id: 8rc5ax

Utrzymanie zwierząt uratowanych z laboratoriów - Fundacja Lab Rescue

Utrzymanie zwierząt uratowanych z laboratoriów - Fundacja Lab Rescue

18 643 zł 
z 20 000 zł
93%
4 dni do końca
559 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Lab Rescue - Adopcje Zwierząt Laboratoryjnych to fundacja, której celem jest nawiązywanie współpracy z laboratoriami i znajdywanie nowych domów dla zwierząt po nieinwazyjnych doświadczeniach, testach behawioralnych, z grup kontrolnych i nadwyżek hodowlanych. Najczęściej, jeżeli nie są one już w laboratorium "potrzebne", to są uśmiercane. Dlatego każda adopcja to uratowanie życia zwierzęcia, które zasługuje na nowy, kochający dom. Wszystkie zwierzęta, które do nas trafiają są zdrowe, a przebyte doświadczenia nie mają wpływu na ich kondycję, czy późniejsze funkcjonowanie. Laboratorium opuszczają po ocenie lekarza weterynarii. Trafiają najpierw do naszych domów tymczasowych, skąd potem trafiają do domów stałych. Adopcja z laboratorium to uratowanie życia zwierzęciu, które zasługuje na szansę na lepsze życie!


W ciągu 5 lat działalności udało nam się uratować ponad 3 tysiące zwierząt! Każdego miesiąca odbieramy kilkadziesiąt zwierzaków - szczurów, świnek morskich, królików i myszy. Utrzymanie ich w domach tymczasowych (karma, ściółka) to często spore wydatki, do których dochodzą wizyty u weterynarza, kastracje, szczepienia, zabiegi. Zbiórka ta ma na celu wsparcie zwierząt, będących pod opieką fundacji Lab Rescue.


Możemy działać i ratować zwierzęta tylko dzięki wsparciu osób o wielkich sercach. Zachęcamy do pomocy zwierzętom z laboratoriów, gdyż zasługują one na nowe, lepsze życie.


Odwiedź nas na Facebooku: https://tiny.pl/r2p89

Lub na naszej stronie: https://labrescue.pl/

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 559

JM
Joanna Małocha
1 000 zł
A
Adipol
500 zł
KM
Kasia Montowska
210 zł
DA
Socjalna Alternatywa
200 zł
HV
Hato Vegan Sushi
185 zł
AL
Agnieszka Lniak
140 zł
 
Dane ukryte
130 zł
GZ
Grzegorz Zając
120 zł
TC
Tomek Czarnowski
120 zł
KK
Kasia
111 zł
Zobacz więcej

Komentarze 73

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

754 777 zrzutek

i zebrali

546 379 456 zł

A ty na co dziś zbierasz?