id: 8tsr2t

Wystarczy iść na spacer, żeby pomagać Ukrainie. Twelvco

Wystarczy iść na spacer, żeby pomagać Ukrainie. Twelvco

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
620 zł 
z 80 000 zł
0%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

ef20d5e1c0a508f3.png


Zbieramy fundusze, aby dokończyć nasz projekt - aplikację Twelvco. 

dc73835a6fd5463b.png

Pomysł na aplikację zrodził się prawie rok temu. Pracowaliśmy nad funkcjonalnością, UX, designem. W tym czasie kompletował się także polsko-ukraiński zespół. W lutym zaczęliśmy kodowanie… i 24 lutego wybuchła wojna. To zmieniło wszystko. 

pb34a1ea4516faff.pngCzęść naszych kolegów poszła walczyć, niektórzy już nie wrócili do domu. Mieszkaliśmy i pracowaliśmy w schronach. Widzieliśmy, jak nasze miasta są rujnowane, jak ludzie tracą swoje domy. Wtedy też postanowiliśmy zmienić przeznaczenie aplikacji i rozwinąć część, dzięki której każdy mógłby pomagać Ukrainie poprzez własną aktywność fizyczną - po prostu codziennie spacerując. 


I mogłaby to robić każda osoba w dowolnym miejscu na świecie.  


l31beed74f402205.pngFundusze na napisanie aplikacji pochodziły z prywatnych środków. Jednak wojna spowodowała, że musieliśmy je inaczej rozdysponować. Dodatkowo zmieniliśmy zakres działania aplikacji i rozbudowaliśmy funkcje związane z szeroko pojętym pomaganiem.


Do dokończenia aplikacji w wersji mobilnej oraz webowej potrzebujemy tylko 

80 000 PLN


Środki te przeznaczymy na wynagrodzenia dla zespołu na Ukrainie, zakup serwerów oraz niezbędnego, dodatkowego oprogramowania.


Gwarantujemy, że jeśli nie zostanie zebrana cała kwota będziemy pracować nad aplikacją dalej, bo wierzymy, że jest ona potrzebna i pomoże wspierać osoby poszkodowane przez wojnę oraz finansować akcje pomocowe walczących na Ukrainie. Zrobimy ją, choć potrwa to dłużej. Jednak pomoc przydałaby się dzisiaj. 

eec2e47b249fc7db8a300a42236b0a15.jpg


Wspierając nas, pomagasz tworzyć unikatowe narzędzie. Twelvco będzie dostępne na całym świecie i każdy, kto będzie z niego korzystać, będzie automatycznie pomagać Ukrainie, jej mieszkańcom i żołnierzom. Wystarczy, że będzie chodził. 

o955fa938cf03e2d.pngFundamentem całego naszego projektu jest WSPÓŁPRACA. Wierzymy, że tylko działając razem, można dokonywać trwałych zmian. 

i940994e932efecf.pngRazem potrafimy dojść dalej. Kiedy działamy razem, częściej dotrzymujemy danego słowa. Znajdujemy szczęście wśród przyjaciół, a nie rzeczy. Gdy jesteśmy razem, żyjemy dłużej.


Te przekonania podzielamy i nimi chcemy się dzielić. Dlatego powstało Twelvco. 


W Twelvco możesz poczuć moc synergii wynikającą ze współpracy. W Twelvco razem budujemy społeczność, razem zarabiamy, razem wygrywamy nagrody i razem pomagamy. W Twelvco zawsze działamy razem. 

e9ef9806a74d2f36.pngSpaceruj, biegaj, graj w piłkę. Każda twoja aktywność rejestrowana jest za pomocą telefonu lub smartwatcha. 

r572afdc68ecda00.pngZa każdym razem, kiedy zrobisz i zarejestrujesz w Twelvco 12 tysięcy kroków, generujesz Twelvcoiny:

- Charity, dzięki którym pomagasz innym,

- bonusowe, dzięki którym wygrywasz nagrody,

- ... i te, które możesz wymieniać na euro albo komuś przekazać.


