id: 8kr43f

"Uniesienie spódnicy" - zrzutka na książkę Voki Ilnickiej

"Uniesienie spódnicy" - zrzutka na książkę Voki Ilnickiej

Nasi użytkownicy założyli 1 177 931 zrzutek i zebrali 1 231 105 786 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Dziękujęmy za Twoje wsparcie i wszystkie wpłaty! Dzięki nim można zamawiać druk książki. Drukarnia oceniła, że sam proces sprawdzania, druku, oprawy itp. przy tysiącu książek wyniesie około 3 tygodni. Jesteśmy w kontakcie!
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Droga Osobo!

Książka miała już swoją premierę i można ją kupić w sklepie Seksualności Kobiet, a jeśli Ty zrzuciłaś/eś się na wydruk i do tej pory nie masz ode mnie wiadomości, pisz na [email protected] lub dzwoń na nr +48 792667769 - najprawdopodobniej podałaś/eś przy rejestracji błędny adres @, bo z wszystkimi, którzy podali właściwy jestem w stałym kontakcie. Proponuję też przegrzebać spam lub po prostu zadzwonić i wyjaśnić sprawę. Dzięki!


TA KSIĄŻKA BĘDZIE PRZEŁOMEM W MÓWIENIU O KOBIECEJ SEKSUALNOŚCI!

Za jej pomocą pragnę zwrócić kobietom utracone fragmenty seksualności i sprawić, że więzy między kobietami się umocnią. Ta książka to zaproszenie do kobiecego kręgu i siostrzeństwo w praktyce. Z niej dowiesz się tego, czego być może nigdy nie powiedziałaby Ci matka ani przyjaciółka. A co naprawdę warto wiedzieć, bo życie wtedy staje się lżejsze.


ILE JEST KOBIET, TYLE JEST KOBIECYCH SEKSUALNOŚCI

I ja Ci o tych seksualnościach opowiem. W książce zabieram Cię w świat wielowymiarowej i realistycznej kobiecej seksualności, o której często się albo nie wie, albo milczy. Ja postanowiłam rozmawiać i zaprosiłam do wywiadów dziesiątki kobiet, które podzieliły się ze mną swoimi doświadczeniami. Rozmawiamy szczerze, bez pruderii. Poznasz historie, których często być nie usłyszała, bo wiele z nas nie potrafiło o seksualności mówić, a już szczególnie takiej seksualności.


Ile razy trudno Ci było zebrać się na odwagę, aby zapytać o „tę sprawę”? Chciałaś dostać radę od siostry albo przyjaciółki, ale wstydziłaś się zapytać lub bałaś się oceny? W tej książce znajdziesz odpowiedź na pytanie: „Czy tylko ja tak mam?” Rozmawiając o seksualności, widzę, w jakim niedosycie ważnych informacji wciąż żyjemy – dlatego od lat tworzę portal seksualnosc-kobiet.pl i dlatego napisałam tę książkę, aby wiedza do Ciebie dotarła. Kobiety często mi mówiły: „Ty jesteś pierwszą osobą, której to mówię.” Skorzystaj z zaufania, jakim mnie obdarzyły, i znajdź w tych historiach realistyczny punkt odniesienia dla siebie. Bo filmy porno, komedie romantyczne albo katecheza to niekoniecznie realistyczny punkt odniesienia. :)


BROKAT, BAROK I WAGINY W XXI WIEKU!

Książka ma bardzo długi i barokowy tytuł: "Uniesienie spódnicy. Seksualne doświadczenia i kobieca moc. Czy opowiedziała Ci o tym matka albo przyjaciółka?" i zasługuje na równie barokową oprawę. Będzie więc twarda okładka, czerwona wyklejka, czerwona tasiemka-zakładka, kolorowe obrazki - mam nadzieję, że będzie to dobra oprawa, aby zaprezentować światu nowe spojrzenie na kobiecą seksualność, którą pragnę zaprezentować w pełni. Wykorzystuję do tego 448 stron formatu B i wszystkie swoje zdolności językowe. Ta książka jest gruba jak encyklopedia, ale nie skupia się na szufladkowaniu zjawisk, tylko na opisie żywego doświadczenia i seksualnej różnorodności.


n94e4aa8361eb49f.jpeg


A O CZYM TO? CZYLI TEMAT KSIĄŻKI

Kobieca seksualność sama w sobie - bez kontekstu mężczyzny. To nie opisy stosunków, ale seksualnej mocy! Widziałam "Shreka" i nie wierzę w bajeczkę, zgodnie z którą to mężczyzna dokonuje na kobietę transferu seksualności podczas pierwszego... pocałunku? razu? stosunku? (Shrek tego nie zrobił - zauważyłyście_liście?:))


Część pierwsza książki: Seksualna krew

Opowiadam(y) o kobiecej krwi, naszych doświadczeniach z życia w cyklach, miesiączce, płodności, menopauzie i seksie podczas okresu. Znajdziesz tu wiele historii o pierwszej miesiączce, wstydzie, ale też o celebrowaniu pierwszej i każdej następnej miesiączki oraz świętowaniu menopauzy. O mocy krwi i miesiączkowej magii.


