id: 8xdffh

Wylot na Młodzieżowy Szczyt ONZ #Change the World Model United Nations

Wylot na Młodzieżowy Szczyt ONZ #Change the World Model United Nations

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 066 452 zrzutki i zebrali 1 161 484 929 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Nazywam się Nikodem Ciomcia i jestem uczniem V Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach. Od najmłodszych lat interesuję się fizyką, chemią oraz matematyką, co zaowocowało wielką pasją do tych przedmiotów. Startuję w wielu konkursach i olimpiadach, nie raz z sukcesami, które są doceniane i wyróżniane na arenie miejskiej oraz szkolnej. Jestem także instruktorem harcerskim i stale, pracuję z młodymi ludźmi. 


W ostatnim czasie moja praca została zauważona i doceniona przez wielu wspaniałych ludzi jak i rozsławiona i zaprezentowana przez media ogólnopolskie, za pomocą mojego innowacyjnego projektu "Alternatywne ładowanie - energia z życia", czyli koszulki ładującej telefon.


Poza karierą naukową, pracuje społecznie i angażuje się w życie młodych ludzi w mojej okolicy. Dzięki temu wszystkiemu, dostałem się na Młodzieżowy Szczyt ONZ, gdzie będziemy poruszać tematy związane z przyszłością młodzieży jak i świata.

Cały szczyt organizowany jest w głównej siedzibie ONZ w Nowym Jorku pod koniec marca 2023 roku. Organizatorem jest jeden z podmiotów Organizacji Narodów Zjednoczonych, czyli Change the World Model United Nations.


Niestety koszty realizacji projektu, nauki i do tego wyjazdu do Nowego orku są niesamowicie duże i pomimo wielkiej pomocy jaką uzyskałem poprzez poprzednią zrzutkę, stypendia i własną pracę, nie jestem w stanie zasponsorować tego wyjazdu.


Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie mojego projektu oraz tej zrzutki. Mam nadzieję, iż szczyt w którym wezmę udział przyczyni się do spowolnienia zmian klimatycznych oraz sprawi, iż nasze życie stanie się łatwiejsze. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 15

 
Dane ukryte
ukryta
MJ
Michał J
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KD
Kasia
50 zł
OG
Aleksandra Guzik
20 zł
MT
Maja Tywonek
50 zł
DS
Daria Stachowiak
50 zł
AD
Agnieszka Duśko
ukryta
BB
Bożena Bartkowska
ukryta
AR
Anna Mecherzyńska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków