id: 8n4gy6

Namalujmy uśmiechy na twarzach pacjentek onkologicznych! 15 lat Fundacji

Namalujmy uśmiechy na twarzach pacjentek onkologicznych! 15 lat Fundacji

Nasi użytkownicy założyli 1 188 218 zrzutek i zebrali 1 250 878 122 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

83.000 *– tyle kobiet w Polsce co roku słyszy od lekarzy diagnozę „nowotwór złośliwy”. Często rak odbiera im nie tylko zdrowie, lecz także nadzieję, pewność siebie i kobiecość. Wypadające włosy, brwi, rzęsy, zmęczona terapią skóra przy każdym spojrzeniu w lustro przypominają paniom o walce, toczonej dzień po dniu.


Są jednak ludzie, którzy od 15 lat robią wszystko, by choć przez krótką chwilę Polki przebywające na oddziałach 21 szpitali onkologicznych, w 14 miastach, zapomniały o swojej chorobie i poczuły się po prostu kobieco. By w lustrze, mimo leczenia, zobaczyły znów siebie!


Fundacja Piękniejsze Życie (www.piekniejszezycie.pl), pomagająca pacjentkom przechodzącym leczenie onkologiczne, powstała w Polsce jesienią 2006 roku. Od tego czasu koordynatorzy i wolontariusze prowadzą regularne, bezpłatne warsztaty z pielęgnacji i makijażu oraz rozwijają działalność o kolejne szpitale. Dotychczas pod opieką Fundacji znalazło się blisko 15.000 pacjentek. Tyle Pań otrzymało fachową poradę Wolontariuszki, ciepłe słowo od koleżanek-Pacjentek w podobnej sytuacji i zestaw kosmetyków od Sponsorów. Choć COVID-19 uniemożliwił organizację spotkań w szpitalach – nie poddajemy się! Tutoriale, warsztaty online, wysyłka kuferków z kosmetykami – to wszystko dzieje się od marca 2020 roku, jednak kosztuje wcale nie mniej.


A chcemy i możemy pomagać więcej! Z okazji 15-lecia organizacji organizujemy jubileuszową zbiórkę środków, które zasilą konto Fundacji. Zebrane pieniądze przeznaczymy na organizację kolejnych e-warsztatów, materiałów i kampanii edukacyjnych, przygotowanie paczek dla większej liczby pacjentek.


Pomóżcie nam przywrócić pacjentkom wiarę w siebie i kobiecość!Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 80

DR IRENA ERIS S.A.
12 800 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Laboratorium Kosmetyczne DR IRENA ERIS
4 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
2 809,40 zł
AS
Ada Stanaszek
1 000 zł
ŻK
Żaneta K C
10 zł
NM
Nazarii Melnychuk
50 zł
DC
Dax Cosmetics Sp. z o. o.
IH
Ireneusz Helegda
100 zł
MJ
Marta Jasiewicz
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!