id: 8kmehw

Rak, moja walka trwa .

Rak, moja walka trwa .

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
15 304 zł 
z 25 000
61%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 934 495 zrzutek i zebrali 922 477 221 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Moją historię choroby znacie od października, a wszystko zaczęło się tak naprawdę w kwietniu, kiedy wystąpiły pierwsze oznaki tego że coś jest nie tak. Kiedy było coraz gorzej i z piersi zaczęła się sączyć krew, zdecydowałam się na podróż do polski, w której zrobiłam prywatne badania. Lekarz przepisał mi antybiotyk i myślałam ze na tym historia się kończy. Jednak coraz gorsze powracające złe samopoczucie i ogromny ból przeszywający prawą stronę ciała, coraz więcej dni spędzałam w łóżku, zamiast w pracy. 31.08 spędziłam na ostrym duże w szpitalu. I tutaj zaczyna się robić tylko gorzej. Od września nie jestem zdolna do pracy, a moje samopoczucie ciągle się pogarsza. 1.10 padła diagnoza, rak piersi. Decyzja o odjęciu piersi padła szybko i dwa tygodnie później jestem już po mastektomii obu piersi, paradoksalnie szczęśliwa, bo jak się okazało pierś była mocno zainfekowana i lepszej decyzji nie mogłam podjąć. Wszystko zaczyna iść w dobrą stronę, blizny się goją a ja pełna nadzieji patrzę w przód. Między czasie w Londynie, czyli tu gdzie to wszystkie się dzieje, wybucha kolejny lockdown bo właśnie odkryto tu koronawirusa-mutanta, akurat wtedy kiedy czuję się coraz lepiej i planuje powrót do pracy. 


Jednak tu pojawia się kolejna bomba która niszczy większość nadzieji które mi pozostały. Przez najbliższe miesiące będę znowu walczyć o zdrowie , bo chemioterapia jest jednak niezbędna. Po chemii jestem bardzo słaba, oraz po prostu niezdolna do jakiejkolwiek pracy. W tej sytuacji jestem zmuszona zwrócić się do was o pomoc. Rachunki, jedzenie, dojazdy do szpitala niestety mnie przerosły, muszę jakoś przeżyć ten ciężki czas, dzięki Waszemu wsparciu będę miała możliwość kontynuowania leczenia i skupieniu się przede wszystkim na walce o zdrowie.


Z góry z całego serca dziękuje, za okazane wsparcie ❤️

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 405

AT
TAGDB
1 000 zł
RC
Rafał
500 zł
AK
Astrida
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
220 zł
AV
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KJ
Karolina Jedrzejewska
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 19

 
2500 znaków