id: 8rr5n6

UNIKAT dla SŁONIE NA BALKONIE

UNIKAT dla SŁONIE NA BALKONIE

Nasi użytkownicy założyli 1 065 459 zrzutek i zebrali 1 159 443 588 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od jakiegoś czasu prywatnie wspieram fundację Słonie na Balkonie, która w piękny i profesjonalny sposób pomaga dzieciom po przeżytych traumach. Wszyscy wiemy jak dzisiejszy świat wygląda, ile bodźców nas dotyka i ile zła czai się na każdym kroku. Nie mam pomysłu jak temu zapobiec, ale wiem, że ludzie pracujący w fundacji potrafią pomagać w walce ze skutkami najróżniejszych, strasznych przeżyć z jakimi mierzą się dzieci i młodzież. Depresja dosięga niestety też ich, ale oni często, jak nie zawsze, nie potrafią o tym mówić. Nie wiedzą co powoduje, że nie potrafią się uśmiechać, nie potrafią się cieszyć, a często nie widzą nawet sensu po co w ogóle żyją. Sami poczytajcie z czym mierzą się podopieczni fundacji i jak kadra Słoni na Balkonie pomaga najmłodszym w potrzebie.


Moim pomysłem jest zebrać jak najwiecej środków, które sfinansują niejedną taką terapię. Ja natomiast mam dla jednego z Was "zrzutkowiczów" nagrodę.


Przekazuję mój ukochany motocykl. Suzuki GN125 (każdy z prawem jazdy może nim jeździć) wyprodukowany przez wrocławską firmę UNIKAT, specjalizującą się w budowie customowych motocykli, który nosi imię jednego z moich ulubionych aktorów komediowych. Mój Walter Matthau jest wyjątkowy, zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach przez Grzegorza Korczaka, właściciela UNIKAT'a wg moich sugestii i inspiracji klasyką motoryzacji. Połączenie czerni i miedzi oraz skórzanych elementów siedziska i manetek sprawiają, że motor wygląda wspaniale, a profesjonalizm ekipy warsztatu UNIKAT'a sprawił, że jeździ jeszcze lepiej niż wygląda.


Co zrobić, żeby zostać jego właścicielem? To proste!


Wpłać dowolną sumę pieniędzy na moją Zrzutkę, a w opisie napisz, czym dla Ciebie jest "wolność". Wybieram to hasło, ponieważ zarówno cel tej Zrzutki ma dać "wolność" dzieciom obdarowanym pomocą terapeutyczną przez fundację, ale "wolność" to też synonim jazdy na motocyklu. Wyobraź sobie uśmiech dziecka, które znów widzi sens istnienia, wyobraź sobie wiatr i piękną drogę przed sobą. Ty dajesz szansę dzieciom, ja przekazuję niezapomniane chwile. Spośród wszystkich uczestników wybiorę, bez żadnego losowania jedną osobę, która zamieści pod zrzutką najciekawszy komentarz, któremu przekażę mojego Waltera


Do dzieła! Bądźcie hojni i kreatywni.


Michał
lxMhIsvhi1HFkT57.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Inne
Suzuki GN125 Walter Matthau by UNIKAT Motorworks
Suzuki GN125 wyprodukowany w warsztacie jednej z najbardziej prestiżowych pracowni customowych w Polce i Europie.
850000 zł

Dostępna 1 szt.

Koniec za miesiąc!

Wpłaty 155

preloader

Komentarze 59

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wolność, to każdy dzień, w którym mogę odnaleźć spokój widząc uśmiech na twarzy mojej córki. M.in. dzięki takim fundacjom jak „Słonie na balkonie”, powoli, krok po kroku odzyskuję wiarę w to, że znowu „zaświeci słońce” i będzie szczęśliwa.
  Dziękujemy.

  100 zł
 • MD
  Marcin Dominik

  ,,Wolność kocham i rozumiem
  Wolności oddać nie umiem
  Tak niewiele miałem
  Tak niewiele mam
  Mogę stracić wszystko
  Mogę zostać sam.” [email protected]

  35 zł
 • Patryk Jeż

  Czym jest dla mnie wolność chciałbym opisać krótkim wiersze (niestety nie da się robić przerw między zwrotkami). Wolność to nie tylko słowo, to nie tylko hasło. To nie tylko marzenie, to nie tylko sen. Wolność to uśmiech dziecka, co znów widzi sens istnienia. Wolność to wiatr i piękna droga, co zaprasza do przygody. Wolność to życie bez bólu, co daje spokój i radość. Wolność to wolność, co jest darem i szansą. Wolność to szansa na to, by żyć według własnych wartości i celów. Wolność to szansa na to, by cieszyć się z tego, co się ma i co się robi. Wolność to szansa na to, by być szczęśliwym i spełnionym. Wolność to szansa na to, by być sobą i akceptować innych. Wolność to szansa na to, by tworzyć i zmieniać świat na lepsze. Wolność to szansa na to, by kochać i być kochanym.

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wolność rodzi się wtedy, kiedy zaczynam rozumieć, że sama jestem odpowiedzialna za swoje wybory, dojrzałość - kiedy potrafię wybierać właściwie.
  Jestem prawdziwie wolna, kiedy świadomie decyduję o swojej reakcji na to co mnie spotyka.
  Wolność to zrozumienie, że jedyne co nas ogranicza to my sami🙌

  ukryta
 • Małgorzata Balcerzak

  Dla mnie wolność to stan kiedy mam przy sobie motocykl z pełnym bakiem, którym mogę wyruszyć w drogę jaka mi się zamarzy i mogę się cieszyć mijanymi kilometrami i światem jaki mnie otacza oraz być obserwatorem tego co dzieje się wokół mnie.