Wartość Twelvcoina jest stała i gwarantowana przez Twelvco.

fff8e42d03e1e120.pngTwelvcoiny możesz wymienić na euro lub przekazać innemu userowi lub na rzecz fundacji zarejestrowanej w Twelvco. Możesz to zrobić w dowolnym momencie. Nie pobieramy żadnych prowizji i opłat za wymianę lub przekazanie.

a26cc8ee516646c4.pngW Twelvco generujesz, wygrywasz i pomagasz więcej, jeśli działasz razem. Im większy masz zespół, tym więcej otrzymujesz i większą pomoc dajesz.

o7d8ada93f68f3b5.png981131f1e3b8e3f5d50ca57f2212518f.jpg

W Twelvco żaden user nie jest sam. Kiedy dołączasz do Twelvco, stajesz się od razu częścią 12 Teamów - swojego i 11 przyjaciół, dzięki którym zacząłeś przygodę z Twelvco. Zapraszając kolejne osoby, budujesz swój i ich zespoły. A oni pomagają Ci budować twój. Działając razem, możesz zbudować swój zespół z ponad 200 tysięcy członkami.

43b9d243296c7909e5ff1c60af7f7c76.jpg

Samotnie możesz wygenerować dla siebie tylko 1 osobistego Twelvcoina za każde 12 tysięcy kroków. Razem z innymi możesz ich wygenerować dla siebie nawet 2 000 dziennie. Za każdym razem, gdy KTOKOLWIEK z Twojego Teamu zrobi 12 tysięcy kroków, otrzymasz 1 Twelvcoina. 

c507472638fa7418da119af53e3fe874.jpg

Co określony Twelvcoin jest bonusowy. Co 120 mln Twelvcoin jest premiowany samochodem Tesla Model 3. Co 12 milionowy premiowany jest 1 MILIONEM Twelvcoinów. Oprócz tego będą jeszcze darmowe subskrypcje, vouchery, smartwatche, smartfony i wiele innych. 


Nagroda będzie Twoja, jeśli wygenerujesz bonusowego Twelvcoina osobiście lub… zrobi to ktokolwiek z Twojego Teamu. Tak, KTOKOLWIEK z Twojego Teamu! 


Razem możecie więcej! Każdy członek zaproszony do Twojego Teamu to dodatkowa szansa na zdobycie nagród. Im większy masz Team, tym większe szanse na zdobycie nagród.


W Twelvco możesz mieć ponad 200 000 szans na zdobycie nagród - tyle ile członków Twojego Teamu.

7e0f55c9f9e16526fc1aa776f327b57a.jpg

Co 12 konto tworzone w Twelvco, jest kontem charytatywnym. 


Userami tych kont są osoby poszkodowane przez wojnę na Ukrainie, które straciły domy lub musiały uciekać, a także żołnierze, którzy walczą teraz na froncie. 


Im więcej osób zaprosisz, tym więcej stworzysz nowych kont charytatywnych i pomożesz im zbudować większy Team. Za każdym razem, gdy ktokolwiek z ich Teamu zrobi 12 tysięcy kroków, otrzymają 1 Twelvcoina. 


Twelvcoiny, które trafią na konto charytatywne, user może w każdym momencie wymienić na euro i kupić żywność, leki, opatrunki, zapłacić za schronienie lub transport. Jeśli będziemy działać razem, to będziemy mogli nawet odbudowywać domy.


x2d7a1bc63ee1fee.pngZakres funkcji, jakie będzie miała aplikacja Twelvco dzięki Twojemu / Waszemu wsparciu.

ccdea7c2f2407ff7.pngZAPRASZANIE DO TEAMU

Po naciśnięciu przycisku możesz skopiować lub wysłać link polecający do swoich przyjaciół. Po naciśnięciu na niego, zapraszana osoba zostanie przeniesiona do ekranu rejestracji, a po zarejestrowaniu pojawi się na liście FRIENDS.

Twój link polecający możesz również umieścić na blogu, w social mediach, stronie www - każda osoba, która go naciśnie i się zarejestruje znajdzie się w Twoim Teamie i pojawi na liście FRIENDS.


Lista FRIENDS

Na tej liście pojawią się członkowie Twojego Teamu, których bezpośrednio zaprosiłeś do Twelvco za pomocą swojego linku polecającego.


Lista PARTNERS

Tutaj pojawią się członkowie Twojego Teamu, którzy zostali zaproszeni przez osoby z Twojej listy FRIENDS oraz ich przyjaciele, i ich przyjaciele, i ich przyjaciele… I tak aż do 11 generacji. 


Lista TRANSFERRED

Tutaj pojawią się członkowie Twojego Teamu, którzy zostali zaproszeni przez osoby, dzięki którym znalazłeś się w Twelvco. 

W Twelvco swój Team budujesz zawsze razem. Zapraszając nowych użytkowników, budujesz nie tylko swój Team, ale także teamy Twoich przyjaciół. Gdy nowi użytkownicy zapraszają przyjaciół, oni również pomagają Ci w tworzeniu Twojego Zespołu.

Tylko dzięki współpracy możesz mieć aż 265 719 osób w całym Teamie. 


SYNERGIA. Działając wspólnie, wygrywamy wszyscy.

Większy zespół to szansa na zdobycie większej ilości Twelvcoinów, nagród, a także udzielenie większej pomocy Ukrainie.


Jeśli KTOKOLWIEK z Twojego Teamu zrobi 12 tysięcy kroków i wygeneruje Twelvcoina, Ty również otrzymasz Twelvcoina.


Jeśli KTOKOLWIEK z Twojego Teamu wydobędzie bonusowego Twelvcoina i zdobędzie nagrodę, Ty również otrzymasz TAKĄ SAMĄ nagrodę.


Każda osoba z Twojego Teamu robiąc 12 tysięcy kroków, automatycznie generuje Twelvcoiny Charity, które przekazywane są na konto akcji charytatywnych prowadzonych w Twelvco.


Co 12 konto tworzone w Twelvco to Konto Charytatywne. Im więcej osób zaprosisz, tym więcej Kont Charytatywnych wygenerujemy. Im więcej osób uda nam się zaangażować, tym większej liczbie ukraińskich rodzin będziemy w stanie pomóc.

s54f3214121fd259.pngCHALLENGES

Za każdym razem, gdy zrobisz 12 tysięcy kroków, generujesz 12 Twelvcoinów Charity, które trafiają automatycznie na konto wybranej przez Ciebie akcji charytatywnej organizowanej w Twelvco.


Celem pierwszej akcji jest zebranie 1 milion Twelvcoinów na zakup opatrunków dla żołnierzy na froncie. 


ORGANIZATIONS

Możesz przekazywać posiadane przez Ciebie Twelvcoiny organizacjom charytatywnym zarejestrowanym w Twelvco. Obecnie są to fundacje z Ukrainy. Docelowo będziemy dodawać kolejne z innych krajów i mające różne cele.


CHARITY ACCOUNTS

Są to automatycznie tworzone konta - co 12 konto tworzone w Twelvco jest Kontem Charytatywnym. Umieszczane są one również automatycznie w Teamach userów. W ten sposób Twelvcoiny generowane przez członków Teamów trafiają dodatkowo na Konta Charytatywne. 


Użytkownikami Kont Charytatywnych będą osoby i rodziny z Ukrainy, które straciły swój dom, musiały uciekać lub są w trudnej sytuacji. Część kont przeznaczymy również dla żołnierzy walczących na froncie. W dotarciu do osób w potrzebie pomagają nam współpracujące z Twelvco fundacje i organizacje pomocowe. 


Każda użytkownik Konta Charytatywnego ma bezpłatny dostęp do swojego konta i może całkowicie bezpłatnie i w każdej chwili wymienić zgromadzone na swoim koncie Twelvcoiny, aby kupić żywność, leki, opatrunki, ubrania, wyposażenie domu, czy zapłacić za schronienie. 


Ty również masz możliwość wspierania Kont Charytatywnych za pomocą Twelvcoinów.

d484fe1a337bbc90.pngTWELVCOINS

Tutaj prezentowany jest licznik kroków, czyli ile jeszcze zostało kroków do zrobienia (z 12 000) do wydobycia Twelvcoina.