Część druga książki: Kochanie siebie

Ta część może przyprawić o rumieńce wstydu i ekscytacji! Znajdziesz tu historie o niezwykłych orgazmach i braku orgazmów, o edukacji seksualnej, jaką odebrałyśmy, o "pierwszych razach", pierwszych seksualnych doświadczeniach. Mówimy o kochaniu i akceptowaniu siebie, swojego ciała, o piersiach, brzuchach, cipkach, kobiecości, o tym, jak sprawiamy sobie samodzielnie seksualną przyjemność i jakie mamy fantazje erotyczne.


Część trzecia: Przerodzenie seksualności

To księga historii porodowych, opowieści o seksualności, mocy i magii porodu, ale także o bólu. Znajdziesz tu też opowieści o porodzie bez bólu i porodowych orgazmach. Pytałam młode mamy o ich ciało po porodzie, o to jak ciąża i poród wpłynęły na ich życie seksualne, jaki był seks po tym, gdy przez ich waginę przeszło dziecko i czy to ją zmieniło. A także o karmienie, seks z małym dzieckiem za ścianą i doświadczenie macierzyństwa.


MOJE BOHATERKI I KOBIECA SEKSUALNA MOC

Marzyła mi się książka o seksualności, uwzględniająca wiele punktów widzenia, pokazująca, że seksualność to coś więcej, niż nam się wydaje... i niekoniecznie to, co się wydaje... “Uniesienie spódnicy” to książka o kobiecej seksualności, w której pokazane są różne drogi i historie - i żadna z nich nie będzie "wzorcowa", "podręcznikowa", "najlepsza". Pokazuję seksualność w jej różnorodności aż do podważenia zarówno "normalności", jak i "przeciętności". Zrobiłam kilkadziesiąt wywiadów z osobami: starszymi i młodszymi, bardziej i mniej zadowolonymi z życia (seksualnego), tymi, które nigdy nie przeżyły orgazmu i tymi, które mają orgazmy na wyciągnięcie ręki, z matkami, babciami, singielkami, mężatkami, lesbijkami, osobami trans. Zebrałam różnorodność seksualności, doświadczeń, punktów widzenia i opisałam też swoje doświadczenia i przemyślenia. Chciałam pokazać kobiecą seksualność w jej złożoności, spenetrować nie tylko środek, tzw. przeciętną kobietę, ale także obrzeża - z jednej strony seksualność i życie kobiety, która rozpływa się w zmysłowości, a z drugiej taką, która jest pogrążona w smutku lub frustracji, bo... to też część naszego życia seksualnego.


ycaf78d56ffacbf6.jpeg


Progi wsparcia:


69 zł - "Uniesienie spódnicy" we Wrocławiu

Książka z dedykacją i odbiorem osobistym we Wrocławiu.


89 zł - "Uniesienie spódnicy" w Polsce

Książka z dedykacją i wysyłką na terenie Polski.


350 zł - "Uniesienie spódnicy" w pakiecie!

Pakiet 5 książek z dedykacją i wysyłką na terenie Polski.


KIM JESTEM?

pda5d2f2b62e72ab.jpeg

Jestem Voca Ilnicka. Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka "Sekretnika kobiecej waginy" i współautorka książki "7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki". Zajmuję się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności. Zajmuję się łączeniem odmiennych energii, tak aby tworzyły harmonijną całość. Urodziłam się po to, aby uczyć się o emocjach i seksualności. To, co już wiem, mogę przekazać innym. Świętuję kobiecość, kłaniam się męskości, pomagam kobietom polubić ich ciało i bezkompromisowo wyrażać seksualność, przez ostatnie pięć i pół roku pisałam "Uniesienie spódnicy" a pomiędzy prowadziłam warsztaty na żywo i online nt. seksualności dla kobiet i grup mieszanych. Z tymi, którzy i które nigdy nie dotrą na taki warsztat, chcę się podzielić książką.


