id: 8yfdkh

Kamienie z Ukrainy pielgrzymują do Św. Jakuba

Kamienie z Ukrainy pielgrzymują do Św. Jakuba

490 zł 
z 3 200
15%
zakończona 26.08.2022r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witajcie!!


Jesteśmy kamieniami z Ukrainy z okolic miasta Dnipro. Pielgrzymujemy do Santiago de Compostela w intencji szybkiego zakończenia wojny i zwycięstwa Ukrainy.

ca65e2b95bb26a4d.jpeg

Nasza droga rozpoczęła się kilka tygodni temu z brzegu rzeki Oril i Dniepr. Dzięki Tatianie, Irynie i kilku innych wspaniałych osób udało nam się dotrzeć do Polski do Tarnowa. W międzyczasie nabraliśmy barw ukraińskich i polskich. Pod koniec lipca z Tomkiem udamy się do Barcelony i stamtąd przejedziemy na rowerze 1200 km szlakiem św. Jakuba do Santiago de Compostela i Finisterra. A tam Kamyk Orilski i Kamyk Dnieprowski zostaną na zawsze i może kiedyś nas tam spotkacie.

cd5972605b46db28.jpeg

Celem zrzutki jest pokrycie jedynie kosztów wyżywienia tzw. menu del peregrino i noclegów w domach pielgrzyma (albergue), to średni koszt około 22 euro/dzień. Zakup biletów lotniczych i wyposażenia został już opłacony z własnych oszczędności.


Zapraszamy do wspierania tej wyjątkowej pielgrzymki i do śledzenia naszych postępów na profilu https://www.facebook.com/kamyk.ukrainski


dbb03a3f2c0d65f8.jpeg


🇺🇦 SLAVA UKRAINI ! - 🇵🇱 NIECH ŻYJE POLSKA ! - 🚴‍♂️ BUEN CAMINO !

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Tomasz Kulma

    Cześć!! Połowa misji jest już zrealizowana. Kamyk Dnieprowski zostań w Cruz de Ferro czyli w miejscu gdzie pielgrzymi zostawiają niesione przez siebie kamienie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom !!! Buen camino !!!

Nasi użytkownicy założyli

894 364 zrzutki

i zebrali

838 159 077 zł

A ty na co dziś zbierasz?