Druk ulotki dla rolników CO DAJE UNIA? ID: 8vahcc

Druk ulotki dla rolników CO DAJE UNIA? ID: 8vahcc

1 810 zł z 1 600 zł

113%

1 810 zł

1 810 zł

z 1 600 zł

zakończona

zakończona

14.03.2019r

35

35

wspierających
113%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 9

 • Dziś drukarnia zaczęła druk kolejnej partii (trzeciej już), a nasza łódzka graficzka robi już kolejną ulotkę. O czym będzie? Mamy pomysł! Ale na razie rozliczenie: za każde 10 tys płaciliśmy po 409,98 zł - wyszło za druk 1229, 94 zł. Dodatkowo doszły koszty (100 zł) dodatkowej wysyłki (ulotka trafiła do co najmniej kilkunastu grup). Razem wyszło 1329,94 zł czyli za jedną ulotkę płaciliśmy 0,04443... zł. Grupy płaciły mniej, bo portal SKWER WOLNOŚCI pokrywał koszt wysyłki (pierwsza wpłata 200 zł na to poszła). Scany przelewów umieścimy po zaksięgowaniu na fabpejdżu portalu. Bardzo dziękujemy za wpłaty i czekajcie na nawą ulotkę. Różnicę między kwotą, którą zebraliśmy a wydatkami wynosząca 480,06 zł przeznaczymy właśnie na nią.
  Czytaj więcej
 • Dziś kolejne, ale już ostatnie tak duże zamówienie druku ulotki. Grupa z Lublina, która planuje objazd po okolicznych miejscowościach i wioskach, zamówiła 7 tys. egzemplarzy. Dodatkowo zamówiłam jeszcze 3 tys., które przekażę do namiotu przed sejmem - tam odbywa się wiele zgromadzeń. Rozliczenie nastąpi po zakończeniu druku (czekam na informację ile trzeba zapłacić za dodatkową wysyłkę), ale nie później niż 25 marca.
  Czytaj więcej
 • Dzwonił kurier i już wiem, że ulotki trafią do małej wioski w woj. Świętokrzyskim. Dla pana Adam, który jest aktywistą, zamówiła je jego znajoma. Wczoraj zapytała,"czy te ulotki dużo kosztują, bo pan Adam jest emerytem?" Dzięki Waszej pomocy, TE ULOTKI NIC NIE KOSZTUJĄ. Panu Adamowi przesłaliśmy paczkę za darmo, bo wiemy, że trafią bezpośrednio na tereny, gdzie zapotrzebowanie na informację o dotacjach unijnych jest ogromne. Zatem bardzo dziękuję za Wasze wpłaty!
  Czytaj więcej
 • Rozdawane były już wielu miejscach (w stolicy przed sejmem podczas ostatniego protestu rolników chociaż głównie w małych miasteczkach). Rekord kolportowania ulotek na temat i zysków jakie czerpie polska wieś ze środków unijnych bije grupa #BłyskBudzik (relacja w linku do akcji na targu w Łasku). "Ludzie chętnie brali gazetki Dekoder i ulotki oraz prowadzili z nami rzeczowe rozmowy. Nie brakowało też wyrazów oburzenia na obecny rząd. Takich ulotek nam było trzeba. Dziękujemy :)" Kolejne paczki z ulotkami dotarły do Zakopanego województwa świętokrzyskiego grupy sołtysów północy Polski, a wkrótce dotrą także Zamościa, do sołtysów powiatu warszawsko-zachodniego i do małej wsi Złota. Mamy już zamówienie na 6 tysięcy od grup z okolic Lublina. #KORD daje radę! Jeśli chcecie się dorzucić do druku, to zasilcie zrzutkę. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=634659320312037&id=383361608775144
  Czytaj więcej
 • Rozliczenie znajdziecie w poście - https://www.facebook.com/skwerwolnosci/posts/589414448193168
  Czytaj więcej
 • W poniedziałek (18.02) chcę zlecić druk kolejnej partii, bo mam sygnały o zapotrzebowaniu w regionach. Ulotki trafią do grup z okolic Zakopanego, Bydgoszczy, Konina. Zainteresowanie wykazali mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego i grono sołtysów z innego regionu. Zatem warto postawić sobie wyższy cel - stąd nieco większa kwota na ulotki. Jestem pełna podziwu dla Was, ale też optymizmu, że będzie 3 partia.
  Czytaj więcej
 • I są! Ulotki otrzymała wczoraj grupa z Zielonej Góry, okolic Łodzi i z Mazowsza. Dzięki Waszej hojności dostaną o połowę więcej niż zapłacili! Otrzyma je także współpracująca z portalem SKWERWOLNOŚCI.EU Fundacja „My, obywatele Unii Europejskiej” im. Wojciecha Jastrzębowskiego, której szefuje Olgierd Łukaszewicz. Trafi do wielu miejsc dzięki pracy wolontariuszy. Jeśli chcecie dołożyć się do działań proeuropejskich, wpłaćcie choć małą kwotę. Warto!
  Czytaj więcej
 • Ponieważ drukarnia miała sporo pracy, przedłużył się druk ulotki (zwykle trwa to 2-3 dni). W czwartek, 7 lutego, paczki do kilku grup miały wyruszyć w drogę. Czekamy na potwierdzenie czy dotarły, bo już na sobotę niektórzy będą ich potrzebować. W imieniu drukarni przepraszam za opóźnienie.
  Czytaj więcej
 • 31.01.2109 Ulotka została przekazana do drukarni - otrzymaliśmy jeszcze lepszą cenę - za 10 000 egz. zapłaciliśmy 409,98 zł! Ulotka powinna trafić do grup już po weekendzie - w pierwszym tygodniu lutego. Po 1500 egzemplarzy otrzymają dwie grupy łódzkie, grupy z Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego i z okolic Sandomierza. Pozostały nakład trafi go grup działających na terenie Mazowsza. Za przesyłkę (koszty dodatkowe w wysokości 24 zł na grupę) pokrywa nasz portal. Czekamy na kolejnych chętnych, bo pieniądze od darczyńców i grup napływają!
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Do najbliższych wyborów do Parlamentu Europejskiego zostały 4 miesiące, a należy liczyć się z tym, że wiele osób nie wie nie tylko kiedy się odbędą, ale także dlaczego warto pójść do wyborów. Szczególnie ludzie mieszkających na terenach wiejskich sądzą, że "Bruksela jest daleko i nie ma sensu głosować". My chcemy pokazać, ile zawdzięczamy UE. Piszemy o skutkach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, o dziesiątkach tysięcy młodych rolników, którzy dzięki funduszom unijnym przejęło lub założyło gospodarstwo rolne, o modernizacji ponad 3,2 mln m2 budynków gospodarczych, o zmodernizowaniu lub wyposażeniu 3,8 tys. świetlic, ośrodków rekreacyjnych i sportowych! Warto o tym pamiętać!

Ulotka została wymyślona przez redakcję portalu https://www.skwerwolnosci.eu/, konsultowana z przedstawicielami grup prodemokratycznych i proeuropejskich, a złożona przez graficzkę, która zrzekła się wynagrodzenia. Będziemy drukować ją w dużym nakładzie (pierwsza partia 10 tys. zł już wkrótce) w zaprzyjaźnionej i dobrej drukarni, aby zminimalizować koszty druku. Cena format A5 - 0,04 zł za sztukę, więc bardzo atrakcyjna.

Ulotkę przekażemy grupom, które działają w terenie. Każda z nich potrzebuje co najmniej 500 ulotek miesięcznie, czyli potrzebujemy Twojej wpłaty w wysokości 29 zł!!!! Ale jeśli dasz radę, możesz zasilić naszą zrzutkę wyższą kwotą. Bardzo dziękuję za wpłaty! 30.01.2109

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak przebiega akcja, zajrzyj do AKTUALNOŚCI!

Wpłacający35

KW
200 zł
 
Wierzba
100 zł
AS
Anita Staroń
100 zł
D
Dorota Oleksiak
100 zł
TT
Teresa Tomaszewska
60 zł
LF
Lucyna Foltyn
60 zł
 
50 zł
TK
Tadeusz Kawa
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
J
Jarosław Kropaczewski
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze10

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

539 695 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?