id: 8n4gy6

Namalujmy uśmiechy na twarzach pacjentek onkologicznych! 15 lat Fundacji

Namalujmy uśmiechy na twarzach pacjentek onkologicznych! 15 lat Fundacji

19 305 zł 
z 15 000 zł
128%
zakończona 03.01.2022r
79 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

83.000 *– tyle kobiet w Polsce co roku słyszy od lekarzy diagnozę „nowotwór złośliwy”. Często rak odbiera im nie tylko zdrowie, lecz także nadzieję, pewność siebie i kobiecość. Wypadające włosy, brwi, rzęsy, zmęczona terapią skóra przy każdym spojrzeniu w lustro przypominają paniom o walce, toczonej dzień po dniu.


Są jednak ludzie, którzy od 15 lat robią wszystko, by choć przez krótką chwilę Polki przebywające na oddziałach 21 szpitali onkologicznych, w 14 miastach, zapomniały o swojej chorobie i poczuły się po prostu kobieco. By w lustrze, mimo leczenia, zobaczyły znów siebie!


Fundacja Piękniejsze Życie (www.piekniejszezycie.pl), pomagająca pacjentkom przechodzącym leczenie onkologiczne, powstała w Polsce jesienią 2006 roku. Od tego czasu koordynatorzy i wolontariusze prowadzą regularne, bezpłatne warsztaty z pielęgnacji i makijażu oraz rozwijają działalność o kolejne szpitale. Dotychczas pod opieką Fundacji znalazło się blisko 15.000 pacjentek. Tyle Pań otrzymało fachową poradę Wolontariuszki, ciepłe słowo od koleżanek-Pacjentek w podobnej sytuacji i zestaw kosmetyków od Sponsorów. Choć COVID-19 uniemożliwił organizację spotkań w szpitalach – nie poddajemy się! Tutoriale, warsztaty online, wysyłka kuferków z kosmetykami – to wszystko dzieje się od marca 2020 roku, jednak kosztuje wcale nie mniej.


A chcemy i możemy pomagać więcej! Z okazji 15-lecia organizacji organizujemy jubileuszową zbiórkę środków, które zasilą konto Fundacji. Zebrane pieniądze przeznaczymy na organizację kolejnych e-warsztatów, materiałów i kampanii edukacyjnych, przygotowanie paczek dla większej liczby pacjentek.


Pomóżcie nam przywrócić pacjentkom wiarę w siebie i kobiecość!Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 79

 
Dane ukryte
50 zł
Laboratorium Kosmetyczne DR IRENA ERIS
4 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
2 809,40 zł
AS
Ada Stanaszek
1 000 zł
ŻK
Żaneta K C
10 zł
NM
Nazarii Melnychuk
50 zł
DC
Dax Cosmetics Sp. z o. o.
1 500 zł
IH
Ireneusz Helegda
100 zł
MJ
Marta Jasiewicz
ukryta
N
NewYorkCityGirl
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

800 519 zrzutek

i zebrali

620 861 531 zł

A ty na co dziś zbierasz?