id: 8hycg9

Uratujmy Łódź zwaną pożądaniem

Uratujmy Łódź zwaną pożądaniem

1 981 zł 
z 1 800 zł
110%
zakończona 09.06.2020r
39 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Łódź zwana pożądaniem to regionalna firma, której celem jest propagowanie wiedzy o historii miasta, zwłaszcza w kontekście zachowania pamięci o żydowskiej tradycji Łodzi


Spacery organizowane przez Łódź zwaną pożądaniem gromadzą dziesiątki, a czasami setki łodzian, łaknących poznania historii własnego miasta z ust przewodnika miejskiego. Wydarzenia, które organizuje Łódź zwana pożądaniem to fenomen w skali miasta, o bezprecedensowej skali, tematyce i misji - jaką jest jest zwalczanie uprzedzeń i nietolerancji.


Niestety, ale pandemia koronawirusa spowodowała całkowite zastopowanie działalności firmy. Jesteśmy pozbawieni możliwości zarobkowania. Staramy się organizować relacje on line, żeby nie stracić kontaktu z naszymi wspaniałymi sympatykami, aczkolwiek takie działania nie przynoszą żadnego dochodu, a firma cały czas ponosi koszta związane z funkcjonowaniem. W chwili obecnej egzystencja firmy jest poważnie zagrożona i jeśli ten stan się utrzyma, to widmo jej zamknięcia staje się coraz bardziej realne.


Dlatego dziękujemy za każdą wpłatę. Uzbieranie docelowej kwoty pozwoli nam przetrwać najtrudniejsze chwile i Łódź zwana pożądaniem znowu wypłynie w przestrzeń miejską.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 39

KW
150 zł
MZ
Małgorzata Zuba
100 zł
NM
Natalia Miziolek
100 zł
M
Magda
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
IK
Iwona Kułaga
50 zł
MN
Mariusz Nikodemski
50 zł
OS
Olga Synowiec
50 zł
JM
Jarek
50 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

852 429 zrzutek

i zebrali

737 975 975 zł

A ty na co dziś zbierasz?