id: 8s4van

Działania Obywateli RP

Działania Obywateli RP

Nasi użytkownicy założyli 915 957 zrzutek i zebrali 882 186 436 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zrzutka na działania ruchu Obywatele RP. Priorytetami tej zrzutki jest pomoc prawna dla osób które są ścigane przez policję za swoją działalność obywatelską, szeroko pojęte finansowanie naszych akcji m.in. materiały papierowe, nagłośnienie, róże, autokary, nagłośnienie itp i rozwój naszych mediów (mini studio telewizji internetowej i nowa strona internetowa).

Udało nam się!

1. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się wynająć miejsce na Przestrzeń Obywatelską, otwartego miejsca gdzie każdy może przyjść i się zaangażować!

2. Zorganizowaliśmy sprawnie działające biuro pomocy prawnej ObyPomoc, udzieliło ono pomocy już kilkuset osobom, a czeka nas jeszcze więcej pracy.

3. Akcje antyfaszystowskie,

Na co zbieramy teraz?

Nasze akcje!

Każde nasze wydarzenie kosztuje, zawsze trzeba coś kupić, a to róże, a to banery, a to nowe nagłośnienie bo policja nam skonfiskowała. Niestety nasze akcje bywają kosztowne ze względu na coraz większy rozmach i coraz agresywniejsze działanie policji.

Nasze media!

Prowadzimy stronę obywatelerp.org na której informujemy Was o naszych działaniach i komentujemy rzeczywistość. Strona jest bardzo chętnie przez Was odwiedzana. Teraz chcemy pójść krok dalej! Stworzymy studio mini-telewizji internetowej.

Pomoc prawna!

Obecnie ponad 800 osób jest ściganych przez policję za swoją aktywność obywatelską. W samym lutym odbyło się około 100 przesłuchań i przynajmniej 5 rozpraw. Każdemu załatwiamy pomoc prawną. Nikogo nie zostawimy samemu sobie!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 3 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/nagród.

Wpłaty 740

preloader

Komentarze 58

 
2500 znaków
 • TN
  Tomasz Nowacki

  Bądźmy solidarni z tymi, którzy mają odwagę sprzeciwić się nikczemności narażając się przy tym na represje

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Nie dajcie się zastraszyć Brudzińskiemu! Odwagi i powodzenia! Jestem z Wami.

 • JL
  Jolanta Lass

  Dziękuję za to co robicie, jestem z WAMI,biorę udział w protestach przeciw łamaniu prawa,konstytucji i zabierania nam wolności przez pis

 • GN
  GENOWEFA NOWAK

  Nie damy Wam zniknąć !

 • Piotr Żygadło

  Serdecznie pozdrawiam i dziękuje za obronę państwa praworządnego.