id: 8s8b6r

Stowarzyszenie Zielona Akcja - Wsparcie Ogrodu Społecznego

Stowarzyszenie Zielona Akcja - Wsparcie Ogrodu Społecznego

Nasi użytkownicy założyli 981 686 zrzutek i zebrali 1 003 893 340 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kim jesteśmy

Stowarzyszenie Zielona Akcja - jesteśmy organizacją NonProfit działająca w zakresie ekologi oraz turystyki. Do tej pory udało się nam zrealizować kilka ciekawych projektów, miedzy innymi takie jak:

Likwidacja "Wyspy Ciepła" za którą to Stowarzyszenie otrzymała nagrodę Super Samorząd w ramach akcji Masz Głos, więcej informacji na stronie link.

Współorganizowaliśmy pierwszy w Radomiu "Festiwal Ogrodów" w ramach którego na dwudniowym wydarzeniu było mnóstwo zaproszonych przez nas organizacji ekologicznych, które prezentowali swoje wyroby oraz przeprowadzali warsztaty np. z wikliny, więcej na stronie link.

Organizujemy cyklicznie akcje sprzątania terenów zielonych, sadzimy i rozdajemy sadzonki drzew. Prowadzimy warsztaty, spacery o tematyce ekologii.

Dużo więcej o naszych działaniach na naszej stronie www.zielonaakcja.eu oraz na Facebook.


Na co zbieramy?

Stowarzyszenie Zielona Akcja prowadzi jedyny w Radomiu Ogród Społeczny na którym to będą prowadzone warsztaty ekologiczne oraz edukacje dla młodzieży, osób starszych oraz niepoełnosprawnych, przygotowujemy materiał nasadzeniowy. W celu zabezpieczenia oraz dostosowania Ogrodu Społecznego planujemy zmienić układ rabat, przyszykować nowe miejsca na nasadzenia oraz postawic ogrodzenie zabezpieczające przed osobami niepowołanymi. W tym celu powstała zrzutka i zachęcamy serdecznie do wsparcia.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

KA
Kaczyński
ukryta
KM
Małgorzata Marian
50 zł
ŁU
Łukasz
20 zł
KM
Katarzyna
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!