id: 8suczc
na życie/nieszkanie oraz insuline
na życie/nieszkanie oraz insuline
Opis zrzutki
Witam mam na imie Damian choruje na cukrzyce typu 1 od 2012 roku od tego czasu doszło do powikłań mianowicie jest to polineuropatia obwodowa oraz problemy ze wzrokiem celem zrzutki jest zakup leków oraz środki na zakup żywności oraz opłat za mieszkanie. Wymagam diety.
Dlaczego muszę prosić o zrzutkę?
jak rozpoczęła się epidemia zamknęli mój zakład pracy. pracowałem jako szef kuchni w małej restauracji włoskiej na Wrocławskim rynku i na ten czas zostałem bez pracy bez leków oraz bez środków do życia proszę o jaką kolwiek pomoc
Pozdrawiam Damian
Aktualizacja : na część najważniejszych leków udało się już zebrac dziękuję wam jesteście wielcy. Teraz tylko muszę opłacić mieszkanie i na nowy miesiąc do nowej pracy idę i mma nadzieję że wszystko już będzie ok
Dlaczego muszę prosić o zrzutkę?
jak rozpoczęła się epidemia zamknęli mój zakład pracy. pracowałem jako szef kuchni w małej restauracji włoskiej na Wrocławskim rynku i na ten czas zostałem bez pracy bez leków oraz bez środków do życia proszę o jaką kolwiek pomoc
Pozdrawiam Damian
Aktualizacja : na część najważniejszych leków udało się już zebrac dziękuję wam jesteście wielcy. Teraz tylko muszę opłacić mieszkanie i na nowy miesiąc do nowej pracy idę i mma nadzieję że wszystko już będzie ok
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Trzymaj 50 bryłek
Dziękuję bardzo gomez docenia ????
Jasne. Masz tu 10 bryłek rudy.
Dziękuję bardzo zgłoś się do diego po nagrodę ????
Dziękuję
Powodzenia,dzielę się tym co mam.Kiedys też oszczędzałam insulinę bo tak było kiepsko z pieniędzmi.