id: 8jwgck

Pomóż pokonać Anoreksje...

Pomóż pokonać Anoreksje...

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
24 918 zł z 40 000 zł
62%
zakończona 31.07.2020r
462 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 4

 • Już 2,5 miesiąca minęło jak Julka jest w szpitalu... Jej waga przez ten czas podniosła się o 5 kg, zostało jeszcze 5... A myślenie i strach w tej chorobie, które jest tak naprawdę główną przyczyną zaburzeń odżywiania:(( jak było tak nadal jest , i nic nie idzie w tym kierunku, by było lepiej w tym szpitalu...:((


  Czytaj więcej
 • Pierwszy liścik Julki ze szpitala!Za Nami 11 dni w szpitalu bez odwiedzin:( ale pomimo tęsknoty dzielnie walczy Nasza dziewczynka... by być znów z nami<3g6d39c61c6b181d7.jpeg

  Czytaj więcej
 • hd0a78c1887a5545.jpeghttp://www.pozatorun.pl/zbiorka-dla-12-letniej-julki-z-toporzyska-od-wielu-miesiecy-walczy-z-anoreksja/

  Czytaj więcej
 • ecc900d84f977f61.jpeg

  Nasza Juleczka !

  Zdjęcie z przed 3 tygodni kiedy trafiła z powodu odwodnienia:(

  Niestety od 14 kwietnia Julka znów leży w szpitalu z bardzo niskim BMI , pogrążona w smutku bez możliwości kontaktu z nami przez epidemię????????????

  Najgorsze jest to, że niewiadomo kiedy się zobaczymy z Naszym dzieckiem????????????????


  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Kochani !

Zbieramy pieniądze na turnus rehabilitacyjny w specjalistycznym ośrodku zaburzeń odżywiania w Polsce , który jest ogromną szansą na wyleczenie Naszej córki z okrutnej choroby.

f0a93d2472d53920.jpeg

Julka jest 12-letnią dziewczynką , która od wielu miesięcy wzmaga się z ciężką i niezwykle podłą chorobą jaką jest Anoreksja.

Choroba , która zabrała jej z życiorysu miesiące cudownych przeżyć w radości , zabawy z młodszym bratem, spotkań z przyjaciółmi , niesamowitych wakacji ... , a przyniosła smutek , łzy ...

Dziewczynka o ogromnych ambicjach , której pasją od zawsze był taniec, nagle przerodził się w ogromny wysiłek fizyczny .

Anoreksja to fałszywa przyjaciółka , która mnóstwo obiecuje , a przynosi tylko wyniszczenia organizmu , ,,choroba duszy , a cierpienia ciała ..." , które może doprowadzić do śmierci.


nf7aad937b573a48.jpeg

Nasza córka leczona jest od marca 2019 r. w poradni , jednak po 5 miesiącach organizm był tak wyniszczony a jej BMI było na granicy 13 ,że zostala skierowana do szpitala , ze względu na zagrażający stan .

Pobyt na oddziale trwał 95 dni , lecz te pierwsze dni były walką o życie . Po 3 miesiącach lekarze doprowadzili córkę do prawidłowej wagi i BMI , stosując program behawioralny .
Od momentu wyjścia ze szpitala regularnie co tydzien uczęszcza na terapie z psychologiem , miała również konsultacje z dietetykiem . Zalecona i stosowana dieta 5-posiłkowa wraz z preparatami odżywczymi.

Ale pomimo tego wszystkiego stan zdrowia fizycznie się pogarsza i Julka powoli znika w Naszych oczach. Waga spada błyskawicznie , a BMI znów wskazuje wyniszczenie i wygłodzenie organizmu.

e9199fa56789a0ca.jpeg

Ponownie dostaliśmy skierowanie do szpitala , jednak wiemy co się z tym wiąże... praktycznie dobijanie do prawidłowej wagi ciała poprzez program behawioralny , zwalczając objaw lecz nie przyczynę , w ten sposób zataczając błędne koło .

Wiele dobrego słyszeliśmy o turnusach rehabilitacyjno-terapeutycznych w specjalistycznych ośrodkach zaburzeń odżywiania w Polsce m.in. jak Alira czy Drzewo Życia ,które są Naszą ogromną nadzieją na uwolnienie się od tej okrutnej choroby . Niestety nie stać nas na opłacenie tak kosztownego turnusu . Dlatego prosimy o pomoc i włączenie się do akcji.

Każda złotówka się liczy , a każde udostępnienie zbiórki daje Nam nadzieję na uzbieranie potrzebnej kwoty , a szansę Julce na nowe życie bez anoreksji .


Z góry dziękujęmy za pomoc w imieniu Swoim i Naszej córki .


ea76b38906b04041.jpegWpłacający 462

VP
Violetta Pankowska
10 zł
PW
Patrycja Wy
15 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
55 zł
KW
Karolina Wojtkowska
15 zł
AP
Anna Pawłowska
5 zł
A
Angel
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
E
Ela Krajewska
30 zł
OT
OSP Toporzysko
100 zł
P
Patka W
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 111

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 805 zrzutek

i zebrali

401 691 653 zł

A ty na co dziś zbierasz?