Pomagaj z Czerwonym Krzyżem – Akcja Letnia 2018 Zakończona 22.07.2018r ID: 8x3ur3

Pomagaj z Czerwonym Krzyżem – Akcja Letnia 2018

Zebrano 46 zł
z kwoty 50 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

282
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Polskiego Czerwonego Krzyża nie trzeba nikomu przedstawiać. Od blisko 100 lat jesteśmy zawsze tam, gdzie jesteśmy potrzebni - na terenach ogarniętych wojną i dotkniętych skutkami katastrof naturalnych, w domach podopiecznych w trudnej sytuacji życiowej, obłożnie chorych i niepełnosprawnych. Niesiemy pomoc bez względu na narodowość, rasę, płeć, przekonania religijne lub polityczne. Wspieramy rozwój krwiodawstwa i postaw prozdrowotnych, prowadzimy działalność szkoleniową i edukacyjną oraz wiele innych działań.

Jednak my też potrzebujemy wsparcia w realizacji ważnych działań. Aktualnie w Pomorskim Oddziale Okręgowym PCK zbieramy fundusze na kolejną edycję naszej Akcji Letniej – wakacje dla 60 dzieci z rodzin dotkniętych problemami społecznymi, znajdujących się w niekorzystnej sytuacji materialno-bytowej.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Uczestnicy w wieku 6-16 lat nierzadko zmagają się na co dzień z przemocą w rodzinie, skrajnym ubóstwem oraz szeregiem problemów i uzależnień członków ich rodzin. Organizacja wypoczynku jest dla nich bardzo często jedyną możliwością, aby choć na chwilę oderwać się od problemów codziennego życia i spędzić wakacje w ciekawy i rozwijający sposób. Podczas 2-tygodniowego pobytu nad morzem uczestnicy akcji skorzystają z programu zajęć sportowych i kulturalnych, zorganizowano dla nich także bloki z zakresu profilaktyki uzależnień i radzenia sobie z problemami w rodzinie.


Mamy pewność, że w kolonii udział wezmą ci podopieczni, którzy najbardziej tego potrzebują– dzieci rekrutowane są przez Ośrodki Pomocy Społecznej, które sprawdzają bardzo szczegółowo ich sytuacje rodzinną i materialną.


Dodatkowe fundusze pozyskane w trakcie tej zbiórki przeznaczymy na inne działania realizowane przez PCK. Nasze akcje finansowane są wyłącznie ze środków publicznych, środków od darczyńców i sponsorów, dlatego gorąco prosimy o wsparcie. Bez Was nie będzie to możliwe!Zrzutka stworzona przez Pomorski Oddział Okręgowy PCK

Więcej informacji:

tel: 58 323 41 22

email: [email protected]

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Komentarze zostały wyłączone

Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Nasi użytkownicy założyli

307 271 zrzutek

Pomóż zebrać 50 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

282
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.