Kroki nie przepadają. Jeśli nie zrobiłeś dzisiaj 12 000 kroków, wówczas są przenoszone na dzień następny. 


W ciągu jednego dnia możesz wydobyć osobiście 1 Twelvcoina, a w ciągu okresu abonamentowego maksymalnie 30. Po wydobyciu Twelvcoina licznik kroków się zatrzymuje i ponowne ich naliczanie zaczyna się o godzinie 00.00 Twojego czasu lokalnego.


Jeśli w ciągu 120 godzin (5 dni) od ostatniego wydobycia, user nie zrobi 12 000 kroków, wówczas licznik się zeruje, a Twelvcoiny i nagrody z Teamu nie są naliczane na jego koncie.


Tutaj znajdziesz też informacje o łącznej ilości wygenerowanych Twelvcoinów (osobiście i razem z Teamem), ilość z bieżącego dnia oraz linki do Timetable oraz Teamtable. 


STATISTICS

Tutaj znajdziesz statystyki generowania Twelvcoinów razem z Twoim Teamem: rozkład dzienny / tygodniowy / miesięczny; średnia dzienna; wskaźnik wzrostu. 


ACTIVITY

Tutaj znajdziesz kalendarze i wskaźniki aktywności fizycznej.


TIMETABLE

Tutaj znajdziesz listę wygenerowanych wspólnie Twelvcoinów. Zobaczysz z kim wygenerowałeś wraz z dokładnych czasem.


TEAMTABLE

Tutaj znajdziesz listę osób z ilością wygenerowanych wspólnie Twelvcoinów.

t93a124d4dd652fc.pngGLOBAL CHALLENGES 

W challengach globalnych bierzesz udział automatycznie jako aktywny użytkownik Twelvco. 


Co określony Twelvcoin spośród wszystkich osobiście wygenerowanych na całym świecie jest bonusowy. 


Co 12 tysięczny Twelvcoin jest premiowany darmową 1/2/3 miesięczną subskrypcją w Twelvco, Spotify, Netflix, Tidal, Xbox, itp (do wyboru podczas odbierania nagrody)

zed025f6c90c512f.pngCo 120 tysięczny Twelvcoin jest premiowany voucherem o wartości 100 euro do e-sklepów tj. Amazon, Zalando i innych (do wyboru podczas odbierania nagrody, różna dostępność w zależności od kraju)


Co 1,2 milionowy Twelvcoin jest premiowany nagrodą rzeczową w postaci smartfonów, smartwatchy, laptopów, opasek, zegarków, i innych (do wyboru podczas odbierania nagrody, różna dostępność w zależności od kraju)ae48be908a7d027f.png

Co 12 milionowy Twelvcoin jest premiowany 1 MILIONEM Twelvcoinów

s15edacb28128e14.pngCo 120 milionowy Twelvcoin jest premiowany samochodem Tesla Model 3

yb3f4cb710fab5bb.pngJeśli wygenerujesz Twelvcoina bonusowego otrzymujesz nagrodę. 


Jeśli KTOKOLWIEK z Twojego Teamu wygeneruje bonusowego Twelvcoina, Ty także otrzymujesz nagrodę przypisaną do niego. Tym samym możesz mieć ponad 200 000 szans na zdobycie nagród.


GROUP / PERSONAL CHALLENGES

Funkcje będą zrealizowane, jeśli pozyskamy większą ilość środków. 


WALLET

Tutaj znajdziesz stan swojego portfela - ile Twelvcoinów posiadasz. Możesz je wymienić poprzez przelanie środków na Twoją kartę. Wkrótce będziemy wprowadzać również inne metody transferowania środków. 


Kurs wymiany Twelvcoinów jest zawsze taki sam

1 Twelcoin = 1 eurocent


Twelvcoiny nie są notowane na giełdzie, nie można ich kupić ani sprzedawać. Możesz je natomiast przekazać innemu użytkownikowi, fundacji lub osobie potrzebującej zarejestrowanej w Twelvco. 

t7a985f008da7726.pngAplikacja Twelvco jest realizowana od razu w wersji webowej dla komputerów oraz jako aplikacja mobilna (natywna).


