id: 8hycg9

Uratujmy Łódź zwaną pożądaniem

Uratujmy Łódź zwaną pożądaniem

1 981 zł 
z 1 800
110%
zakończona 09.06.2020r
39 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Łódź zwana pożądaniem to regionalna firma, której celem jest propagowanie wiedzy o historii miasta, zwłaszcza w kontekście zachowania pamięci o żydowskiej tradycji Łodzi


Spacery organizowane przez Łódź zwaną pożądaniem gromadzą dziesiątki, a czasami setki łodzian, łaknących poznania historii własnego miasta z ust przewodnika miejskiego. Wydarzenia, które organizuje Łódź zwana pożądaniem to fenomen w skali miasta, o bezprecedensowej skali, tematyce i misji - jaką jest jest zwalczanie uprzedzeń i nietolerancji.


Niestety, ale pandemia koronawirusa spowodowała całkowite zastopowanie działalności firmy. Jesteśmy pozbawieni możliwości zarobkowania. Staramy się organizować relacje on line, żeby nie stracić kontaktu z naszymi wspaniałymi sympatykami, aczkolwiek takie działania nie przynoszą żadnego dochodu, a firma cały czas ponosi koszta związane z funkcjonowaniem. W chwili obecnej egzystencja firmy jest poważnie zagrożona i jeśli ten stan się utrzyma, to widmo jej zamknięcia staje się coraz bardziej realne.


Dlatego dziękujemy za każdą wpłatę. Uzbieranie docelowej kwoty pozwoli nam przetrwać najtrudniejsze chwile i Łódź zwana pożądaniem znowu wypłynie w przestrzeń miejską.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 39

preloader

Nasi użytkownicy założyli

891 696 zrzutek

i zebrali

832 354 178 zł

A ty na co dziś zbierasz?