id: 8wkw7z

#PLAC ZABAW-ZBUDUJMY GO RAZEM

#PLAC ZABAW-ZBUDUJMY GO RAZEM

Nasi użytkownicy założyli 1 065 773 zrzutki i zebrali 1 160 176 494 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Rodzice, mieszkańcy miejscowości Fasty oraz Wszyscy chętni nas wspomóc.


Rada Rodziców Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Fastach podjęła się wielkiego wyzwania jakim jest pomoc w modernizacji placu zabaw znajdującego się przy szkole. Jest on miejscem ogólnodostępnym stąd też prośba do tak szerokiego grona osób.


Pomysł utworzenia zrzutki przez Radę Rodziców jest kontynuacją działań Nauczycieli ZSP w Fastach, którzy w tym roku szkolnym planują organizować imprezy z których dochód będzie przeznaczany na zakup urządzeń na  plac zabaw. My jako Rada Rodziców inicjatywę tą poparliśmy i postanowiliśmy wspomóc w miarę naszych możliwości.


Teren na którym znajduje się plac zabaw jest spory i nie jest doposażony w całości, a sprzęt który obecnie się tam znajduje jest stary i zniszczony. Istniejący plac zabaw jest mało atrakcyjny i niebezpieczny, a bezpieczeństwo naszych dzieci jest dla nas Rodziców sprawą priorytetową. Zakup nowych urządzeń posiadających atesty bezpieczeństwa wymaga poniesienia dużych nakładów finansowych – stąd też pomysł utworzenia zrzutki, którą wesprzeć może każdy kto chce dołożyć swoją własną „cegiełkę”.


W chwili obecnej jesteśmy na etapie tworzenia nowego projektu placu zabaw. Chcemy, aby zabawki które na nim staną były dostosowane dla dzieci w różnym wieku, stąd też szeroki wachlarz zapotrzebowania na różne zabawki. Będzie on przestrzenią, gdzie dzieci będą mogły w bezpieczny sposób spędzać czas na świeżym powietrzu. Niestety stopień jego realizacji będzie zależał od funduszy jakie uda nam się pozyskać na ten cel.


Pomimo tego, że potrzebna jest spora kwota by móc doposażyć i zmodernizować istniejący plac zabaw wierzymy, że małymi krokami uda nam się stworzyć dzieciom bezpieczne miejsce do zabawy.


W związku z tym zwracamy się do Was Kochani o wsparcie zbiórki na nowy plac zabaw. Wpłaty zrealizowane za pośrednictwem tej zrzutki zostaną przekazane na rachunek bankowy Rady Rodziców z przeznaczeniem na akcję "PLAC ZABAW-ZBUDUJMY GO RAZEM"


Za każdą, nawet najmniejszą wpłatę dziękujemy!

Rada Rodziców

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 56

MD
Maria Dąbrowska
100 zł
AB
Elgo Plus Stanisław Zajkowski
1 000 zł
RE
Renata
300 zł
 
Dane ukryte
20 zł
JS
Joanna
200 zł
RK
Radosław Karpiński
100 zł
UM
Urszula Mocarska-Czarkowska
KZ
Karoo
ID
Ida
100 zł
JI
JiSK
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!