1 364 zł 
z 1 000 zł
136%
zakończona 16.10.2021r
44 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Bezduszność ludzka nie ma granic.... Jak bardzo trzeba być wyzutym z wszelkich uczuć by skazać psa na takie życie....

Miejscowość Szczepankowo w powiecie mogileńskim, w odległości kilku kilometrów od wiejskich zabudowań piękna okolica lasów i pól. Cudowny krajobraz napawający pięknem i spokojem.... ale nie dla NIEGO !!!!

Część drogi udało się pokonać samochodem, potem kilkadziesiąt minut pieszo skrajem lasu i polami. Na równinie pól w oddali widoczny jakiś punkcik.... Podchodzimy bliżej prowadzeni przez osobę zgłaszającą.... Serce łomocze z przerażenia czy zdążyliśmy... Jesteśmy już bardzo blisko i widzimy JEST, ŻYJE !!!!!!!!

Przy skleconej pseudo budzie na krótkim łańcuchu przypalikowany PIES !!!! Młodziutki, około półtora roczny, w typie owczarka.

Merda do nas skołtunionym ogonem, próbuje zrywać się do nas, ale krótki łańcuch powoduje silne szarpnięcia... Ostatnie metry dobiegamy... Psiak przytula się, popiskuje z radości. Jest brudny, śmierdzący, skołtuniony. Przy głaskaniu czujemy jego żebra i kręgosłup. Żadnych śladów jedzenia, w jakimś żelaznym "naczyniu" odrobina wody, zapewne z nocnego deszczu. Wyciągamy puszki karmy, pies jest tak głodny że utrudnia nam ich otwarcie... niemal połyka wszystko w mgnieniu oka, próbuje nawet gryźć opakowania.

Wokół pola, pola i pola.... Co robi tutaj pies przypalikowany na łańcuchu????? Pilnuje pola buraków ???? Jak ??? Przed kim ??? W jakim celu ??? Co ma zrobić pies na łańcuchu kiedy zbliży się wataha dzików ??? Jak ma się bronić ???

Zapinamy smycz, zdejmujemy ten cholerny łańcuch. Psiak stoi w miejscu, boi się zrobić nawet jeden krok.... Spokojnie pokazujemy, że wszystko jest już dobrze, głaszczemy, przytulamy i krok po kroku bardzo wolno razem pokonujemy pole za polem by dojść do samochodu. Psiak nabiera pewności, choć co chwilę próbuje się wzbraniać, przeraża go to że może po prostu iść...

Udaje się dotrzeć do samochodu, pakujemy psiaka, który po chwili kładzie się, przytula i wpycha łebek na kolana, jest spokojny.

Rusza z nami w drogę.

Będziemy ustalać właściciela, który zgotował mu taki los ale teraz najważniejsze by zapewnić psiaczkowi należytą opiekę i badania weterynaryjne.

Nie mamy funduszy, ale nie mogliśmy zostawić tego psiaka na pewną śmierć.

Bardzo, bardzo prosimy pomóżcie opłacić jego utrzymanie i zapewnić opiekę weterynaryjną. Musimy o niego należycie zadbać by nabrał ciała, zrobić choćby podstawową diagnostykę a bez Waszego finansowego wsparcia nie damy rady.

Pomóżcie temu psiaczkowi, a my zrobimy wszystko by doszedł do siebie i znajdziemy dla niego dobry domek.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 44

JJ
170 zł
KT
Kamila
100 zł
MB
Monika
70 zł
NW
Natalia
70 zł
WW
Weronika Wojnowska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AM
AnkaM
50 zł
KW
Karolina
50 zł
LJ
lasecki jan
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

777 070 zrzutek

i zebrali

578 595 067 zł

A ty na co dziś zbierasz?