id: 8sn5r2

Sprezentuj Wielkanocnego Króliczka Dzieciom z Domów Dziecka i Osobom z DPSów.

Sprezentuj Wielkanocnego Króliczka Dzieciom z Domów Dziecka i Osobom z DPSów.

1 656 zł 
z 5 000 zł
33%
zakończona 15.04.2022r
24 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

 

Kochani, pamiętacie naszą akcje ‘’List do św. Mikołaja?’’, w którym to podpieczni DPSu mieszącego się przy Rojnej 15 z okazji świąt Bożego Narodzenia napisali listy do Świętego Mikołaja? Życzenia, które odnaleźliśmy na karteczkach wzruszyły samą organizatorkę – Julitę Lamprycht oraz reporterkę Eski Nelę Krzysztofowicz. W akcji wzięła udział społeczność lokatorów z Nowego Złotna, oraz firma ‘’Banda Adam Gąsiorowski Sp.K’’, Firma Naprzód Inwestycje sp. z o.o., Medisept, Henry Kruse Polska, pracownicy biura Rekeep, Słodyczarnia oraz wiele innych osób o wielkich sercach!

Mieliśmy nadzieje, że uda nam się zorganizować akcję ‘’Sprezentuj Wielkanocnego Zajączka’’ pod szyldem naszej fundacji ‘’We are united’’, ale niestety już miesiąc czekamy na wpis do KRS-u.

Wierzymy jednak, że czas nagli, więc działamy ponownie jako osoby prywatne. Czasy są cieżkie, jesteśmy zdruzgotani tym co się dzieje u naszych przyjaciół na Ukrainie – przeżywa to również nasza społeczność i Dzieci. Chcemy więc obdarować ich drobnymi upominkami z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych. Z tej okazji prosimy o wpłatę symbolicznej złotówki na upominki dla potrzebujących, bądź ponowne zorganizowanie zbiórek słodyczy, zabawek, gier w firmach – będziemy wdzięczni za nowe, pamiętajcie proszę, że to prezent.  

Bardzo prosimy również o samokrytykę i nie przekazywanie nam rzeczy, które powinny już zostać zutylizowane. Dzieci odbierają to wtedy również ze smutkiem.

 

Dołączysz ? Wierzymy w Ciebie !

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

EP
Ewa
ukryta
AS
Aleksandra Suszczewicz
100 zł
AK
Ania
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JW
Joanna Wiktorska
ukryta
MM
Małgorzata Michalska Hamad
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AG
Aga
ukryta
PA
Paula
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

862 982 zrzutki

i zebrali

758 914 169 zł

A ty na co dziś zbierasz?