DOSTĘP DO PLATFORMY

W wersji bezpłatnej user może zobaczyć, jak są naliczane kroki, jakie są aktualnie prowadzone akcje charytatywne oraz challenge globalne. Nie ma natomiast możliwości rejestracji kroków, generowania Twelvcoinów ani budowania Teamu. 

Dostęp do pełnej wersji wymaga wykupienia subskrypcji

kf3e9ee778d5c522.pngAby się zarejestrować w pełnej wersji niezbędne jest skorzystanie z linku polecającego innego aktywnego użytkownika Twelvco. Jeśli nie zostaniesz przez kogoś zaproszony, musisz sam poszukać osób, które już korzystają z Twelvco. A z pewnością będzie ich bardzo dużo - Ty wybierzesz z kim będziesz chciał razem budować Team.  

d6c65296b3691934.pngLipiec 

Uruchomienie aplikacji z wcześniej opisanymi funkcjami w wersji webowej oraz na Androida: 

 • zapraszanie do aplikacji
 • budowanie Teamów
 • naliczanie kroków z wykorzystaniem telefonu
 • generowanie Twelvcoinów
 • challenge charity, konta charity, fundacje
 • challenge globalne: subskrypcje Twelvco, samochód Tesla, 1 milion Twelvcoinów
 • przekazywanie Twelvcoinów między userami
 • wspieranie organizacji charytatywnych za pomocą Twelvcoinów
 • wymiana Twelvcoinów na euro z przelaniem środków na kartę kredytową usera

Sierpień 2022

 • uruchomienie wersji iOS (Apple)
 • rozbudowa wersji językowych
 • podłączenie smartwatchy i fit-opasek części producentów

Wrzesień 2022

 • podłączenie smartwatchy i fit-opasek większości producentów
 • challenge globalne: vouchery (Amazon, Zalando, i inne), subskrypcje (Netflix, Spotify i inne), nagrody rzeczowe (telefony, smartwatche, itp)
 • dodanie kolejnych form płatności i wymiany
 • rozbudowa statystyk
 • dalsza rozbudowa wersji językowych
 • rejestracja innych aktywności fizycznych

qe8e931edc8bbfae.png

Każda osoba, która wesprze nasz projekt kwotą powyżej 29 złotych otrzyma od nas nagrodę w formie bezpłatnego abonamentu. 

q8d3d1a4c88077a7.png

k50ec1f51dc7ea76.png

b84dd8b8f17dcbad.png

p633ac4a75b50941.png

eea348e292cc528c.png

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz kod bonusowy, który będziesz mógł/mogła wykorzystać od razu po uruchomieniu aplikacji Twelvco. 


Jeśli wpłacisz większą kwotę, otrzymasz tyle kodów bonusowych, ile jest miesięcy. Wówczas kod możesz wykorzystać dla siebie, a możesz też dać go w prezencie swoim przyjaciołom i zaprosić ich do bezpłatnego skorzystania z Twelvco. 


Osoby, które wpłacą kwotę powyżej 499 PLN, otrzymają specjalne konto, które będzie całkowicie bezpłatne DOŻYWOTNIO.

cc78d57bff08407a.pngAbonament miesięczny w Twelvco kosztuje 12 euro. 

Wpłacając teraz oszczędzasz nawet 57%, a w przypadku konta dożywotniego powyżej 90%.


j853bf3d797c87f8.pngZespół, który tworzy Twelvco to doświadczeni przedsiębiorcy, programiści o znakomitych kompetencjach i zaangażowani social marketingowcy. Mamy doświadczenie w budowaniu start-upów i dużych projektów od pomysłu do wdrożenia z sukcesem na rynek. 

sacb06465e102289.png

m4c957307913e93f.png

W skład naszego zespołu wchodzą jeszcze: Lead BackEnd, FrontEnd, BackEnd, Web, Html/css Developers, UI/UX Designers i Payment system analyst. 

