Pomóżmy Mariuszowi wrócić do zdrowia ID: 8ndmm6

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

19 096 zł z 60 000 zł

31%

19 096 zł

z 60 000 zł

66 dni

do końca

199

wspierających
31%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Mariusz choruje na złośliwego raka nosogardła. Czeka go żmudne leczenie onkologiczne. Poza tym konsultacje, dojazdy oraz środki wspomagające leczenie na które brakuje nam funduszy. Prosimy o pomoc i z góry dziękujemy wszystkim.

8ndmm6-91c100f9.png

Aktualności6

  • Tak jak pisałam poprzednio, stan zdrowia Mariusza jest stabilny. Jednak guz niestety nie zmniejsza się. Dlatego równolegle rozpoczęliśmy dodatkową terapię w Gabinecie Odnowa 24 w Gdyni. Miesięczny koszt wraz z dojazdami, to kolejne ponad 5.000 złotych. Nasz Żołnierz, pomimo tego, że jest osłabiony i sporo schudł, dzielnie walczy o zdrowie. Bardzo dziękujemy Wam za każdą wpłaconą złotówkę i udostępnienia ❤️❤️❤️ Udostępniajcie proszę dalej, bo terapie pochłaniają ogromne dla nas sumy.

  • Kochani, stan zdrowia Mariusza jest stabilny, ale guz niestety nie zmniejsza się. Jednak nie poddajemy się i kontynuujemy terapię . Konsultujemy też, gdzie to tylko możliwe. Wykonujemy także dużo dodatkowych badań, które nie są refundowane.
    Próbowaliśmy dostać się na radioterapię protonową w Bronowicach pod Krakowem, jednak odmówiono nam, ponieważ wskazania do radioterapii protonowej opublikowane w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 6 czerwca 2016 roku Dz.U. poz.855 oraz 9 stycznia 2019 roku Dz.U. poz.77. nie obejmują rozpoznania klinicznego jakie występuje u Mariusza.
    Terapia wraz z suplementami, wlewami, wizytami, badaniami i dojazdami pochłania ogromne dla nas sumy. Dlatego bardzo dziękujemy Wam za każdą wpłaconą kwotę i udostępnienia ❤️❤️❤️ Udostępniajcie proszę dalej.

  • Kochani, bardzo dziękujemy Wam za każdą wpłaconą kwotę i udostępnienia ❤️❤️❤️, bo dzięki temu Mariusz może kontynuować leczenie. Nasz żołnierz, mimo tego, że sporo schudł i jest mu ciężko, jest bardzo dzielny ❤️ Udostępniajcie proszę dalej, bo terapia pochłania ogrome dla nas sumy.

  • Zobacz więcej

Wpłacający199

 
Dane ukryte
ukryta
K
Kinga
50 zł
PB
Paulina Bińczyk
25 zł
 
Dane ukryte
1 200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ZF
Zanetta F
ukryta
P
Paweł C..
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
M
Monika i Marek
300 zł
PM
Piotr Madej
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze29

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

425 003 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?