id: 8rk9ss

Kalendarz 2022 - Kronika Nieosądzonej Zbrodni, 30 lat sprawy Ziętary

Kalendarz 2022 - Kronika Nieosądzonej Zbrodni, 30 lat sprawy Ziętary

Nasi użytkownicy założyli 1 166 691 zrzutek i zebrali 1 213 485 346 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Wszystkich wspierających projekt, którzy wybrali opcję z nagrodami bardzo proszę o przesłanie numeru (lub adresu) PACZKOMATU do wysyłki korzystając z opcji "zadaj pytanie organizatorowi"

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W 2022 roku minie 30 lat od jedynego w Polsce porwania i zabójstwa na zlecenie dziennikarza – Jarosława Ziętary, dotąd wciąż nieosądzonej zbrodni. W związku z rocznicą przygotowywany jest unikalny kalendarz książkowy na przyszły rok. Będzie on połączony z szczegółowym, obszernym kalendarium sprawy Ziętary i bogatym wyborem poświęconych jej dodatków.

bfff85223fbeee2e.jpeg

Zajmuję się sprawę Jarosława Ziętary od 29 lat. Przygotowując tę publikację włożyłem w nią nie tylko całą swoją wiedzę, ale chyba też serce. To nie jest przedsięwzięcie komercyjne, chcę żeby służyło upowszechnieniu wiedzy o moim zamordowanym koledze redakcyjnym i upamiętnieniu go. Dlatego zasadnicza część nakładu zostanie bezpłatnie przekazana studentom dziennikarstwa z całego kraju, aby mieli możliwość bliższego poznania historii człowieka, który poniósł najwyższą ofiarę w imię wolności słowa.

„30 lat sprawy Jarosława Ziętary. Kronika nieosądzonej zbrodni 1992-2022” to podręczne kompendium wiedzy o sprawie Ziętary. Przedstawiać będzie historię jego śledztwa, za które go zabito, wieloletnich starań o wyjaśnienie zbrodni oraz działań organów ścigania i sądowych. Publikacje wzbogacą materiały informacyjne i źródłowe m.in. przykłady dorobku dziennikarskiego Jarosława Ziętary i fragmenty publikacji mu poświęconych.

u80660e1e5a5d790.jpeg

Jeśli weźmiesz udział w tej zrzutce otrzymasz kalendarz „Kronika niesądzonej zbrodni” w grudniu br., przed świętami. To od Twojej pomocy, powodzenia tej zrzutki zależy jaki nakład uda się wydrukować, ile egzemplarzy trafi do adeptów dziennikarstwa.

Wybierając którąś z proponowanych nagród decydujesz jaką kwotą wspierasz akcję, ale możesz też przekazać dowolną sumę. Do nagród są dodatki przeznaczone wyłącznie dla uczestników tej zrzutki: okolicznościowe kartki i znaczki pocztowe poświęcone 30 rocznicy sprawy Ziętary, certyfikaty (dyplomy) z podziękowaniami dla uczestników. Każdy kalendarz opatrzony będzie specjalnym stemplem i autografem lub dedykacją.

bbb4693f0f710304.jpeg 

Zapraszam do udziału. Zachęcam też do udostępniania i zapraszania innych do tej zrzutki. W ten sposób także możesz pomóc upowszechniać wiedzę o sprawie Jarosława Ziętary.


PS. Kalendarz trafia do druku 10 listopada więc tylko wspierający do tego dnia będą uwględnieni na drukowanej w nim liście podziękowań.


zd35970d027ee006.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 7

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
JESTEM ZA
Otrzymasz podziękowanie emailem za poparcie akcji.
10 zł

Kupione 5 z 5

Zakończona
Inne
POPIERAM
W kalendarzu książkowym zostanie wydrukowane imienne podziękowanie za Twoje poparcie akcji
25 zł

Kupione 11 z 11

Zakończona
Inne
BIORĘ UDZIAŁ
„Kronika nieosądzonej zbrodni” z autografem + okolicznościowa kartka pocztowa.Wysyłka do paczkomatu bez dopłat. Imienne podziękowania wydrukowane w ka...
50 zł

Kupione 26

Zakończona
Inne
BIORĘ UDZIAŁ I CZYTAM
„Kronika nieosądzonej zbrodni” i "Sprawa Ziętary. Zbrodnia i klęska państwa"autografy + okolicznościowa kartka pocztowa.Wysyłka do paczkomatu bez dopł...
75 zł

Kupione 6

Zakończona
Inne
WSPIERAM
„Kronika nieosądzonej zbrodni” z dedykacją + pakiet: - okolicznościowa kartka pocztowa - specjalny znaczek pocztowy - dyplom z podziękowaniem.Wysyłka ...
100 zł

Kupione 16 z 16

Zakończona
Inne
TWOJE 2% W SUKCESIE AKCJI
„Kronika nieosądzonej zbrodni” z imienną dedykacją + pakiet: - 5 okolicznościowych kartek pocztowych - specjalny znaczek pocztowy - oprawiony imienny ...
200 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
TWOJE 3% W SUKCESIE AKCJI
„Kronika nieosądzonej zbrodni” z imienną dedykacją + pakiet: - 8 okolicznościowych kartek pocztowych - 2 specjalne znaczki pocztowe - oprawiony imienn...
300 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 76

 
Użytkownik niezarejestrowany
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
ukryta
PK
Piotr Kosmaty
ukryta
RW
Rafał Wachowiak
ukryta
PT
Paweł Tomczyk
ukryta
AB
ABS
ukryta
LD
Lidia Dudziak
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!