Łącznie zespół liczy 12 osób

f0f1293b3b0a6eaacae7c10c248d321e.jpg

W zespole pracuje obecnie łącznie 6 osób z doświadczeniem w nawiązywaniu relacji i współpracy z blogerami i influencerami. Dzięki nim nawiązaliśmy współpracę już z kilkudziesięcioma osobami, których łączny zasięg na kanałach w social mediach (TikTok, Instagram) przekracza 20 mln obserwujących. 

31917d125a170ee1915bdfcb7e4175cd.jpg

MNSTR. Media

Zespół MNSTR. wspiera nas w identyfikacji marki, projektowaniu stron www oraz designie aplikacji. Mówią o sobie: Początkowo opisywaliśmy siebie jako kreatywnych projektantów, obecnie myślimy o sobie jako o projektantach kreatywnych wartości. 

https://monstermedia.pl/portfolio/ 

Pracowali dla i z: KFC, Allegro, Lorenz, Auchan, Iveco, Eaton, Astrofaza, NVIDIA (Nvidia Geforce Cup) i wiele, wiele innych. 


f8e9c2e40c3486cd.pngIdeę Twelvco wspiera już kilkudziesięciu blogerów, influencerów, sportowców, gimnastyczek, trenerów fitness i kulturystyki. I z każdym dniem jest ich coraz więcej. 


Dzięki nim możemy dotrzeć do ponad 20 milionów userów z całego świata.Wspierają nas także żołnierze, którzy walczą na froncie. My jesteśmy jeszcze bardziej zdeterminowani. Nasi koledzy walczą na froncie, część z nich zginęła. My walczymy właśnie w taki sposób - piszemy Twelvco - aby pomóc naszym rodakom. Bez względu na wszystko będziemy kodować / walczyć do końca.


Dziękujemy za zaufanie. 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1, 40-001

Katowice, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody / oferty

  Wpłać 30 zł i więcej
  Abonament GRATIS 1 miesiąc

  Po dokonaniu wpłaty otrzymasz kod bonusowy, który będziesz mógł/mogła wykorzystać od razu po uruchomieniu aplikacji Twelvco. 

  rozwiń

  przewidywana dostawa: 1 lipca, 2022

  Wpłać 60 zł i więcej
  Abonament GRATIS 2 miesiące

  Po dokonaniu wpłaty otrzymasz kod bonusowy, który będziesz mógł/mogła wykorzystać od razu po uruchomieniu aplikacji Twelvco. 


  Otrzymasz tyle kodów bonusowych, ile jest miesięcy. Wówczas kod możesz wykorzystać dla siebie, a możesz też dać go w prezencie swoim przyjaciołom i zaprosić ich do bezpłatnego skorzystania z Twelvco. 

  rozwiń

  wybrano 1 raz

  przewidywana dostawa: 1 lipca, 2022

  Wpłać 90 zł i więcej
  Abonament GRATIS 3 miesiące

  Po dokonaniu wpłaty otrzymasz kod bonusowy, który będziesz mógł/mogła wykorzystać od razu po uruchomieniu aplikacji Twelvco. 


  Otrzymasz tyle kodów bonusowych, ile jest miesięcy. Wówczas kod możesz wykorzystać dla siebie, a możesz też dać go w prezencie swoim przyjaciołom i zaprosić ich do bezpłatnego skorzystania z Twelvco. 

  rozwiń

  (pozostało 90 z 90)

  przewidywana dostawa: 1 lipca, 2022

  Wpłać 160 zł i więcej
  Abonament GRATIS 6 miesięcy

  Po dokonaniu wpłaty otrzymasz kod bonusowy, który będziesz mógł/mogła wykorzystać od razu po uruchomieniu aplikacji Twelvco. 


  Otrzymasz tyle kodów bonusowych, ile jest miesięcy. Wówczas kod możesz wykorzystać dla siebie, a możesz też dać go w prezencie swoim przyjaciołom i zaprosić ich do bezpłatnego skorzystania z Twelvco.

  rozwiń

  przewidywana dostawa: 1 lipca, 2022

  Wpłać 300 zł i więcej
  Abonament GRATIS 1 ROK

  Po dokonaniu wpłaty otrzymasz kod bonusowy, który będziesz mógł/mogła wykorzystać od razu po uruchomieniu aplikacji Twelvco. 


