id: 8u5w6p

Dla Adama „Podróż na cztery łapy”

Dla Adama „Podróż na cztery łapy”

Opis zrzutki

Jestem rodzoną siostrą Adama który poniósł śmierć w wypadku dnia 01.05.23. Założyłam ta zrzutkę na prośbę jego przyjaciół. Na dzień dzisiejszy celem zbiórki jest pomnik nagrobny dla Adasia żeby był od wszyskich którzy spotkali mojego Brata na swojej drodze. Zbiórka dla osób które miały szansę poznać wyjątkowego chłopaka z Bełchatowa o ogromnym sercu który chciał tylko robić dobre rzeczy. Ukochał sobie zwierzęta bo tylko one potrafią kochać bezinteresownie. Otwarty na ludzi, skromny, empatyczny z ogromną wiarą że można zmienić świat na lepsze co czynił każdego dnia. Jeśli uda się uzbierać cała sumę to ok, jeśli nie to resztę dołożymy. Jeśli będzie więcej to w imieniu mojego Brata pieniądze przekażemy na ratowanie zwierząt.

Lokalizacja

Komentarze 14

 
2500 znaków
  •  
    Lidka

    Dlaczego dobrzy ludzie odchodzą, a żli stąpają po świecie. Też bardzo kocham zwierzęta i wierzę, że nadmiar zostanie przekazana na ich pomoc....

    10 zł
  •  
    Przemysław Świstek

    chłopaka nie znałem. współczuję takiej straty. cel słuszny. pozdrawiam.

    20 zł
  •  
    J.Cz.

    Spoczywaj w pokoju 💔

    20 zł
  •  
    GT86

    Spoczywaj w pokoju Adam !!!

    ukryta
  •  
    Zofia Jelonek

    Szacun ogromny dla Człowieka z pasją do Braci Naszych Najmniejszych

    50 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez