id: 8prjr4

Help for pets

Help for pets

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 340 zrzutek i zebrali 1 165 295 046 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy grupką młodych ludzi, którzy chcą zbawić świat i rozsyłać miłości po całym globie. Marzymy o tym, żeby każdy dzień był lepszy dla wszystkich. Swoją pomoc kierujemy teraz dla najmniejszych i tych, którzy nie mogą się dopomnieć o swoje prawa i lepszy byt, czyli zwierząt.

"Help for pets" - projekt społeczny

2 sierpnia utworzyliśmy projekt społeczny na platformie "Zwolnieni z Teorii" pod nazwą "Help for pets". Naszym celem jest pomoc psom w czasie trwania upałów. Będziemy edukować społeczność oraz, co najważniejsze tutaj, chcemy zebrać pieniądze dla lokalnych ośrodków pomocy dla zwierząt.

Poznaj nas!

Wiktoria Lewandowska

Jestem Wiktoria, mam 17 lat i od zawsze bardzo kochałam zwierzęta. W przyszłości chcę walczyć o ich prawa i zmienić ich świat.

Zofia Latkowska

Jestem Zosia. Interesuje się medycyna i poezją. W przyszłości chcę zostać lekarzem i ratować ludzkie życie. W wolnych chwilach piszę wiersze, mam nadzieję, że kiedyś wydam dobry tomik poezji. Uczęszczam do liceum katolickiego imienia księdza Jana Długosza we Włocławku.

Paulina Kulińska

Uczęszczam do pierwszej klasy liceum we Włocławku. Interesuje się sportem, podróżowaniem i psychologią. Mam psa i rybki.

Julia Malecha

Uczęszczam do pierwszej klasy biol-chem w III LO we Włocławku. Mam dwa koty, a w przyszłości chcę zostać weterynarzem.

Iza Ciesielska

Uczęszczam do liceum ogólnokształcącego im ks. Jana Długosza we Włocławku. Interesuje się sztuką i fizyka, a sama posiadam żółwia.

Krzysztof Czerwiński

Jestem uczniem I LO we Włocławku. Interesuje się informatyką oraz programowaniem. Mam dwa koty i dwie świnki morskie.

Edukacja społeczności

Chcemy pokazać właścicielom psów, jak ważna jest odpowiednia opieka nad pupilami w czasie lata. W związku z tym przeprowadzimy serie prelekcji, na których będziemy mówić o takich rzeczach jak np. udar cieplny. Poza tym na naszej stronie na Facebooku zamieszczamy infografiki z ciekawymi informacjami.

Datki

Zebrane pieniądze zostaną przekazane schronisku dla zwierząt we Włocławku, by opłacić leki oraz badania weterynaryjne podopiecznych. Każda złotówka pomoże bezdomnym zwierzętom.

Schronisko dla zwierząt we Włocławku

Aktualnie we włocławskim schronisku znajdują się 102 zwierząt (75 psów i 27 kotów). Zebrane środki przeznaczone na zakup karmy dla kociąt i szczeniąt.

Przytulisko "Chata futrzaka"

Zrzutka stworzona przez zespół "Help for pets"

Facebook

[email protected]

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 8

MM
Malgorzata Malecha
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
KW
Krzysztof Waszkowski
25 zł
PG
Paweł Gawiński
20 zł
DP
Bułeczka
15 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 3

 
2500 znaków