id: 8vjfp2

Jeden na milion - Ratujmy marzenia 17-letniego sportowca z mięsakiem Ewinga. Zbiórka na leczenie Oliviera Dłubała

Jeden na milion - Ratujmy marzenia 17-letniego sportowca z mięsakiem Ewinga. Zbiórka na leczenie Oliviera Dłubała

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Nasi użytkownicy założyli 1 177 890 zrzutek i zebrali 1 230 962 618 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • 4 marca b.r. w IX LO im.C.K.Norwida w Częstochowie dzięki wielkim sercom Darczyńców i ogromnemu zaangażowaniu Uczniów, Nauczycieli, Dyrekcji i Rodziców przeprowadzono aukcję charytatywną dzieł sztuki, na której zebrano rekordową kwotę ponad 240 000 zł.

  12 marca b.r. odbyła się w Hotelu Arche w Częstochowie akcja charytatywna Live Cooking-żużel od kuchni, gdzie szefami kuchni zostali zawodnicy Włókniarza Częstochowa pod wodzą znakomitego kucharza Tomasza Jakubiaka. Zebrano ogromną kwotę w wysokości ponad 56 000 zł.

  25 marca b.r. odbyła się w Kłobucku gala MMA-HFN 2 ( Husaria Fight Night 2 ) gdzie dzięki licytacjom zebrano zawrotną kwotę 15 000 zł. W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w w/w akcje i jednocześnie zmniejszamy cel zrzutki o łącznie zgromadzoną kwotę.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jeden na milion: 20 - 25 przypadków rocznie w całej Polsce.


Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. 8 listopada zeszłego roku usłyszeliśmy straszną diagnozę. U naszego siedemnastoletniego syna Oliviera stwierdzono nowotwór złośliwy - mięsak z rodziny Ewinga, guz okolicy X międzyżebrza po lewej stronie C41.3/C49.3


Od jakiegoś czasu Syn uskarżał się na ból w okolicy żeber. To, co na początku było brane za kontuzję sportową okazało się zmianą guzowatą. Na tyle dużą, że zrobiła ona spustoszenie w organizmie, uszkodziła kilka żeber, dając również przerzuty do płuc i do kości.

 

Olivier jest leczony w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Przyjmuje chemię według protokołu oraz dodatkową, bardzo kosztowną chemię celowaną, która nie jest refundowana przez NFZ, ale która zwiększa jego szanse na wyleczenie.

Przed nami miesiące chemioterapii, operacja, chemioterapia pooperacyjna, radioterapia i rehabilitacja. Wszystkie te zabiegi są niesamowicie drogie, a nie wszystkie są refundowane.


4iq9XXHKRxJrFEbK.jpg Nawet przy tak wielu trudnościach i bólu, Olivier zachowuje uśmiech na twarzy, bo wie że ma wokół siebie wielkich ludzi niosących pomoc.


Olivier sprzed choroby to mądry, zdolny nastolatek (uczy się w liceum o profilu biologiczno-chemicznym) - w przyszłości chciałby zostać lekarzem.

To czynny, zapalony sportowiec. Łatwiej byłoby wymienić czego nie trenuje. Od kiedy pamiętam gra w koszykówkę, biega, jeździ na rowerze, na deskorolce, na łyżwach.

EzhnIY2sSoo0NgOS.jpg Na zdjęciu Olivier sprzed choroby - na zawodach lekkoatletycznych reprezentując swoje liceum.


Bystry, kontaktowy, uwielbia ludzi i ma duże grono przyjaciół.

rez2ZptUOAZZCJ8e.jpg cBhklAEW1iulLSNB.jpg

Olivier z mamą na krótko przed chorobą.


Oboje z mężem pracujemy, ale częste wyjazdy i hospitalizacje Oliviera zmuszają nas do brania dni wolnych , co za tym idzie nasze możliwości finansowe maleją. Dlatego decydujemy się prosić Was o pomoc, aby móc jak najlepiej wspierać naszego Syna w tej nierównej walce. Walka o życie i zdrowie Oliviera jest dla nas priorytetem.

 

Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie, abyśmy mogli w pełni wykorzystać wszelkie dostępne formy ratunku naszego Syna. Głęboko wierzymy, że Olivier pokona chorobę i wróci do swojego nastoletniego życia.

8ltGGWax0efyBc6C.jpg rcGwK5QssfKDLXHd.jpg

Marta Manowska i Święty Mikołaj już nam pomagają, Ty też możesz pomóc!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5005

preloader

Komentarze 192

preloader