Polska platforma youtube - Zero tolerancji dla dyskryminacji stwórców ID: 8ngusd

Polska platforma youtube - Zero tolerancji dla dyskryminacji stwórców ID: 8ngusd

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

1 357 zł z 75 000 zł

1%

1 357 zł

1 357 zł

z 75 000 zł

zakończona

zakończona

31.12.2019r

20

20

wspierających
1%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

 • Osoby które wpłacą datek min 25 zł otrzymają w prezencie konto Netflix 30 dniowe UHD ( 4 Ekrany Ultra HD )
  Czytaj więcej
 • Osoby które wpłacą datek min 87 zł otrzymają w prezencie konto Netflix 120 dniowe (4x30 dni) UHD ( 4 Ekrany Ultra HD )
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Witam Mam na imię Adam, lat 34 i jako informatyk z 25-letnim doświadczenie posiadający od 29.06.2000 roku znaczny stopień niepełnosprawności na stałe. Ponadto Mam rentę socjalną w kwocie 745 zł która jest na utrzymanie i nie jestem w stanie z takiej kwoty zrealizować swój cel jak niżej.. Chciałbym uruchomić nową odmianę platformy YouTube który będzie zatrudniał pracowników oraz osoby niepełnosprawne ze znajomością języków obcych do pilnowania i przestrzegania praw autorskich, w tym też prawników. Zatrudniając osoby niepełnosprawne, uwolnię niektóre zawody, w których powinny pracować osoby w pełnosprawne.

Moją motywację kieruje tym, iż w obecnej chwili stwórcy kanałów na YouTube nie mają łatwego życia i są piętnowani przez administracje tej platformy za najmniejsze przewinienie, mają wyłączane zarabianie np.: bluźnięcia, słuszna krytyka, w tym islamu, terroryzmu, oraz mówienie prawdy w słusznej sprawie. To już totalna przesada

Natomiast promowanie homoseksualizmu, obrażanie, patostreamy, mówienie kłamstwa wprowadzając ludzi w błąd, dawanie bezkarności grupom etnicznym jest mile widziane przez administracje youtube.... Czas z tym skończyć !

Mówię stanowcze DOŚĆ TEGO, dość patologi w mediach multimedialnych.

Mamy gotowe rozwiązanie idealne jak platforma YouTube, gdzie stwórcy będą mogli bez żadnego stresu zakładać swoje kanały, na których będą publikować swoje materiały bez obaw, że materiał nie zostanie skasowany i na nich zarabiać Oraz nadawać na żywo.

Koszt takiej platformy to 75 tys. wraz ze wszystkimi kosztami modułów między innymi aplikacje na urządzenia z systemami android i IOS oraz stabilnym serwerem, który musi obsłużyć kilka set tysięcy, jak nie milionów widzów. Wykrywanie treści (content ID, wideo na żadanie, płatne subskrypcje, reklamy kontekstowe, zyski dla stwórców, moduły płatności, moduł pracowników, relacje na żywo, moduły na urządzenia mobilne iphone oraz android)

Nasza platforma będzie utrzymywała siebie i niepełnosprawnych pracowników z reklam sponsorowanych oraz płatnych subskrypcji coś jak YouTube red.

Zatem jeśli jesteś za naszym pomysłem i chciałbyś nas wesprzeć projekt do 10 zł (nie chcemy więcej) i dać nowe miejsca pracy, w tym osobom niepełnosprawnym uwalniając niektóre zawody, to zostaw symbolicznie 1-10 zł i udostępnij naszą zrzutkę gdzie tylko możesz.

Z góry dziękuje wszystkim, którzy nas wesprą.

Z poszanowaniem

Adam Smorczewski

Wpłacający20

 
Dane ukryte
570 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AK
artur korasiak
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
JK
Jolanta Kurzawa
10 zł
MK
Mariusz Kałuża
10 zł
 
Krystian Mleczko
10 zł
PW
Piotr Winarski
10 zł
A
Aleksander
10 zł
A
Andrzej
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
 • Krzysztof Żuromski

  Super inicjatywa , dokładam swoją małą cegiełkię do sprawy i podaję dalej , dalej rodacy w solidarności siła ????✌️????

 • S
  Sylwek

  prawiłdłowo haha

 • A
  Aleksander

  Działaj człowiek Boży... jestem za

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 80 zł i więcej

NETFLIKS 30 Dni

NETFLIKS 30 Dni

Każdy darczyńca który wesprze projekt osób niepełnosprawnych "Polską wersji Youtuba" przyczyni się do zwiększenia zatrudnienia tych osób na stanowiskach takich jak moderator treści oraz zarządzanie personelem oraz otrzyma od nas jedno miesięczne konto NETFLIKS 30 Dni nagrody będziemy dostarczać w miarę najszybciej

(pozostało 50 z 50)

Wybieram

Wpłać 3900 zł i więcej

Reklamy Wideo dla firm (dla przedsiębiorców)

Reklamy Wideo dla firm (dla przedsiębiorców)

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, świadczysz usługi fizycznie lub internetowo oraz chciałbyś  darowizną uzyskać stałe miejsce reklamowe na platformie wideo dla swoich produktów i usług w formacie wideo (30-60 sekund z możliwością przerywania) przed każdym filmem oraz pośrodku oglądania filmu (przez widza) wraz reklamą graficzną i tekstową to ta oferta jest dla was

wybrano 2 razy (pozostało 100 z 102)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

558 502 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?