  Otrzymasz tyle kodów bonusowych, ile jest miesięcy. Wówczas kod możesz wykorzystać dla siebie, a możesz też dać go w prezencie swoim przyjaciołom i zaprosić ich do bezpłatnego skorzystania z Twelvco.

  rozwiń

  przewidywana dostawa: 1 lipca, 2022

  Wpłać 500 zł i więcej
  Konto bezpłatne DOŻYWOTNIO

  Wpłacając 500 zł i więcej otrzymasz wyjątkowe konto. 

  - konto aktywne na czas nieograniczony

  - wszystkie funkcje obecne i PRZYSZŁE włączone dożywotnio

  - dostęp do wszystkich nowych rozwiązań Twelvco w pierwszej kolejności

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 99 z 100)

  przewidywana dostawa: 1 lipca, 2022

Wpłaty 6

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1, 40-001

Katowice, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody / oferty

Wpłać 30 zł i więcej
Abonament GRATIS 1 miesiąc

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz kod bonusowy, który będziesz mógł/mogła wykorzystać od razu po uruchomieniu aplikacji Twelvco. 

rozwiń

przewidywana dostawa: 1 lipca, 2022

Wpłać 60 zł i więcej
Abonament GRATIS 2 miesiące

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz kod bonusowy, który będziesz mógł/mogła wykorzystać od razu po uruchomieniu aplikacji Twelvco. 


Otrzymasz tyle kodów bonusowych, ile jest miesięcy. Wówczas kod możesz wykorzystać dla siebie, a możesz też dać go w prezencie swoim przyjaciołom i zaprosić ich do bezpłatnego skorzystania z Twelvco. 

rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 1 lipca, 2022

Wpłać 90 zł i więcej
Abonament GRATIS 3 miesiące

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz kod bonusowy, który będziesz mógł/mogła wykorzystać od razu po uruchomieniu aplikacji Twelvco. 


Otrzymasz tyle kodów bonusowych, ile jest miesięcy. Wówczas kod możesz wykorzystać dla siebie, a możesz też dać go w prezencie swoim przyjaciołom i zaprosić ich do bezpłatnego skorzystania z Twelvco. 

rozwiń

(pozostało 90 z 90)

przewidywana dostawa: 1 lipca, 2022

Wpłać 160 zł i więcej
Abonament GRATIS 6 miesięcy

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz kod bonusowy, który będziesz mógł/mogła wykorzystać od razu po uruchomieniu aplikacji Twelvco. 


Otrzymasz tyle kodów bonusowych, ile jest miesięcy. Wówczas kod możesz wykorzystać dla siebie, a możesz też dać go w prezencie swoim przyjaciołom i zaprosić ich do bezpłatnego skorzystania z Twelvco.

rozwiń

przewidywana dostawa: 1 lipca, 2022

Wpłać 300 zł i więcej
Abonament GRATIS 1 ROK

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz kod bonusowy, który będziesz mógł/mogła wykorzystać od razu po uruchomieniu aplikacji Twelvco. 


Otrzymasz tyle kodów bonusowych, ile jest miesięcy. Wówczas kod możesz wykorzystać dla siebie, a możesz też dać go w prezencie swoim przyjaciołom i zaprosić ich do bezpłatnego skorzystania z Twelvco.

rozwiń

przewidywana dostawa: 1 lipca, 2022

Wpłać 500 zł i więcej
Konto bezpłatne DOŻYWOTNIO

Wpłacając 500 zł i więcej otrzymasz wyjątkowe konto. 

- konto aktywne na czas nieograniczony

- wszystkie funkcje obecne i PRZYSZŁE włączone dożywotnio

- dostęp do wszystkich nowych rozwiązań Twelvco w pierwszej kolejności

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 99 z 100)

przewidywana dostawa: 1 lipca, 2022

Nasi użytkownicy założyli

879 307 zrzutek

i zebrali

809 095 717 zł

A ty na co dziś zbierasz?