SIOSTRZEŃSTWO

Marzę o tym, aby dzięki książce kobiety mogły się łączyć i wspierać. Ja kiedyś nie ufałam kobietom, uważałam, że to niebezpieczne. :) Teraz już wiem, że to był tylko stary patriarchalny program, który wgrano mi do głowy! Wierzę, że przeczytanie dziesiątek kobiecych zwierzeń pomoże i Tobie bardziej zaufać własnej mocy i kobiecości. Siostro, naprawdę masz moc! [Bracie - z tej książki możesz się dowiedzieć o takich rzeczach, że szczęka Ci opadnie.] W "Sekretniku" pisałam, że przeczytanie go to tylko pierwszy krok, a następny to porozmawianie np. z przyjaciółką. Tabu milczenia nie zostanie złamane dzięki milczeniu, ale dzięki mówieniu. Dlatego kuszę, aby ta książka stała się pretekstem rozmowy. Możesz ją komuś podarować, możesz ją skrytykować, możesz ją kupić na spółkę z koleżanką.CO O "UNIESIENIU SPÓDNICY" MÓWIĄ TE, KTÓRE JUŻ PRZECZYTAŁY?

Książka była w zasadzie gotowa od dłuższego czasu, więc niektóre osoby przeczytały ją całą lub we fragmentach i mówią, że...


"Twoja książka aktywuje hormony szczęścia."

- Kasia Auli Barszczewska


"Pełna szczerości i odwagi książka o kobiecej mocy. Wzruszam się."

- Iza Sztandera


"To niezwykła i ważna książka. Potrzebna. Odczarowująca bolesne miejsca. Obszerna, wieloaspektowa, szczera, łagodna, zaskakująca. Uczciwa."

- Dorota Bielska


"Płynie z tej książki jakaś niesamowita moc, która po przeczytaniu ostatniej strony każe przetestować w terenie swoje dotychczasowe myślenie o kobiecości.

Wykąpać się bez stroju kąpielowego pod prysznicem publicznego basenu. Przeżyć poród po swojemu, mimo że pod okiem położnej i reszty personelu. Zreflektować własne wyobrażenie cielesności, seksualności i stawić czoła problemom, których do tej pory nie umiałyśmy nazwać. Świetnie napisana książka od dziewczyny dla dziewczyn. Bez coachingu, patosu, obstawania po jednej ze stron.

Autorka udowadnia, że kobiecość to najlepsza z rzeczy, która mogła nas spotkać.

I robi to bezbłędnie."


- Magdalena Kostyszyn

(Chujowa Pani Domu)


"Książkę czytałam jeszcze w pierwszych szkicach i zrobiła na mnie wrażenie odwaga i szczerość autorki."

- Marta AbramowiczCZY TA KSIĄŻKA WYJDZIE I CO SIĘ STANIE Z MOIMI PIENIĘDZMI?

Tak, książka wyjdzie! UWAGA: Jeśli jesteś niezarejestrowana/-y na zrzutce i w komentarzu nie podałaś/-eś namiarów na siebie - nie będę mogła się z Tobą skontaktować i wysłać Ci książki. W takim przypadku odezwij się do mnie, proszę! :)


m577722e62b11329.jpegA to ja z próbnym wydrukiem świętuję fakt, że po ponad 5 latach pisania w końcu mam coś w ręce. :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Wsparcie bez nagrody
Czuję radość i wdzięczność, że chcesz mnie wesprzeć w wydaniu mojej upragnionej, wytęsknionej książki.
1 zł

Kupione 17

Zakończona
Inne
"Uniesienie spódnicy" we Wrocławiu
Książka z dedykacją i odbiorem osobistym we Wrocławiu.W książce ukażą się imienne podziękowania dla każdej osoby, która zakupi choć jeden jej egzempla...
69 zł

Kupione 108

Zakończona
Inne
"Uniesienie spódnicy" w Polsce
Książka z dedykacją i wysyłką na terenie Polski. W książce ukażą się imienne podziękowania dla każdej osoby, która zakupi choć jeden jej egzemplarz w ...
89 zł

Kupione 183

Zakończona
Inne
"Uniesienie spódnicy" w pakiecie!
Pakiet 5 książek z dedykacją i wysyłką na terenie Polski.W książce ukażą się imienne podziękowania dla każdej osoby, która zakupi choć jeden jej egzem...
350 zł

Kupione 16

Zakończona

Wpłaty 373

preloader

Komentarze 18

 
2500 znaków