id: 8svmyh

MOTOMIKOŁAJKI 2022 - Dla dzieci z Domów Dziecka i dzieci z miasta i gminy Radzyń Podlaski

MOTOMIKOŁAJKI 2022 - Dla dzieci z Domów Dziecka i dzieci z miasta i gminy Radzyń Podlaski

Nasi użytkownicy założyli 934 493 zrzutki i zebrali 922 466 703 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Radzyński Klub Motocyklowy AIKI BIKER, Lubelska Akademia Aikido oraz niezrzeszeni radzyńscy motocykliści i motocyklistki serdecznie zapraszają na MOTOMIKOŁAJKI, które jak co roku odbędą się na parkingu przy TESCO.

W niedzielę 4. grudnia od godziny 10:00 do 14:00 motocykliści w mikołajowych przebraniach będą czekać na wszystkich, którzy chcieliby sprawić radość najmłodszym oraz ich rodzinom.

To już pewnego rodzaju tradycja, że co roku w grudniu organizujemy motomikołajki. Ten rok przyniósł pewne zmiany w organizacji tego wydarzenia i mamy nadzieję, że zostanie to wszystko pozytywnie odebrane.

W niedzielę, na parkingu Tesco zostanie postawiona naczepa, z której zagra dla wszystkich znany i lubiany Wojtek Molas Gil wraz z Basią Bloch. O ciepłą atmosferę Michał Szabrański, który poprowadzi zajęcia zumby, zaś Alicja Alis Trykacz zachęci do wspólnej zabawy dzieci. Swoim śpiewem umili czas wszystkim duet w składzie: Michał Patkowski i Wioletta Paszkowska. W tym dniu nie zabranie atrakcji. Darek Kubajko wraz z przyjaciółmi zaprezentuje piękne zabytkowe auta a Paweł Krzemianowski będzie częstował pyszną grochówką. Coś na ząb przygotują także sami motocykliści, którzy zapewniają pyszną pieczoną kiełbaskę oraz hit zlotów motocyklowych - parowany ziemniaczek prosto z parnika. W tym dniu obecna też będzie z motocyklistami radzyńska policja oraz strażacy z OSP Paszki Duże, którzy zabezpieczą plac do przewozu chętnych osób kładami oraz udostępnią do zwiedzania swoje pojazdy. Nie zabraknie oczywiście motocykli, na których będzie można zrobić sobie zdjęcia, pięknej złotej ciężarówki od Jarka Hornowskiego czy przejażdżek konno, dzięki uprzejmości Wiktorii Niewęgłowskiej, Piotra Bosko i Grzegorza Siudaja.

Poprzedni rok pokazał, że ludzie chcą pomagać. Za zebrane pieniądze kupiliśmy ubrania zimowe, czapki, szaliki, buty dla dzieci oraz węgiel. Po licznych rozmowach, w tym roku postanowiliśmy trochę zmienić formę naszej pomocy. W porozumieniu z MOPS i GOPS chcemy wesprzeć najuboższe dzieci i ich rodziny i dzięki wsparciu finansowemu ludzi, za zebrane pieniądze planujemy kupić wytypowane przez potrzebujących, najpotrzebniejsze rzeczy. Są przypadki, że dzieci śpią na połamanych łóżkach lub nie jedzą ciepłego obiadu, bo rodzice nie mają na czym go ugotować.

Nowością przygotowaną przez cyklistów w tym roku są także aukcje internetowe, które będą prowadzone na Funpage grupy. To kolejna forma zdobycia środków dla potrzebujących rodzin. Zeszły rok pokazał nam, że nie tylko pomagali Ci, którzy przyszli osobiście. Mieliśmy duży odzew od ludzi, którzy z różnych przyczyn nie mogli być z nami osobiście, ta inicjatywa jest właśnie dla nich.

Wszystkie informacje dotyczące MOTOMIKOŁAJEK oraz aukcje internetowe przekazanych przez radzyńskich przedsiębiorców gadżetów, dostępne będą na funpage’u klubu https://www.facebook.com/AikiBikerRadzynPodlaski/. Aukcje rozpoczną się 1 grudnia.

Zachęcamy do włączenia się w tą szczytną akcję.

Lokalizacja

Radzyń Podlaski, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 64

AB
Adam Brodecki
30 zł
MK
Mariusz Kwasowiec
80 zł
MG
Mateusz Grzywna
ukryta
JB
Justyna Bieniek
JC
Janusz Chmielarz
PB
Piotr Bosko
50 zł
MW
MAGDALENA WESOŁOWSKA
400 zł
TS
Tomasz Stasiak
ES
Edyśka Sk
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków