id: 8uyxht

Posiłki Dla Służb #PosilkiDlaSluzb

Posiłki Dla Służb #PosilkiDlaSluzb

7 515 zł 
z 50 000 zł
15%
zakończona 30.06.2020r
128 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Szanowni Państwo, do zeszłego tygodnia uczestniczyliśmy w akcji Posiłek Dla Lekarza, z przyczyn dla nas niezrozumiałych organizator wycofał się z dalszej pomocy w dotychczasowej formie. Otrzymaliśmy wiele telefonów z placówek medycznych, co przekonało nas że ta akcja jest słuszna, w takiej formie jak to było czynione do tej pory.

W obliczu obecnej sytuacji związanej z COVID-19, chcemy kontynuować to wsparcie z tą różnicą aby było ono przeznaczane dla wszystkich służb. Nie jak do tej pory tylko dla Medyków ale również dla Strażaków i Policjantów. Chcielibyśmy móc do każdego ciepłego posiłku, dodać paczkę, która będzie zawierać niezbędnik na dyżur z art. spożywczymi.


Jednak abyśmy mogli działać, potrzebujemy wsparcia finansowego, dlatego prosimy o wparcie naszej akcji choćby minimalną kwota i udostępnienie jej dalej. Jeśli zebrana kwota będzie wystarczająca to do ciepłego posiłku będziemy dokładać napoje oraz inne produkty spożywcze, które można wykorzystać w ciągu długiego dyżuru.

Chcemy wesprzeć:

Dyspozytornię Pogotowia Ratunkowego w Warszawie

Stację Pogotowia Ratunkowego w Warszawie

Szpital Wolski

Szpital Niełańska

Jednostki Ratownicze Gaśnicze z terenu M.St. Warszawy


Lista pozostaje otwarta, gdyż każda służba lub instytucja spoza tej wstępnej listy również może otrzymać od nas wsparcie, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: [email protected]

vdccee40af55b765.jpeg

Jak się rozliczymy z zebranych środków? Na naszej stronie na FB, będziemy publikować zestawienie z wykorzystanych środków.


Co ze środkami które nie zostaną wykorzystane ? Jeśli pozostaną niewykorzystane środki, Organizator wskaże cel charytatywny na który one zostaną one przekazane.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 128

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

853 977 zrzutek

i zebrali

741 116 157 zł

A ty na co dziś zbierasz?