Zwiększenie świadomości kierowców przez manekiny i kampanię
Zwiększenie świadomości kierowców przez manekiny i kampanię
Opis zrzutki
Jesteśmy grupą nastolatków, którzy realizują projekt w ramach Zwolnionych z Teorii. Naszym celem jest stworzenie manekinów oraz kampanii społecznej, które pomogą zwrócić uwagę na niebezpieczeństwo wynikające z brawurowej o nieodpowiedzialnej jazdy.
Aby móc rozpocząć realizację projektu, potrzebujemy środków finansowych. Bez nich nie będziemy w stanie rozpocząć realizacji naszych celów, które mogą mieć wpływ na innych.
Ten projekt jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ chcemy zwiększyć świadomość uczestników ruchu drogowego i pokazać, jak duże znaczenie mają odpowiedzialne zachowania na drodze – zarówno pieszych, jak i kierowców.
Zebrane pieniądze zostaną w całości przeznaczone na zakup materiałów potrzebnych do budowy manekinów oraz na wydruk plakatów, które będą elementem naszej kampanii informacyjnej.
Każda wpłata ma ogromne znaczenie i przybliża nas do realizacji naszego celu.
Dziękujemy za wszystkie wpłaty i wsparcie! ❤️