32 + 1,5, czyli zdrowie dla Tadzika ID: 8sepzh

32 + 1,5, czyli zdrowie dla Tadzika ID: 8sepzh

11 883 zł z 5 000 zł

237%

11 883 zł

11 883 zł

z 5 000 zł

zakończona

zakończona

16.06.2019r

165

165

wspierających
237%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

 • Basia pisze: Kochani! To były baaaaardzo intensywne 3 tygodnie dla naszej całej rodziny! Dzięki Bartkowi i Wam wszystkim udało nam się polecieć do Rzymu i skonsultować Tediego z profesorem Stefano Vicari. Wykluczył najgorsze podejrzenia czyli Autystyczne Spektrum Zaburzeń, potwierdził jednak spore problemy z regulacja i modulacja zachowania i emocji. Wiemy co robić, a czego unikać. Dostaliśmy konkretne wytyczne. Konsultacja właśnie taka, o jaką nam chodziło. Po powrocie do Polski wróciliśmy do codziennych zajęć terapeutycznych. Po drodze zrobiliśmy badania genetyczne w kierunku mikrodelecji (arrayCGH fraX) a dziś... nasz wielki dzień! Pisząc ten post Tadzio jest na bloku operacyjnym we Wrocławskim Medicusie w celu założenia drenów w obu uszkach. Wszystko to, dzięki Wam, za co dziękować będziemy w nieskończoność???????????????? trzymajcie mocno kciuki za tego małego dzielnego typka i jego matkę, która zjadła już lakier ze wszystkich paznokci. Poniżej kilka zdjęć na dowód tego, gdzie byliśmy, co robiliśmy i że mimo wszystko Tadzio to uśmiechnięty na maksa gość ❤️????????
  Czytaj więcej
 • Z informacji od Basi i Piotrka: Kochani! Do teraz jesteśmy jeszcze w szoku, w jakim tempie uzbieraliśmy pieniążki dla naszego Tadziulka! 5000 w niecałe 24h????, a złotówki cały czas spływają! Jesteśmy wdzięczni za każdą wpłatę????❤️???? , tyle dobra wokół nas ❤ ❤ ❤ Wystarczy na pewno na cały pobyt w Rzymie, drenaż obu uszu i nawet na badania genetyczne w kierunku mikrodelecji! To tak na mocny start???????????? po tych badaniach czeka nas nadal regularna terapia, i stałe konsutlacje lekarskie, suplementacja, a po drugim roku życia diagnostyka w kierunku zaburzeń wydzielania hormonu wzrostu( to już na NFZ ale w Warszawie). Stąd nasza prośba - jeśli znacie jeszcze jakąś dobrą duszyczke, która chciała by coś dorzucić, udostępniajcie wydarzenie i info o zrzutce nadal! DZIAŁAMY DALEJ! Każda złotówka pomoże i rozliczymy się z niej, pokazując jakie postępy czyni Tadzik. W grupie siła!!!!!!!!!
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Zbieramy na badanie Tadzika w Rzymie i zabieg poprawiający słuch.

Moje urodziny wypadają w dzień dziecka i pomyślałem, że to nie przypadek :) Jestem już starcem i z założenia nie powinienem ich obchodzić, ale sytuacja jest wyjątkowa.Ten mniejszy na zdjęciu to mój chrześniak (tak, w kościele było super, a ja jestem tak jakby troszeczkę ojcem!), Tadzik Karpa. Fotografia pochodzi z zeszłego roku, ale jest reprezentatywna jeśli chodzi o nasze relacje - lubimy się, choć wiem, Tadzik nie daje po sobie poznać.Ostatnio okazało się, że mój niższy kolega ma niedosłuch, ale też przypadłość, której u takich maluchów w Polsce nikt nie potrafi nawet porządnie zdiagnozować (pozdro NFZ). Dlatego Basia i Piotr muszą polecić z nim aż do Rzymu i tam przejść badania.Moja prośba jest prosta- przelejcie mi dychę albo dwie, a ja to wszystko przekażę rodzicom, a Wam pokażę, że Tadzik serio tam był i się badał. Całość kosztuje około tysiąc złotych, więc myślę, że to zupełnie realny cel. Będzie mi miło, jeśli zamiast jakiegokolwiek prezentu (chyba, że naprawdę obrzydliwie drogiego) przelejecie je Tadzikowi.

