Opis zrzutki

f3ebb96ea8c4495e.jpeg„Mamo, jestem tylko w Bibliotece!” - 13 marca w piątek to hasło miało ostatnią szansę, by wybrzmieć w naszym Pubie. Wiemy, że zamknięcie lokali gastronomicznych było koniecznym i kluczowym elementem w walce z dotykającą świat pandemią. Jasna sprawa. Trzymaliśmy się twardo. Aż do teraz… Przyszedł czas, aby sobie i Wam powiedzieć prawdę… Pub Biblioteka może zbankrutować…


x93ef8f95e318978.jpeg

Dla gastronomii końca tego trudnego okresu nie widać, a z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc, ponosimy koszty utrzymania zamkniętego Pubu. Lokal nie należy do miasta, więc niestety nie podlegamy zwolnieniu z czynszu i musimy go płacić. Nie możemy, zgodnie z obowiązującym prawem, organizować dowozów alkoholu. Zawiesiliśmy te opłaty lokalowe, które mogliśmy, zgasiliśmy światło i robimy długi… Aby utrzymać nasz Pub potrzebujemy miesięcznie około 30 000 zł. Niestety, wiele wskazuje na to, że przedłużająca się pandemia doprowadzi nas do sytuacji, z której się już nie podniesiemy.
Stoimy przed bardzo trudną decyzją – zamknięcia Biblioteki. Kolejny miesiąc społecznej kwarantanny to dla nas kolejne zaległości finansowe, których nie jesteśmy już w stanie pokryć. Nie mamy pieniędzy. Po tym, jak sytuacja z koronawirusem się unormuje, jak będzie bezpiecznie, będziemy mogli wyjść na ulice bez maseczek, spotkać się ze znajomymi, iść na kolację, piwo czy drinka… naszego Pubu nie będzie. Bardzo tego nie chcemy! Dlatego zdecydowaliśmy się prosić Was o wsparcie. Kochani, liczy się każda złotówka… może uda się uzbierać chociaż część kwoty, dzięki której pokryjemy koszty utrzymania w następnych miesiącach..

gd34b3a7ea9e107e.jpegBardzo chcemy wrócić do pracy! Chcemy otworzyć dla Was drzwi. Bawić się z Wami, nie spać do świtu, śmiać się głośno i tańczyć na stołach… Chcemy czytać książki, pić piwo, drinki i kawę.. Śpiewać karaoke, organizować quizy, konkursy i koncerty. W lutym Biblioteka obchodziła swoje 18 urodziny… zróbmy wszystko, aby za rok wyprawić wspólnie huczne 19.! Tęsknimy za Wami bardzo!

yc935871ea7ea6d2.jpeg

Wpłacający 238

P
Poszukiwacze Jeti
400 zł
W
Wódz Gruchon
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
PB
Przemcio Bulski
200 zł
PW
Piotr Wychota
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
C
cziter
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 18

 
2500 znaków
 • AW
  Adam Wolniewicz

  Poszukiwacze wspierają całą ekipę Biblio mamy nadzieję przeprowadzić jeszcze nie jeden atak barowy! Trzymajcie się Do zobaczenia !

  400 zł
 • KS
  Krzysztof Szerszenowicz

  Trzymajcie się! Dacie radę ????

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Tylko przetrwajcie to! Chcę się jeszcze u was napić nie raz.

  50 zł
 • AK
  Aleksandra Kwiatkowska

  Wiele pięknych chwil u Was przeżyłam, trzymam kciuki, nie poddajemy się!

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Jeszcze będziemy tam się bawić. Trzeba poczekać i będzie gitara.

  50 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

647 334 zrzutki

i zebrali

403 580 960 zł

A ty na co dziś zbierasz?