id: 8ysrz2

Ocieplenie frontowej ściany PSP 4 w Żaganiu pod mural

Ocieplenie frontowej ściany PSP 4 w Żaganiu pod mural

10 320 zł 
z 8 000
129%
zakończona 28.08.2022r
69 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

nazywam się Piotr Pałac i jestem dyrektorem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ofiar Stalagu VIII C w Żaganiu.


DZIĘKI STARANIOM rodzica naszego ucznia, Pani Asi Wantuch-Maciejak, przy wsparciu Stowarzyszenia Turystycznego OGNIWO, pozyskaliśmy z Ministerstwa Obrony Narodowej dla PSP 4 w Żaganiu 47 400 zł na wykonanie muralu na frontowej ścianie szkoły.


SEDNO SPRAWY: chcemy ocieplić ścianę szkoły, zanim wykonamy mural.


NIE SPOCZYWALIŚMY NA LAURACH: od darczyńców - lokalnych przedsiębiorców - pozyskaliśmy cały materiał potrzebny do wykonania ocieplenia, co przy prawie 200 m2 jest dużą sumą i jesteśmy im bardzo wdzięczni!


NA CO ZBIERAMY?: na wynajęcie firmy, która wykona ocieplenie, mamy mało czasu, uroczyste "odsłonięcie" muralu nastąpi 11 listopada.


DLACZEGO PROSIMY O POMOC?: bo regulamin projektu Ministerstwa Obrony Narodowej zakłada, że mural musi istnieć przez minimum pięć lat; PSP 4 w Żaganiu może w tym czasie przejść termomodernizację, a to będzie oznaczało likwidację tegoż muralu.


NO I: dzieci będą miały cieplej w szkole :-)


ZROBILIŚMY WSZYSTKO, CO MOGLIŚMY, PSP 4 znajduje się niedaleko Muzeum Obozów Jenieckich w Żaganiu, przejeżdżając koło nas dojedziecie do źródełka Dohny, najpóźniej do połowy października powstanie strefa aktywnego wypoczynku z siłownią na wolnym powietrzu, wiatą z ławkami, betonowymi stołami do ping-ponga i gry w szachy, na naszym terenie znajduje się Podwórko Talentów Nivea, a przy muralu staną tablice informacyjne - zapraszamy do odwiedzania nas, do cieszenia oczu muralem, do aktywnego wypoczynku, do rodzinnego spędzania czasu. POMÓŻCIE NAM ZREALIZOWAĆ COŚ WAŻNEGO DLA ŻAGANIA!Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoc!

Piotr Pałac

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 69

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 364 zrzutki

i zebrali

838 159 077 zł

A ty na co dziś zbierasz?