id: 8p9xsk

Świąteczna pomoc dla Hospicjum Małego Księcia

Świąteczna pomoc dla Hospicjum Małego Księcia

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
10 010 zł
z 15 000
66%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 981 680 zrzutek i zebrali 1 003 889 127 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia od 1997 roku zapewnia bezpłatną całodobową opiekę medyczną najciężej chorym dzieciom w ich domach w Lublinie oraz w województwie lubelskim. Hospicjum umożliwia pobyt dziecka W DOMU przy zachowaniu wysokich standardów opieki medycznej, psychologicznej, pedagogicznej, socjalnej oraz duchowej.

Dodatkowo prowadzimy Oddział Stacjonarny w Domu Małego Księcia, obejmujący opieką dzieci, które z różnych powodów nie mogą otrzymać opieki w domu oraz hospicjum perinatalne, wspierające rodziców, oczekujących na narodziny chorego dziecka.

Opieką obejmujemy 50 dzieci i młodzieży, które mieszkają na terenie woj. lubelskiego oraz 8 dzieci w hospicjum stacjonarnym w Lublinie. Dodatkowo pod naszą opieką znajdują się Podopieczni ewakuowani z hospicjów na Ukrainie - obecnie przebywa u nas 22 pacjentów z Ukrainy wraz z rodzinami.

Celem opieki hospicjum jest poprawa jakości życia Podopiecznych, poprzez otaczanie ich specjalistyczną opieką medyczną, psychologiczną, pedagogiczną, socjalną, duchową. Opieka jest bezpłatna dla rodzin Podopiecznych. Finansujemy zakup leków oraz specjalistycznego sprzętu medycznego, który funkcjonuje w domach dzieci lub na oddziale stacjonarnym. W codziennej opiece nad Podopiecznymi zapewniamy również środki pielęgnacyjne i higieniczne.

Udaje nam się nie tylko ograniczać ból odczuwany przez Podopiecznych, ale także wnieść do ich życia radość poprzez spełnianie ich dziecięcych marzeń.

Pomóż nam pomagać i wesprzyj naszą zbiórkę.


Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 000 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Odwagi! Pan Bóg to ogarnie! Ale jak cos mozemy troszke pomóc, to prosimy o taka możliwość ;)

    10 000 zł