id: 8vw4f4

APSIK - jak nie noga, to alergia (na badania i leki)

APSIK - jak nie noga, to alergia (na badania i leki)

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 283 zrzutki i zebrali 1 197 558 761 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • hej osoby! dzięki wielkie za wszystkie dotychczasowe wpłaty <3 jestem już po tomografii, czekam na jej opis i będę lecieć dalej na konsultację ortopedyczną. Trzymajcie kciuki żeby obraz z TK pokazał coś ciekawszego niż pierwszy rentgen - jest szansa że wtedy uwolnią mnie z gipsu i zacznę powoli szykować się do rehabilitacji!


  Raz jeszcze dzięki za wpłaty i dobre słowa oraz milion serc ode mnie i od Sparto dla wszystkich osób, które pomagają go wyprowadzać <3 gc274f37296a463e.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć ponownie! Jestem już na chodzie, między innymi dzięki Waszej pomocy - dziękuję! Moje zdrowie jednak dalej robi fikołki i obecnie muszę zrobić testy alergiczne wahające się cenowo od 230 do 420 złotych. Po tych badaniach pewnie pojawią się kolejne wydatki na leki, ostatnio wydałom około 100 złotych na jedno opakowanie tabletek i aerozol do nosa - leki antyalergiczne nowej generacji, które pozwolą mi przetrwać najbliższe miesiące i np. wychodzić z psem na dłużej niż kwadrans nie wracając do domu z opuchniętą twarzą i załzawionymi oczami. Dzięki za każdego piątaka dorzuconego do funduszu przeciwko kichaniu, smarkaniu, i łzawieniu <3------------------------------


Hej osoby,

z tej strony Idzie! Jestem osobą aktywistyczną działającą m.in. w Grupie Nieustającej Pomocy, piszę dla Miłość Nie Wyklucza, gram w grupie Rytmów Oporu "Sambrokato", a do tego od półtora miesiąca jestem dumnym psim rodzicem.

Na razie jednak musiałom zatrzymać większość swojej aktywności poza internetem - od 27.03.2022. siedzę w gipsie na pół nogi z powodu złamania stawu skokowego :( Czeka mnie tomografia komputerowa, konsultacje ortopedyczne, USG, oraz rehabilitacja - każdy z tych zabiegów równie pilny i równie trudny do uzyskania w terminie na NFZ, a kosztowny w prywatnych klinikach.


Dlatego też zwracam się do Was z prośbą o pomoc! Każda wpłacona złotówka pomoże mi (dosłownie!) stanąć na nogi i możliwie najszybciej wrócić do pełnej sprawności. W jaki sposób? Tego dowiecie się z kosztorysu, który dla Was przygotowałom :)

TK stawu skokowego: 243 zł

konsultacja ortopedyczna: 288 zł

rehabilitacja: przynajmniej 6 sesji po ok.170 zł = 1020

USG stawu skokowego: 252 zł

razem = 1800 zł


Na ten moment nie wiem jeszcze czy będą potrzebne dodatkowe zabiegi, ale możecie być pewni że każdą nadwyżkę ze zrzutki przekażę na leczenie :)


Dzięki za wpłaty, dobre słowa, i udostępnianie zrzuty - mam nadzieję, że niedługo znów spotkamy się na ulicach w słusznej sprawie! <3

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 23

 
Dane ukryte
ukryta
KD
Kasia
29 zł
 
Dane ukryte
15 zł
MK
Monika Kamrowska
50 zł
AW
Ada
20 zł
JK
Joko
ukryta
AN
Anusiak
30 zł
OC
Oktawiusz
50 zł
 
Dane ukryte
15 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!