id: 8tvcwf

Stół billardowy - Trzymcie Się Bili!

Stół billardowy - Trzymcie Się Bili!

Nasi użytkownicy założyli 1 155 016 zrzutek i zebrali 1 199 311 548 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie!


Jesteśmy grupą znajomych, którzy dosyć niedawno przypadkiem odkryli swoje nowe hobby. Wszyscy pracujemy w jednym biurze, gdzie każdego dnia zmagamy się ze stresującymi wyzwaniami. Potrzebowaliśmy jakiejś rozrywki, która da nam chwilę wytchnienia od ciężkich obowiązków. Taką rozrywką oraz dziedziną, w której chcielibyśmy się rozwijać okazał się bilard.

Przeczytajcie naszą krótką historię i wesprzyjcie naszą zbiórkę.


Wszystko zaczęło się w ubiegłym roku, przed świętami Bożego Narodzenia. Jeden z nas podczas zakupów w popularnym supermarkecie zobaczył, że w sprzedaży dostępny jest mini stół do bilarda. Od razu w jego głowie narodził się genialny pomysł sprawienia kolegom z pracy niespodzianki na święta oraz pojawiła się wizja świetnej zabawy. Niedługo później pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Podczas firmowej wigilii zorganizowaliśmy turniej, na którym przez kilka godzin rywalizowaliśmy o tabliczkę czekolady.

e0a045bcb3215078.png

Od tamtej pory każdy z nas już wiedział, że chce się nauczyć tego pięknego sportu. Jesteśmy totalnymi amatorami, jednak zapał z jakim graliśmy przez następne tygodnie na tym "zabawkowym" stole przerastał niejednego mistrza!. Powoli zaczęliśmy zdobywać wiedzę na temat gry w bilarda, jednak nijak nie mogliśmy jej wykorzystać przy obecnym stole. Tak powstała inicjatywa zrzucenia się na nowy, tym razem trochę większy stół.


l39475c9db65290e.png


Po zmobilizowaniu wszystkich z naszego biura udało nam się zebrać odpowiednią kwotę na zakup tego oto cacka:

s72122c94d93d41f.png

Jest o niebo lepszy od poprzedniego stołu, jednak to wciąż nie odpowiada naszym ambicjom. Chcemy poszerzać swoje umiejętności i w końcu móc grać na normalnym, pełnowymiarowym stole gdzie będziemy mogli zagrać w profesjonalny bilard!.


Jeśli chcesz przyczynić się do rozwoju naszej bilardowej kariery wesprzyj naszą zbiórkę. Oczywiście po zakupie stołu zapraszamy wszystkich darczyńców na grę :) tymczasem możecie śledzić nasze rozgrywki na "średnim" stole na naszym instagramie: https://www.instagram.com/trzymcie_sie_bili/


Trzymcie się bili!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 8

SE
Selekcjoner
123 zł
PK
Piotr Kubasik
100 zł
AP
Direktor
20 zł
AG
Andrzej Gołota
20 zł
OL
Ola
17,50 zł
Maurycy?
10 zł
GM
Grzegorz Mistrz
9,99 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 3

 
2500 znaków