęcie z Alfredem Słoniem, katalog w formacie .pdf oraz umieszczenie na liście wspierających na stronie i w katalogu (za zgodą wspierającego)

  rozwiń
 • pakiet podstawowy

  Wpłać 50 zł i więcej

  pakiet podstawowy - katalog IX OFFO

  katalog w wersji drukowanej oraz umieszczenie na liście wspierających na stronie i w katalogu (za zgodą wspierającego)

  rozwiń
 • pakiet celebrycki

  Wpłać 60 zł i więcej

  pakiet celebrycki

  katalog w wersji drukowanej + możliwość wykonania selfie z Alfredem Słoniem oraz umieszczenie na liście wspierających na stronie i w katalogu (za zgodą wspierającego)

  rozwiń
 • pakiet wydawniczy

  Wpłać 70 zł i więcej

  pakiet wydawniczy

  katalog w wersji drukowanej + wybrany jeden z poprzednich katalogów (z II, III, IV, VI, VII lub VIII OFFO) oraz umieszczenie na liście wspierających na stronie i w katalogu (za zgodą wspierającego)

  rozwiń
 • pakiet wydawniczy z niespodzianką

  Wpłać 90 zł i więcej

  pakiet wydawniczy z niespodzianką

  katalog w wersji drukowanej + wybrany katalog (z II, III, IV, VI, VII lub VIII OFFO), a także książka-niespodzianka, która wcale nie musi być związana z fotografią, ale najprawdopodobniej będzie oraz umieszczenie na liście wspierających na stronie i w katalogu (za zgodą wspierającego)

  rozwiń
 • pakiet wydawniczy rozszerzony

  Wpłać 150 zł i więcej

  pakiet wydawniczy rozszerzony

  katalog w wersji drukowanej + katalogi z II, III, IV, VI, VII i VIII OFFO oraz umieszczenie na liście wspierających na stronie i w katalogu (za zgodą wspierającego)

  rozwiń
 • pakiet warsztatowo-wydawniczy

  Wpłać 250 zł i więcej

  pakiet warsztatowo-wydawniczy

  zaproszenie na Warsztaty Otworkowe w województwie śląskim wiosną 2022 roku (jeśli Wirus pozwoli, jeśli nie - w innym dogodnym terminie) i pakiet wydawniczy - katalog w wersji drukowanej + katalog z II, III, IV, VI, VII i VIII OFFO oraz umieszczenie na liście wspierających na stronie i w katalogu (za zgodą wspierającego)

  rozwiń
 • pakiet sponsorski

  Wpłać 500 zł i więcej

  pakiet sponsorski

  katalog w wersji drukowanej oraz umieszczenie firmy wraz z logo na stronie i w katalogu (za zgodą wspierającego) + dodatki

  wpłata musi nastąpić przed oddaniem katalogu do druku, czyli najpóźniej do 15.09.2021

  rozwiń
 • ekskluzywny pakiet sponsorski

  Wpłać 1000 zł i więcej

  ekskluzywny pakiet sponsorski

  katalog w wersji drukowanej oraz umieszczenie firmy wraz z logo na stronie i w katalogu – całostronicowe (za zgodą wspierającego) + jeszcze więcej dodatków

  wpłata musi nastąpić przed oddaniem katalogu do druku, czyli najpóźniej do 15.09.2021

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.