id: 8vuu2d

GEOpraktyki: edycja IV - w dorzeczu Mekongu

GEOpraktyki: edycja IV - w dorzeczu Mekongu

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 372 zrzutki i zebrali 1 161 309 401 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

GEOpraktyki to cykliczny, międzynarodowy projekt studentów i doktorantów Studenckiego Koła Naukowego Geografów działającego na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adam Mickiewicza w Poznaniu. Podstawowym celem projektu jest stworzenie warunków dla ambitnych studentów Wydziału do sprawdzenia w praktyce uzyskanej podczas studiów wiedzy teoretycznej, tym samym do zdobywania bezcennego doświadczenia, tak ważnego przy podejmowaniu przyszłej pracy zawodowej. Projekt zdobywa wiele nagród krajowych i międzynarodowych w konkursach naukowych, a dokonania studentów są opisywane także przez National Geographic Polska.

Każda złotówka jest dla Nas na wagę złota, więc będziemy wdzięczni za nawet najbardziej symboliczne wpłaty :)

Natomiast jeśli chciałbyś otrzymać pocztówkę prosto z Wietnamu to możemy się umówić, że za każdą wpłatę powyżej 40 złotych obdarujemy Cię taką osobistą pamiątką :D

Nie zapomnijcie odezwać się do organizatora ze swoim adresem! Nie otrzymujemy Waszych danych razem z wpłatą, więc bez pomocy nie będziemy w stanie obdarować Was piękną pocztówką :D

Nie daj się prosić, Panie z wietnamskiej poczty czekają, aby podbić stempel prosto do Polski!

Jednym z założeń GEOpraktyk jest by z roku na rok coraz większa liczba aktywnych studentów mogła brać udział w projekcie.

Niestety, wiąże się to z rosnącymi problemami, jak chociażby organizacja transportu dla tak licznej grupy. Praktycznie niemożliwe staje się znalezienie noclegów za pomocą portalu couchsurfing.com, z którego korzystaliśmy podczas pierwszej wyprawy, więc drastycznie wzrastają wydatki na schroniska młodzieżowe i hostele. Ponadto niezbędne nam są odpowiednie szczepienia (Japońskie zapalenie mózgu, Cholera, Błonica, WZW A i B, Wścieklizna) i odpowiedni sprzęt sprzęt turystyczny i do badań naukowych, jak również przesyłka próbek.

Takie wspaniałe momenty udało Nam się uchwycić w poprzednich latach :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

 
Beata Latos
500 zł
RN
Robert Nieścior
200 zł
MS
Marcin
111 zł
AS
Agata Staszak-Piekarska
100 zł
JM
Jadwiga Marczewska
100 zł
EW
Ewa
90 zł
MA
Marek
51 zł
DP
Dorka
50 zł
PK
Paula Kasprzyk
50 zł
GD
Gertruda Dach Chraplewie 6 64-316 Kuślin
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków