Zakup sprzętu dla ratowników medycznych z Powiatu Wadowickiego #KibiceRatownikom ID: 8pj9jb

Zakup sprzętu dla ratowników medycznych z Powiatu Wadowickiego #KibiceRatownikom ID: 8pj9jb

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora

31 501 zł z 30 000 zł

105%

31 501 zł

31 501 zł

z 30 000 zł
105%

Opis zrzutki

Koledzy i koleżanki, oraz wszyscy ludzie dobrej woli - w naszym imieniu prosimy Was o pomoc dla Ratowników Medycznych z Powiatu Wadowickiego, którym już dziś brakuje profesjonalnego sprzętu ratującego życie Wasze oraz Waszych bliskich. Jak dobrze wiecie każdej godziny, w całym kraju przybywa osób zarażonych Koronawirusem (COVID-19) i na te chwilę liczba ta rośnie w niepokojącym tempie.


Sprawa jest bardzo poważna, paramedycy potrzebują na te chwilę maski z filtrami FFP3, kombinezoby ochronne, przyłbice, a także żele i płyny dezynfekujące oraz gogle w ogromnej ilości. Posiadana ilość tych niezbędnych rzeczy to obecnie zaledwie kilkanaście sztuk. Czas na szybką reakcję z naszej strony i pomoc ludziom, dla których pomoc drugiemu człowiekowi to nie tylko praca i sposób na życie, ale prawdziwa misja oraz pasja, podobnie jak dla nas kibicowanie swojemu klubowi.


Nam, kibicom Beskidu Andrychów, bardzo zależy aby akcja ta dotarła w jak najszersze kręgi i liczymy, że zaangażują się w nią wszyscy mieszkańcu powiatu Wadowickiego, a może i nawet województwa Małopolskiego. W naszym mieście nie funkcjonuje szpital zakaźny, najbliższe to te w Myślenicach i Olkuszu, jednak nie przeszkadza nam to w tworzeniu tej zbiórki i chęci pomocy. Bardzo liczymy, że poza wpłatami w miarę możliwości, pomożecie nam rozpromować te akcję na wszelkich portalach, grupach dyskusyjnych oraz w Social Mediach, bo tylko w taki sposób będziemy w stanie osiągnąć zamierzony cel. Niejednokrotnie udowadnialiśmy razem, że potrafimy fantastycznie zjednoczyć się w potrzebie i osiągnąć sukces, przy różnych akcjach. Tym razem nie prosimy o pomoc dla nas, czy dla naszego klubu, dlatego

pokażmy prawdziwą moc.


Wszystkie zebrane środki przekażemy niezwłocznie Ratownikom lub zakupimy we własnym zakresie potrzebne rzeczy i dostarczymy do jednostki w Wadowicach.


#KibiceRatownikom


Zbiórka realizowana jest dla Zespołów ratownictwa medycznego Działu Pomocy Doraźnej i Transportu Sanitarnego w Wadowicach, których dysponentem jest Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach.


b64ec442fa3fbf92.jpeg

Wpłacający600

 
Dane ukryte
50 zł
TS
Trzymajcie się!
200 zł
P
Patrycja Stawecka PSIARZE MEDYKOM
41 zł
 
Dane ukryte
30 zł
MK
Maciej Kwaśny
50 zł
E
Elżbieta
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Kibice Wisły Łączany
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

498 094 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?