id: 8kdx56

Zapewnij z nami radosne wakacje dla dzieci!

Zapewnij z nami radosne wakacje dla dzieci!

Nasi użytkownicy założyli 1 147 439 zrzutek i zebrali 1 195 233 828 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Już wkrótce wakacje!


To szczególny czas, który kojarzy się ze spotkaniami z przyjaciółmi, zabawami, kąpielami w jeziorze i radością. Każdy z nas gdy zbliża się lato wraca myślami do wspomnień - zabawa w chowanego, podchody, kąpiele w jeziorze, lody dla ochłody, wycieczki rowerowe, park linowy, a przede wszystkim ogrom śmiechu i radości. Wyobraź sobie, że nie masz takich wspomnień, Twoja rodzina z różnych względów nie mogła sobie pozwolić na Twój udział w różnych letnich aktywnościach, w których brali udział Twoi rówieśnicy. Niestety dla wielu dzieci tak wygląda rzeczywistość, którą z Twoją pomocą chcemy zmienić. Pomóż nam zapewnić radosne wakacje i wspomnienia dla dzieci i młodzieży z rodzin potrzebujących wsparcia.


Fundacja Akademia Rozwoju zajmuje się działaniami na rzecz wyrównywania szans mieszkańców małych miejscowości oraz wspieraniem osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Każdego roku organizujemy różnorodne warsztaty i półkolonie dla dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia. Większość naszych działań jest możliwa dzięki dofinansowaniom, które pozyskujemy. Jednakże w tym roku pozyskane dofinansowania okazały się niewystarczające, dlatego też potrzebujemy Twojej pomocy.


Koszt udziału jednego dziecka w 5 dniowych półkoloniach to 600 zł, chcemy wesprzeć 30 dzieci z rodzin, które nie mogą sobie pozwolić na udział dziecka w półkoloniach. Musimy, więc uzbierać 18 000 złotych. Kwota ta pozwoli nam na zorganizowanie dla 30 dzieci 5 dniowych półkolonii, w ramach których dzieci wezmą udział między innymi w:


  • podchodach,
  • olimpiadzie sportowej z nagrodami,
  • warsztatach kreatywnych,
  • zajęciach ćwiczących pamięć i koncentrację,
  • grach zespołowych,
  • zajęciach animacyjnych,
  • wycieczce do Torunia z wizytą w muzeum etnograficznym, ogrodzie zoobotanicznym,
  • pikniku z ciasteczkami,
  • ognisku z kiełbaskami.


Jeśli uda nam się zebrać na zrzutce więcej niż zakładamy zorganizujemy więcej niż jeden turnus półkolonii, aby zapewnić wsparcie większej liczbie dzieci.


Więcej informacji o naszych działaniach znajdziesz na naszej stronie internetowej (http://akademiakruszyk.pl/) oraz na Facebooku (https://www.facebook.com/AkademiaKruszyk) - to właśnie tam będziemy relacjonować nasze półkolonie.


Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować niezapomniane wakacje dla dzieci.

Dziękujemy Wam z całego serca za wsparcie!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
Zwrócona

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!