5 176 zł z 5 000 zł

103%

5 176 zł

z 5 000 zł

zakończona

31.03.2019r

46

wspierających
103%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Oliwier Małolepszy, podopieczny Fundacji Poland Business Run, urodził się bez prawego przedramienia i dłoni. Od kiedy skończył pierwszy miesiąc życia wymaga fachowej pomocy i ciągłej rehabilitacji. Brak równomiernego ciężaru ciała z obu stron skutkuje pogłębiającą się asymetrią tułowia, prowadzącą do skrzywienia kręgosłupa, dlatego potrzebny jest specjalny turnus terapeutyczny.

Poznaj naszego bohatera

Oliwier Małolepszy:

Mam 6 lat i mieszkam w Częstochowie. Urodziłem się bez prawego przedramienia i dłoni. Pomimo tego jestem jak każdy inny chłopiec lubię biegać, skakać i bawić się z rówieśnikami. Chociaż jest mi ciężko być całkowicie samodzielnym, świetnie sobie radzę. Nowe przeszkody które stoją na mojej drodze są dla mnie kolejnym wyzwaniem.

Jak możesz pomóc?

W ramach Cracow Fashion Week 2019 w Radisson Blu Hotel Kraków odbędzie się pokaz "przePROJEKTowani" połączony z wernisażem “Pełno-sprawne”.

Wykonane specjalnie na tę okazję zdjęcia w formie plakatów są nagrodą za wsparcie zrzutki.

W czasie trwania akcji charytatywnej wystarczy przekazać dowolną kwotę, korzystając z serwisu zrzutka.pl. Ofiarodawcy, którzy wpłacą od 70 zł wzwyż otrzymają fotografię-cegiełkę z serii “Pełno-sprawne” przygotowanej na ten cel przez Meg Rychlik i Łobzowska Studio.

Bohaterami projektu są przedmioty codziennego użytku, na co dzień wyposażenie hotelu Radisson Blu, które po utracie jednego z elementów zostały poddane małej renowacji, dzięki czemu odzyskały funkcjonalność.

- Metaforycznie nawiązujemy do osób z niepełnosprawnością ruchową, które po utracie kończyn, dzięki protezom, znów są w pełni sprawne. Brakujące części przedmiotów, np. nogę krzesła czy ucho filiżanki, “naprawiliśmy” i zaakcentowaliśmy kolorem pomarańczowym, charakterystycznym dla Fundacji Poland Business Run. Rekwizyty i tło stanowią elementy powiązane z modą, bo wystawa towarzyszy Cracow Fashion Week 2019 - tłumaczy Meg Rychlik z Łobzowska Studio.

Zdjęcia zostaną odsłonięte podczas pokazu “przePROJEKTowani” w Radisson Blu i będzie je można podziwiać w barze hotelu w Krakowie przy ul. Straszewskiego 17 do końca marca 2019.

Do udzielenia pomocy Olivierowi zaproszony jest każdy – akcja potrwa do końca marca.

Wpłacający46

 
Dane ukryte
25 zł
D
Darek
50 zł
MJ
Mirek Jaskólski
100 zł
ES
Ewelina stachura
800 zł
AB
aneta bożek-pantak
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
S
s.Ancilla
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KM
Klaudia Maćkowska
30 zł
J
Juszka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej

Wpłata bez nagrody


wybrano 8 razy

Wpłać 15 zł i więcej

Pocztówka

Wydruk losowego zdjęcia z kolekcji "Pełno-sprawne" w formacie A6 w postaci pocztówki. Zdjęcie zostanie wysłane pocztą na wskazany przez Ciebie adres.

wybrano 2 razy

Wpłać 70 zł i więcej

Plakat

Wydruk wybranego przez Ciebie zdjęcia z kolekcji "Pełno-sprawne" w formacie A3 w postaci plakatu. Zdjęcie zostanie wysłane pocztą na wskazany przez Ciebie adres.

wybrano 2 razy

Wpłać 250 zł i więcej

Zdjęcie oprawione w ramę

Wydruk wybranego przez Ciebie zdjęcia z kolekcji "Pełno-sprawne" w formacie A3 w postaci plakatu oprawionego w ramę. Zdjęcie zostanie wysłane pocztą na wskazany przez Ciebie adres.

Nasi użytkownicy założyli

439 434 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?