Znów poczuj się w Mieście- wsparcie dla Miasto Bar ID: 8rgbfa

Znów poczuj się w Mieście- wsparcie dla Miasto Bar ID: 8rgbfa

7 155 zł z 20 000 zł

35%

7 155 zł

7 155 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

25.04.2020r

94

94

wspierających
35%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Miasta opustoszały. Opustoszało też nasze Miasto- Miasto Bar. Jak wiecie gastronomia jest jedną z tych branż, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji w związku z pandemią koronawirusa. Skutki tego stanu nie ominęły również naszego baru.


W 2016 roku stworzyliśmy nasz bar od podstaw. Samodzielnie dokonaliśmy kapitalnego remontu przekształcając dwa inne lokale w nasz wymarzony. Sami wymyśliliśmy i zaprojektowaliśmy jego nazwę i logo, obecny wystrój oraz dobór menu i jego wygląd graficzny. Technik barmańskich uczyliśmy się profesjonalnie, a szkolenia odbywały się również u nas. Regularnie bierzemy udział w konkursach i branżowych konwencjach. Udało nam się spotkać przyjazne i kreatywne osoby, z którymi tworzymy zgodny zespół. Od początku nieustannie rozwijamy się tworząc sezonowe karty koktajlowe, powiększamy portfolio naszych domowych nalewek, dostępnych piw rzemieślniczych oraz tapas.

W ciągu ostatnich lat nasz bar stał się miejscem zrzeszającym rozmaite osoby i ważnym centrum kultury w tej części Starego Rynku. Raz w miesiącu organizujemy koncerty znanych zespołów, czy wieczory z DJ'ami. W czwartki odbywają się międzynarodowe spotkania i quizy, podczas których zrzeszamy osoby z najdalszych krańców świata. Co kwartał organizujemy wernisaże uznanych, profesjonalnych artystów, których prace przez cały rok można podziwiać w naszej galerii. Regularnie odbywają się u nas stand- upy, spotkania z podróżnikami, twórcami interesujących inicjatyw oraz imprezy tematyczne. Żyjemy tym miejscem i realizujemy je po swojemu.


Jedną z najważniejszych stałych w Mieście są nasi Goście. Ich entuzjazm i dobre słowo są naszą siłą napędową. Mamy całą masę planów, które możemy zrealizować, jednak obecnie naszym największym marzeniem jest możliwość utrzymania naszego lokalu. Nie było nam łatwo, ale zdecydowaliśmy się prosić Was o wsparcie, które pomoże nam uregulować bieżące opłaty w okresie, gdy generujemy zerowy przychód. Dajemy możliwość zakupu voucherów, które będziecie mogli zrealizować w naszym barze, gdy wszystko wróci do normy. Lubimy dawać dużo od siebie, dlatego wartość każdego z voucherów podwyższamy o 20% od wpłaconej kwoty. Obiecujemy, iż dołożymy wszelkich starań, abyscie byli zadowoleni i znów czuli się w Mieście.

Bardzo dziękujemy za pomoc! Uważajcie na siebie!Wpłacający94

L
Lukasz Szeroczynski
500 zł
M
Maciek Koczywąs
430 zł
PL
Piotr Literacki
300 zł
G
GREG LEPKIE RĄCZKI
250 zł
A
Art
200 zł
S
starrsky
200 zł
PB
Piotr Buczkowski
100 zł
KG
Kevin Graham
100 zł
A
Arkadiusz
100 zł
ŁB
Łukasz B.
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze10

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

569 594 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?