Z góry dzięki! A 1 czerwca możemy się spotkać powspominać jak Wy byliście dziećmi ;)

Z informacji od Basi i Piotrka i dlaczego zwiększamy nasz cel:

Tadziu, prócz niedosłuchu, niskorosłości, niedowagi, niedoczynności tarczycy ma dość duże problemy z zachowaniem. Wyprowadza go z równowagi coś, na co my nie zwracamy uwagi, nie do końca potrafi pokazać i okazać swoje potrzeby. To wszystko sprawia, ze nie jest w stanie pokazać jak ogromny jest jego potencjał i na co typka stać.

Pierwszym krokiem ku temu jest konsultacja w Rzymie. Po powrocie wracamy do regularnej terapii we Wrocławiu (pozdro Anna i Paulina). Do tego dalsza (prywatnie) diagnostyka i suplementacja.

Jeśli chcesz pomóc w zdobyciu szczytu potencjału Tadeusza, dorzuć piątaka :D

Wpłacający165

 
Dane ukryte
500 zł
T
The Pears
500 zł
ZK
zygmunt karpa
330 zł
M
madzia__1986
200 zł
PK
Paweł Karpa
200 zł
DW
Daria Wosko
200 zł
AS
Agata Solecka
200 zł
PK
Paweł+Kasia Kurylow
200 zł
JG
Joanna Głombowicz
200 zł
SA
Sławomir Adamowicz
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze30

 
2500 znaków
 • Małgorzata Sawicka

  Czy mogłabym prosić o wsparcie? na moim profilu.

 • Aleksandra Jóźwik

  To jest początek zrzutki https://zrzutka.pl /vjj5hb witam serdecznie, jestem mamą małej Mai, chciałbym zacząć to co przerwałam że względu na ciąże i wychowanie córki. Chwilowo jest ciężko związać koniec z końcem Proszę o wsparcie lub o przesłanie dalej :) z serducha dziękuję

 • Bartosz Zubik

  Basia pisze do nas: Kochani! To były baaaaardzo intensywne 3 tygodnie dla naszej całej rodziny! Dzięki Bartkowi i Wam wszystkim udało nam się polecieć do Rzymu i skonsultować Tediego z profesorem Stefano Vicari. Wykluczył najgorsze podejrzenia czyli Autystyczne Spektrum Zaburzeń, potwierdził jednak spore problemy z regulacja i modulacja zachowania i emocji. Wiemy co robić, a czego unikać. Dostaliśmy konkretne wytyczne. Konsultacja właśnie taka, o jaką nam chodziło. Po powrocie do Polski wróciliśmy do codziennych zajęć terapeutycznych. Po drodze zrobiliśmy badania genetyczne w kierunku mikrodelecji (arrayCGH fraX) a dziś... nasz wielki dzień! Pisząc ten post Tadzio jest na bloku operacyjnym we Wrocławskim Medicusie w celu założenia drenów w obu uszkach. Wszystko to, dzięki Wam, za co dziękować będziemy w nieskończoność???????????????? trzymajcie mocno kciuki za tego małego dzielnego typka i jego matkę, która zjadła już lakier ze wszystkich paznokci.
  Poniżej kilka zdjęć na dowód tego, gdzie byliśmy, co robiliśmy i że mimo wszystko Tadzio to uśmiechnięty na maksa gość ❤️????????

 • SD
  Szymon Dynia

  Sto lat, albo i więcej dla Ciebie i Tadzika:)

  100 zł
 • JO
  Julia Obrębowska

  Hehe nareszcie wypłata doszła ????

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

523 825 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?