id: 8t7gpv

Przyłącze gazowe i wymiana instalacji C.O. w "Domu Łazarza"

Przyłącze gazowe i wymiana instalacji C.O. w "Domu Łazarza"

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele! Na skutek krakowskiej ustawy antysmogowej od 1 września nie będziemy już mogli używać w Domu Łazarza pieca koksowo - węglowego i zostaliśmy zmuszeni do doprowadzenie do budynku gazu oraz przebudowy całej instalacji CO. Mamy już za sobą cały proces formalno - projektowo-kosztorysowy i przyznano nam dotację na częściowe pokrycie kosztów wymiany kotła i instalacji grzewczej (ok. 60% tych kosztów). Z właścicielem budynku - Agencją Mienia Wojskowego udało się ponadto (z trudem, bo z trudem) wynegocjować pokrycie kosztów przyłącza gazowego i przebudowy komina, przy czym sami musimy za to zapłacić, a oni zwrócą nam ten wkład obniżając o 25% czynsz, przez kilka kolejnych miesięcy. Zgodnie z umową z Miastem prace modernizacyjne musimy zakończyć do 10 października br. Mamy już wybranego wykonawcę i podpisaną w tej kwestii umowę. Dla pełnej realizacji przedsięwzięcia, zgodnie dokumentacją, brakuje nam w dniu dzisiejszym około 20 000 zł ( wliczając koszt zewnętrznego przyłącza gazowego). Ufamy Bogu, że On nie porzuci, tak jak obiecał, dzieła Swoich rąk, bo Dom Łazarza to przecież Jego dzieło. Wiemy też, że On zachęca i używa naszych przyjaciół, tych dla których los bezdomnych, ubogich i pogubionych nie jest obojętny. Dlatego też ośmielamy się w ich imieniu prosić o pomoc. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę i jesteśmy pewni, że to co wspólnie robimy jest dobre, gdyż przynosi Bogu chwałę.

Komentarze 2

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Z życzeniami Bożego błogosławieństwa, Kościół Ambasada Królestwa Bożego w Rudzie Śląskiej

    500 zł
  •  
    Slawomir

    W jedności siła.

    200 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez