id: 8pfzj3

Pomóż mi lepiej słyszeć! Zbiórka na aparat słuchowy dla redaktor Agnieszki Borkiewicz

Pomóż mi lepiej słyszeć! Zbiórka na aparat słuchowy dla redaktor Agnieszki Borkiewicz

8 535 zł z 8 500 zł
100%
zakończona 30.06.2021r
128 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Drodzy Państwo,


 zwracam się ze szczególnym apelem o pomoc w pozyskaniu środków na pokrycie kosztów zakupu nowego aparatu słuchowego. Dotychczasowy został zniszczony w trakcie wykonywania mojej służby dziennikarskiej przez lewicowych bojówkarzy. Bez tego urządzenia coraz ciężej jest mi prowadzić dla Państwa programy w stacji Media Narodowe, dlatego proszę o pomoc i liczę na Państwa zaangażowanie.


Po całym zajściu, w którym nas obrażano, okradziono ze sprzętu, a jedna z lewicowych działaczek użyła megafonu zbliżając go do mojego ucha, ucierpiałam nie tylko z powodów materialnych, ale poniosłam również szkodę na moim zdrowiu. Musiałam poddać się leczeniu z powodu pogorszenia się mojej zdolności słuchu. Zajście zgłosiliśmy na Policji, niestety… otrzymaliśmy pismo z prokuratury o umorzeniu śledztwa. Walczymy o wznowienie sprawy, jednak na chwilę obecną sama muszę ponieść koszty nie tylko skutków zdrowotnych, ale również uszkodzenia mojego aparatu słuchowego. To urządzenie jest niezbędne do pełnienia mojej służby dziennikarskiej, a według lekarza uratowało mój słuch, bo przyjęło na siebie największe natężenie dźwięku płynącego z megafonu, nie dopuszczając w ten sposób do trwałego pogorszenia się mojego słuchu. Doskonale Państwo wiedzą, jak ważny w moim zawodzie jest ten zmysł, dlatego jeszcze raz proszę o każdą, nawet najmniejszą pomoc, która pozwoli mi pokryć koszty zakupu nowego sprzętu. Każda złotówka pozwoli mi nadal pełnić mój zawód, który jest jednocześnie moją pasją i powołaniem.


Jak doszło do ataku? Mogą Państwo zobaczyć od 29 minuty w poniższym materiale. Niestety sam materiał nie był już kontynuowany z powodu napaści i kradzieży sprzętu.
Na koniec dodam tylko, że niezwykle przykrym doświadczeniem było relacjonowanie zgromadzenia ludzi, którzy tyle mówią o rzekomych „prawach kobiet”, a jednocześnie dopuszczają do sytuacji, w której ja jako kobieta zostałam poniżona i do dzisiaj muszę zmagać się ze skutkami tego ataku. Przykre jest to, że wśród tego tłumu ludzi nie było nikogo, kto stanąłby w obronie mojej i mojego zespołu, z którym nagrywałam relację z tzw. „Strajku Kobiet”. Jeszcze raz proszę o pomoc.


i66d1aa349fd9980.png

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 128

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
20 zł
PT
Piotr Tarasiuk
500 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
MG
jan
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • K
  Krzysztof

  Życzę zdrowia i kolejnych udanych programów!

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  "Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony."
  Mt 10:21-22

  70 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  🇵🇱🇵🇱🇵🇱👏👏👏🇵🇱🇵🇱🇵🇱

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Pani Agnieszko, robi Pani porządną dziennikarską robotę - profesjonalizm, klasa i zaangażowanie dają się odczuć w każdym Pani wywiadzie, za co serdecznie dziękuję. Proszę się nie zniechęcać tym przykrym incydentem, dobro zwycięży:) Wszystkiego najcudowniejszego, z Panem Bogiem:)

  50 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

742 436 zrzutek

i zebrali

526 858 470 zł

A ty na co dziś zbierasz?