id: 8uyxht

Posiłki Dla Służb #PosilkiDlaSluzb

Posiłki Dla Służb #PosilkiDlaSluzb

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 227 zrzutek i zebrali 1 161 059 787 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo, do zeszłego tygodnia uczestniczyliśmy w akcji Posiłek Dla Lekarza, z przyczyn dla nas niezrozumiałych organizator wycofał się z dalszej pomocy w dotychczasowej formie. Otrzymaliśmy wiele telefonów z placówek medycznych, co przekonało nas że ta akcja jest słuszna, w takiej formie jak to było czynione do tej pory.

W obliczu obecnej sytuacji związanej z COVID-19, chcemy kontynuować to wsparcie z tą różnicą aby było ono przeznaczane dla wszystkich służb. Nie jak do tej pory tylko dla Medyków ale również dla Strażaków i Policjantów. Chcielibyśmy móc do każdego ciepłego posiłku, dodać paczkę, która będzie zawierać niezbędnik na dyżur z art. spożywczymi.


Jednak abyśmy mogli działać, potrzebujemy wsparcia finansowego, dlatego prosimy o wparcie naszej akcji choćby minimalną kwota i udostępnienie jej dalej. Jeśli zebrana kwota będzie wystarczająca to do ciepłego posiłku będziemy dokładać napoje oraz inne produkty spożywcze, które można wykorzystać w ciągu długiego dyżuru.

Chcemy wesprzeć:

Dyspozytornię Pogotowia Ratunkowego w Warszawie

Stację Pogotowia Ratunkowego w Warszawie

Szpital Wolski

Szpital Niełańska

Jednostki Ratownicze Gaśnicze z terenu M.St. Warszawy


Lista pozostaje otwarta, gdyż każda służba lub instytucja spoza tej wstępnej listy również może otrzymać od nas wsparcie, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: [email protected]

vdccee40af55b765.jpeg

Jak się rozliczymy z zebranych środków? Na naszej stronie na FB, będziemy publikować zestawienie z wykorzystanych środków.


Co ze środkami które nie zostaną wykorzystane ? Jeśli pozostaną niewykorzystane środki, Organizator wskaże cel charytatywny na który one zostaną one przekazane.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 128

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków