id: 8uatdf

Nowa lokalizacja przyszłych Pięściarzy

Nowa lokalizacja przyszłych Pięściarzy

Nasi użytkownicy założyli 1 176 877 zrzutek i zebrali 1 228 866 359 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

🥊 Bokserski Klub Sportowy Fight & Style Next Generation Boxing Gym – Wsparcie Z Rozliczenia Podatku 1,5% 🥊


Szanowni Członkowie, Sympatycy i Przyjaciele Klubu Bokserskiego Fight & Style Next Generation Boxing Gym.


Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za dotychczasowe wsparcie, które umożliwia nam rozwijanie pasji oraz rozbudowę naszego klubu. W obliczu nadchodzącego okresu rozliczeń podatkowych, pragniemy przypomnieć o możliwości przekazania 1,5% podatku dochodowego na rzecz naszej organizacji.


Nasza misja opiera się na kształtowaniu charakteru, dyscypliny oraz zdrowego stylu życia poprzez sztukę pięściarstwa nazywaną boksem. Wartościami, którymi się kierujemy, są honor, szacunek i determinacja. Każdy członek naszej społeczności ma szansę rozwijać się nie tylko sportowo, ale również osobowo.


W minionym roku osiągnęliśmy wiele sukcesów, a nasze plany na przyszłość są jeszcze ambitniejsze. Zamierzamy zainwestować w rozbudowę naszej lokalizacji, dostarczyć najlepszych warunków dla naszych zawodników aby mogli zdobywać nowe osiągnięcia na arenie sportowej jakich jeszcze do tej pory nie było w naszym powiecie. Jednak, aby osiągnąć te cele, potrzebujemy Waszego wsparcia.


Prosimy Was o przekazanie 1,5% podatku na rzecz Klubu Bokserskiego Fight & Style Next Generation Boxing Gym. Każda kwota wpłacana na naszą działalność jest inwestycją w rozwój młodych talentów, promocję zdrowego stylu życia i budowanie silnej społeczności sportowej.


Z góry dziękujemy za każde wsparcie. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy i wspólnie budować lepszą przyszłość dla naszego klubu bokserskiego i dla naszego miasta Racibórz .


Z wyrazami szacunku,


Zarząd Klubu Bokserskiego.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!